Milli takım size neyi ifade ediyor?

Evet arkadaslar milli takım kavramı cok degisik geliyor insanlara bakıyorumda milli oyunculara ıslıklamalar oluyor mesela volkan bir galatasaraylı olarak ıslıklanması beni cok üzüyor sonucta bizi temsil ediyorlar siz ne düsünüyorsunuz ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinliklee aynı fikirdeyim seninlee, milli takımımızda hepimizin ortak değerleri arasında olmalı , futbolcuları demoralize eden bu tarz hareketler yapılmamalı.

Sonuctaa biz onları desteklemezsekk , onlar nasıl motive olucaklarr,

Biz tek yumruk olmadıgımız sürece hem içerde hemde dışarda, yıpratmalar acık oldugumuz sürece maleseff milli takımımızda başarılı olamayacak, onlarda kendi içlerinde dağılacaklarr

Önce seyirci olarak bizim onları desteklememiz gerekiyor, başarıda da , başarısızlıklarda daa ...TAKIM, tüm taraftarın renk ayırt etmeden , kulüp aytırt etemeden onların arkasında oldugunu bilmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Euro 2002 de Euro2008 de bu tür olaylar olmamıştı.. Yani Galatasaraylı Fenerli Beşiktaşlı taraftarları hep beraber olmuştu birbirni desteklemişti hakan şükürün gollerine semihn golne hep beraber sewinmiştik volkan rüştü gelen toopları kurtardğnda yine beraber sewimiştik.Dediğin gibi milli takım cok ayrı bi kavram yabi ortak bir amaç var ortada ..Bence herşey oyuncularda bitiyor onlar sahada gerçek bi takım oldukları zamn bizde onların fenerli yada Galatasaraylı kimliklerinden sıyırıp millli takım olarak destekliyebiliyoruz.. Şuan ki durum öyle değil ama milli takımımz iyi yönetilmiyor gerçek bir takım olamaynca bizlerde taraftar olarak deseklemiyorz ıslıık çalıyoruz.. Ve başarısız oluyoruz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Milli takımda ben o eski ruhu göremiyorum.2002'de çok farklı bir milli takım vardı.Oyuncunun hangi takımdan olduğunun önemi yoktu.Şimdiki gibi takımda guruplaşmalar yoktu.Takımda huzursuzluk yoktu.Oyuncu seçimlerinde, takım ayrımı yapılmıyordu.Ve teknik direktörün arkasından kuyular kazılmıyordu.Takım, seyirciler, medya milli takım oonusunda daha bütün gibiydiler.Şimdi ne seyircilerde milli takım hevesi kaldı, ne de oyuncular da o ruh..Milli takımın maçlarını izlerken eskisi kadar zevk almıyorum artık.

0|0
    0|0
  • İstiklal Marşımızım Tm dünya izlerken okunmasını

0|0
    0|0
  • kulüp takımı stadlarında milli maç oynatılmamalı milli takıma ait bi stad olmalı (bkz: wembley) ve kulüp takımı formalarıyla milli maçlara gidilmemeli (bkz: hollandalılar)

0|0
    0|0
  • neden volkan acaba

yanlış anlamayın ama

milli futbolcu ıslıklanmaz tabi

ama zorla isteyenide ıslıklarlar

durduramazsınız

0|0
    0|1
  • fanatizm almış bşaını gidiyorr ne diyelim ki terbiyesizlik

0|0
    0|0