Nicklerin hayatımızdaki anlamı

Evet bu gün uzunca bir konun paylaşımı yapıcam sizlerle bir yandanda sizin duygularınızı merak ediyorum farkındayım gendel sorularım çok uzun ve okumakdan çekiniyorsunuz. ama ben şunu gördüm yavaş yavaş tanındıkça. bu tarafımı sevebilecek en azından değer verebilcek çok sevimli insanlarla karşılaşdim.

Konumuz bu gün nick name olarak çıkan ve hayatımıza yerleşen takma isim

Çıkma sebeblerini ben az çok okudğum 1=) SİZCE NE DEN ÇIKMIŞTIR?

2=) sizin kullandığınız nick namler nelerdir

3=)hoşuna giden nick ler varmı

4=) bu özellikle cevaplamanızı isticem nick e bakarak bi insanla sohbet edermisiniz yada size çekicilik arz edermi.

bi kızdan yada bi çocukdan sırf nickden etkilenip yazdığınız olurmu

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir filmde izlemiştim duyduğum an evet buu buuu kesin bu olmalı dedim , hemen nete girdim nerde ne varsa site form sayfası hepsine üye oldum , kimse bu nicki kullanmamalıydı paylaşamazdım nickimi kimseyle , sanırım 10 yılı aşkın süredir birlikteyiz ...

Anlamını bilmiyorum ama firavunun imam nikahlı karısı sanırım ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben hep aynı nicki kullanmışımdır "mutnojmet"

Değerlidir,önemlidir benim için...

Sırf nick yüzünden konuştuklarım oldu aslında mesela bir romandaki ya da filmdeki bir şey olduğunu düşündüğüm için.

Hoşuma giden nicklerden aklıma gelenler "evcilkaktüs" "kolalıgömlek" "dondurmayabayılırım"

0|0
    0|0
  • Tabi ki bir insanın nicki onun kisiliğini yansıtır. Bu sitede Taşkalpli diye biri vardı. Ama sadece kendisi güçlü olmak istiyordu oysa marhemetliydi kendisi. Ona yumşak kalpli derdim hep beni engelledi. Nickler insanın hayatında olan önemli bir olayın hatırası ve ya kendisini görmek istediği noktadır bence.

1|1
    0|0
  • Siteden yola çıkarsak ruhospu çok dikkatimi çekmişti ve cevaplarını okumaya başlamıştım zamanla yorum yapmaya başladım sonradaaa kendisi aplacımm oldu çok mutluyuz :D

Evet nick önemli.

1|0
    0|0
    • Bende kendisi ile karşılaşma fırsatında bulundum lakin pek ablam oldu diyemicem sanırsam... belkide onun kadar cekici bi nickm ım olmadi !

• ismim nisa ne diyebilirimki...

0|0
    0|0
  • Bitanesini nick i,nicksizadam dı :)

O dikkatimi çekmişti,benimkinin anlamı hüzün gecesi..

Sadece sevdiğim için kullanıyorum.

0|0
    0|0
    • Şimdiki kullandığınız nick tam tahmin ettiğim gibi;) Diğerinin de anlamı güzelmiş. Daha önceden de duymuştum. Sohbetlerde.

• Tşk ederim :) burdaki sohbetlerde mi duydun ?

• Nicknameler üzerinde bu kadar düşünüleceğini tahmin etmezdim. :/

0|0
    0|0
  • hayır nıckden etkılenıp yazmam nıckı için de sohbet edecemi sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Nickimle ben bir bütünüz :)

0|0
    0|0
  • Hoşuma giden nicklerden aklıma gelen Beberuhi. Beni gülümsetiyor kendisi.

Ben ise Süvari'yi kullanırım. Gerçek ismimle de örtüşüyor çünkü

Birisiyle de konuşurken kimsenin ismine de cismine de bakmam . Herkesle sohbet edebilirim. Yeterki ciddiyet olsun.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli bu nicki kullanıyorum. Nerede bir maksimusua varsa bilin ki o benimdir. Yaklaşık olarak 10-12 yıldır nickimle beraberim yani.

0|0
    0|0
    • Bir anlamı var mı ? :)

• Tşk ederim :) burdaki sohbetlerde mi duydun ?

• Hayır buradaki sohbetlerde değil farklı yerdeki farklı zamandaki sohbetlerde duydum:) Burada o tarz şeyleri duymak çölde kutup ayısı aramak gibi bir şey:)

• arsden

c3tus

3 kıta 7 deniz

bunlar sevdigim nıcklerimden

bu nıckımı sevgilim ve benim için almıştım o bu siteye hiç gelmedi böylede kaldı

0|0
    0|1

• osmanlıca bir kelime işte.

araştırmacı yönler gelişsin diye söylemeyeceğim

0|0
    0|0
  • Nick belli çünkü kusursuzum

0|0
    0|2
Yükleniyor...