Ne yapmaya çalıştığını çözemiyorum, neden böyle davranıyor?

merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutlarım..

forumda önceden de bi kaç yazım bulunmaktadır bu konuyla alakalı.. ben eski sevgilimi seviyorum geri birleşmek için de çabalıyorum bunun oda farkında duygularımı da açıkça dile de getiriyorum. kız bi yaklaşıyor çok iyi oluyoruz ben tamam herşey yolunda derken birden bire 180 derece dönüyor terslemelere konuşmamaya başlıyor..

son olarakda 4-5 gündür konuşmuyorduk yıl başında yeni yılımı kutladı bende onun yeni yılını kutladım ve sadece bumu dedim oda ? yolladı bende hiç bi cevap vermedim.. çünkü 1 ocak benim doğum günümdü de kutlar diye düşünürken doğum günümü hatırlayamaması koydu daha doğrusu hatırlamıyor ayağına yatması bence.. ne yapmaya çalışıyor bi türlü çözemiyorum açıkda olmuyor.neden böyle davranıyor

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• hocam o evrimini tamamlamış senin kullandıgın teknolojiden 50yıl ileride israil filistin muhabbetine dönmüş kısacası yani canını yakıyor sadece senin baglılıgının farkında oldugu için senin oynamaktan hoşlanıyor bence oysa seni hafızasından silmiş bile sıradan birisin artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin hatalarn yüznden ilişki bittiyse geri dönüp dönmemekte kararsız olabilir

0|0
    0|0
    • gizledigim bi konudan dolayi ayriligi secti zaten

• kimse olamadı valla :))

• ekledim seni konusalim istersn kardesm bi belli olmaz kimsenin yapamadigni yaparm :)

• konusmayı denedın mı amacın ne falan dıye

0|0
    0|0
    • uzuldugumu hatami kabul ettgimi falan hep dile getiriyorum iyi konustugumuz zaman anlayisla karsilar gibi yaklasio onumuze bakalim tarznda konusuyo benmle mutlumuusn diorum evt dio ozledigini dile getirio ama 180 derece dondugunde de dedigim gibi terslio umursamio bi amacm yok dio ve benm disimda her erkek arkadsiyla konusuyo beni dislio

• hımm o zman durum farklı sende cok konusma mesala kızla bıraz soguk davran ne bılım işte onn gıbı seyler ama tamda uzaklasma

• tamam deneyelim bakalim

Erkekler Ne Diyor 1

• ver yolu gitsin

0|0
    0|0
    • lafda kolayda olmuo yaa :S

• hayatına yeni biri girdimi onun denginde aklına bile gelmez ama çok sevdiysrn bişey diyemem bro

Yükleniyor...