Bu tarz konuşanlara nasıl bakarsınız?

böyle ağzını yaydıra yaydıra konuşan kaç kişi var aslında normal konuşması öyle olmayan ama dikkat çekmek için öyle davranan bu rarz insanlara nasıl bakarsınız samimi gelir mi size bu tarz konuşan biriyle çıkar mısınız?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• onlar türkçeyi katlederken,ağızlarının ortasına sağlam bi patlatıp ,dişlerini ellerine vermek vatan görevidir.

0|0
    0|0
    • bizim sınıftaki bir kız öyle de o her konuştukça ağzına çarpasım geliyor

Erkekler Ne Diyor 11

• ağızlarına çarpasım geliyor, çıkmayı bırak arkadaşlık da etmem, yanımda da tutmam

0|0
    0|0
  • Hiç samimi insanlar değillerdir biraz yakınlık göster çok örneklerini gördüm en küçük bir fırsatta arkadan vurur bu tipler adamı yeri gelir sevgiline bile sarkar senin dünyadan haberin olmaz olurda iş işten geçtikten sonra.

0|0
    0|0
  • tayyip ve yobazların konuşmasından öğreniyorlar bu tarz konuşmaları. üslup bozukluğu, pis konuşmalar, güzel konuşsun herkes atatürk ü örnek alsın nasıl kibar ve asil konuşuyor. adnan menderes, zeki müren, bülent ecevit..

0|0
    0|0
  • ata demirer in dediği gibi

"yavrum sen neden fok balığı gibi konuşuyorsun?" diyesim gelir ama demem, güler geçerim

0|0
    0|0
  • Bana çok itici gelirler. Hatta içlerine bir şey kaçmış da öyle konuşuyorlar gibi hissederim. Çıkma kelimesi oldum olası zaten saçma gelmiştir bana:)

0|0
    0|0
  • Muhatabim olamaz.

0|0
    0|0
  • aferim çarp o zman.

0|0
    0|0
  • O tarz ınsanları yalan dunyadaki nurhayata benzetıyorum.. Dengesiz..

0|0
    0|0
  • Bilmem eğer erkekse kıl olurum kızsada koca karı derim :D

0|0
    0|0
  • ağzına vurup şekil vermek isterim o tarz konuşana

0|0
    0|0
  • Çok itici be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ağızlarına ağızlarına vurasım geliyo öyle tiplerin..

0|1
    0|0
  • hıc sevmem cok ıtıcıler

0|0
    0|0
  • ben ilaç kullanıyorum yan etkisinden dolayı biraz yayvan yayvan konuşuyorum ne ilacı kullandığım bende kalsın

0|0
    0|0
  • fok balığı gibi yani :D

0|0
    0|0
  • aldığı nefes bile doğaya zarar bu tiplerin

0|0
    0|0
  • saçından tutup duvara kafasını sürttürüp kıvılcım çıkartasım geliyo.

0|0
    0|0
  • Ağzına vurucan bi tane susucak .

0|0
    0|0
  • Değişik insanları severim ben ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...