Çalışmayanlar zamanı nasıl değerlendiriyorlar?

İş arıyorum ama bulamadım.evde patlıyorum resmen ya. hergun aynı seyler yapmaktan ınsan sklıyo :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba.

Eğer çizgi filmleri seviyorsan, eski çizgi filmlerin DVD'lerini al, her gün bir tane izle mesela.

Yazı yazmayı seviyorsan, cicili bicili bir defter al, günlük tut ya da hayatla ilgili düşüncelerini yaz.

Şiir yazmayı seviyorsan, bir şiir defteri al ve sanki karşında birisiyle konuşuyormuş gibi içten yaz.

Müziğe karşı bir ilgin varsa, yazdıklarına ya da okuduğun şiirlere beste yapmaya çalış.

Televizyonla haşır neşir olmayı seviyorsan, kendine uygun bir dizi seç ve onunla ilgili yorumları oku.

Yemeyi, içmeyi ve gezmeyi seviyorsan, al bir cipsle kola, çık dışarıya, sahil kenarında yaşıyorsan sahil boyunca elinde cips, kola, kulağında da kulaklık, bir sahil keyfi yap.

Facebook, Twitter ve KızlarSoruyor.com gibi sosyal paylaşım sitelerinden kendine, kafa dengi ve güvenilir arkadaşlar edin, onlarla sorunlarını paylaş, onlar da seninle sorunlarını paylaşsın. Böylece ortam yapmış olursun.

Duygusal biriysen duygusal romanları, aşk romanlarını oku. Macerayı seviyorsan macera romanları oku. Öykü okumayı seviyorsan öykü oku. Eğer bilgi edinmeyi, öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorsan, eğitici kitaplar al. Mizahı ve komediyi seviyorsan, mizah ve komediyle ilgili kitaplar al. Maddi durumun yerindeyse, sıkıldığın zamanlarda aşırıya gitmemek şartıyla ufak çaplı alışverişler yap. Alışveriş yapma imkanın yoksa, büyük mağazalara ve alışveriş merkezlerine gir, saatlerce çılgınlar gibi dolaş, nasılsa dolaşmak parayla değil. Özellikle kitap reyonlarında uzunca vakit geçir, çünkü hayatını değiştirecek bir kitaba, bir arkadaşa rastlayabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Online iş yerlerine bi uğra.

Mesela internetten çalışmak gibi

ben reklam işine girdim

hergün 10-15 hatta 30 cent kadar kazanıyorum 20 dakika zamanımı alıyor

50-60 dolar olduğunda paramı gitip westernden çekiyorum) illa iş bulupta kendini zorlamal değilsin )

0|0
    0|0
    • Para işi hikaye genç, sana söyleyeyim.Asla o meblayı biriktiremeyeceksin :D

• evet ben yılbaşı tatili için 10 gün evdeyim kafayı yiyeceğim. iş ara ama gezerek değil ilanlara bak, bilgisayardan firmalara form doldur, referansların sağlam olsun. evde kitap oku, spor yap, dua et, tv izle film izle kendine bak ama sabret sakın pes etme

0|0
    0|0
  • gel çay içek ..

0|0
    0|0
  • gezerek yada nette

0|0
    0|0
  • ne mezunusun

0|0
    0|0
  • Cv mesaj at ılgılenırım.

0|0
    0|0
  • Okul durumun nedir hangi şehirde yaşıyorsunda iş bulamıyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • ıstanbul gıbı koskoca sehırde bulamıyorum.

• okuyorum ogrencıyım

• yanlış anlama ama önce diplomanı bır al sonra iş olayına gır dıplomasız cok zor cevren olursa belkı olabılır ama.

Kızlar Ne Diyor 1

• sosyal faaliyetlere katıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...