Fitness a yeni başlayacağım?

Hafta sonu fitness a yazılmayı düşünüyorum. Ailemi zorlamamak için spor a. ş ' ye bağlı salonlardan birine gideceğim. 18 yasındayım nasıl olacak ne yapacağım hangi malzemeleri götürmem lazım hiç bir bilgim yok yardım eder misiniz? :) Tavsiyelerinizi alabilir miyim? :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eşofmanla git spor ayakkabın olsun normal ayakkabı da olur yedek atlet elbise felan olsun duş alacaksan havlu olsun bu kadar

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için :))

• Önemli değil spor aletlerini nasıl kullanacağını da orda hocalar gösteriyo zaten zor değil :))

• Teşekkürler :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Her yerin kuralı farklı olabilir, gideceğin yere soruver. En azında eşofman, havlu, duş havlusu, şampuan ve spor çantan olsun.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için :)

• Yanında yedek olarak iç çamaşı ve t-shirt mutlaka al, bunun haricinde rahat edebilecegin kiyafetler ve spor ayakkabisi al ayrica yaninda mutlaka havlu bulundur. Gideceğin salonda duş imkanı varsa şampuan ve banyo havlusu da yanında olması gerekenler arasinda

0|0
    0|1
  • Spor salonuna gitmek yerine evde yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • Sebep?

• Amaç zayıflamaktan çok sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve bunu bilinçli bir şekilde yapmak en iyisi.

• Araştırırsan bilinçsiz yapmazsın.

• havluyu unutma

0|0
    0|0
  • Bir malzeme götürmen gerekmezki orda herşey vardır zaten

0|0
    0|1
    • Eşofman vb. kendi esyam açısından sormuştum

• Bence atlet ve tayt ama sen bilirsin tabi araştır internetten fitness kıyafetlerini

Kızlar Ne Diyor 1

• Yedek kiyafet. cikista islak islak hasta olursun. antrenmanda kullanmak icin havlu. dus alcaksan dus icin havlu. su. spor ayakkabi. benim hep sekerim dusuyo o yuzden kucuk cikolata aliyodum yanima bide :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...