İbrahimoviç Gelirse "Buraka Haksizlik Olur"Diyen Bir Zihniyet Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Galatasarayli taraftarlarin bile cogu bu kazmanin artik gitmesini isterken bu yonetim bu adami öve öve bitiremiyor. Yabanci siniri kalkti hala zamaninda takimi sabote eden bu yerlilere tapiyorlar. Eee tabi Fatih Bey Milli takimda Zlatani oynatamayacak mevcbur Burak olacak
Takimda dengeden bahsederseniz gider Sabriye %100 zam yaparsiniz Hamza efendi 2 milyon dolar para alir
Bu komisyoncularin hepsi defolup gidecek inşallah

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Buna gulmek icin ağzimi yoramam daha iyi bir yer biliyorum asd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu ibra soruları neden hep gizli?:) kazma derken gol makinesi Burakran bahsediyoruz dimi eminsin? İbra ile tabiki kiyaslamiyoruzda abartmayin Hamza hoca ce Buraktan memnunuz yonetimden suanlik degil ama bakicaz zaman.

0|0
    0|0
    • Burak gol makinasiymis ahahahhaa kazma makinesi desek daha dogru olur bencil herifin teki defolsun gitsin şu takimdan zaten kovsan anca anadolu takımına gider bu beceriksiz kazma.
      Hamzada Musleraya yatsin kalksin dua etsin yoksa onunda bir numarasi yok

• Trabzon Beşiktaş Bursaya 3 tane hep dandik takımlar zaten CL de Ronaldoyla yarışıyordu kısıtlı futbol bilginle birşeyler yazıyorsun ama sende bilmiyosun ne yazdığını çocukça yorumlar iyi geceler gizli.

• Trabzon maçında boş kaleye atamamismiydi. Gsli taraftarlar futboldan anlamiyormu? Bu adama boşunami kazma diyorlar?

• Beşiktaşlı olarak galatasaray taraftarlarina hak veriyorum. sabrinin ucretinin artmasi, sercanin kalmasi,32lik bilalin alinmasi, burak kusmesin diye iyi bir forvet alinmamasi VIZYONSUZLUK bence.

0|0
    0|1
    • Bjk nin durumu bizden kötü iken transfer yapabiliyor Ama Gs nedense yapamıyor. 1 milyon forma sözünü bile dinlemeyen Koca Gs taraftarını takmayan yönetim ne kadar bu klüpde kalmalı bence bu biraz düşünülmeli

• gül geç kardeşim

0|0
    0|0
    • Bu adamlari gondermek icin derhal calismalara baslamamiz lazim

• Adamlar daha Sneijderin bile sozlesmesini uzatamadilar ama Sabrinin sozlesmesi 3 ay once rekor zamla uzatildi.
      Bu sene forma almak falan yok stadada sadece protesto için gidecegiz

• İnter maçına gittim sercan ve sabriyi ıslıklayanlardan biride benim protesto şart

• İbrahimoviçin sağ ayağının serçe parmağı bile burak yılmazdan daha iyi.

0|0
    0|1
    • Zlatan Burakiviç hakkinda nasil böyle konusursun sen

• Cem Uzan gibi adam var Burada

• Söyle o zaman messiyi getirsin =)

• gelmez ki A:FAGADSa

0|0
    0|0
Yükleniyor...