Geçen gün bütün gece sevinçten uyuyamadım ama şimdi ağlamaktan... Ne yapacağım şimdi?

Yılbaşı gecesi sevdiğim çocuğa gururumdan vazgeçerek mesaj attım.Son zamanlarda ona karşı aptal davrandığımı ama bunun bir sabepi olduğunu ve herşeye rağmen onu özlediğimi,Yeni yılını kutladığımı yazdım.Oda benimkini kutladı sağolsun.Ama dün onu facebooktan ekledim(daha önceler arkadaşdık ama ona kızdığım zaman onu silmiştim)Ama bir gün geçmiş çocuk hala beni eklemedi.İptal etmiştir.Çok üzülüyorum şimdi gidip arkadaşlarına kız beni ekledi ben ipral etdım diyip dalga geçiçek.Ne kadar aptalım kendimi sövüyorum.Ben şimdi napiçam?Arkadaşlarının yüzüne nasıl bakıcam?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle onun profiline gir bak bakalım seni iptal etmiş mi? Buna bir bak sonra karar ver buna. Ayrıca madem bu adamın seninle dalga geçeceğine inanıyorsun ne diye böyle şeyler yapıp koz veriyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • Aslina bakarsan dalga gececegini dusunmuyorum ama cok cocuksu bazen birseylerden alinir sonra sacmalar.Birde ben onunda bana karsi birseyler hissetigini zanediyordum.Ayrica profile girdigin zaman hic birsey bilinmiyorki.Nasil biliyorsun ki?

• Eğerki sen arkadaşlık isteği yollamışsan orada arkadaşlık isteği bekleme de diye bir şey yazması lazım. ondan sordum.

• Ama simdi anladilmiyor zaten cunki eger sen iptal etsen bile arkadaslik bekliyor diye yaziyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• ahh gençlik ah ne güzel tripler bunlar... takma kafana belki hala eklediğinin farkında dağildir olmasa bile reddelmeyi kötüymüş gibi algılama bak gurur burdada devreye girmiş

0|0
    0|0
  • Hiç utanıp sıkılma ne var bunda sewiosun sonucta

0|0
    0|0
  • engelle face ten gitsin

1|0
    0|0
  • boşver sende zamanında sildim onu diye dalga geçmişsindir ödeşmiş olursunuz

0|0
    0|0
  • kompleksı bır yeere bırak gururu da sen uzerıne dusenı yapmıssın

0|0
    0|0
  • bu durum başıma geldi kabul et isteği diye emir verdim emredersiniz dedi kabul etti :) böyle derinlemesine düşünme en fazla iki ççift laf söyler geri çekilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eeee katlancan artık öyle gurur ciğneyip mesaj çekmek yetmiyo bazı şeylere sahip olabilmek için:))))

1|0
    0|0
  • belki girmemiştir ve görmemiştir davetini. biraz bekle.

1|0
    0|0
  • canım benim aşkın gururu olMaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...