Çelişkileriniz var mıdır, neden çelişki yaşarız ki?

Her insanın muhakkak kendi içinde çelişkileri vardır bunun dozunu bazen ayarlayamayabiliriz benim de çelişkim vardır

Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim...Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.

sizin nasıl çelişkileriniz vardır ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• nadiren de olsa celiskiler yasrim

kararlarimi hizli alip cabuk uygulayan biriyimdir

0|1
    0|0
    • celiskilerini en aza indirgemeyi basarmis birisi olarak seni tebrik ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ben insanlara çok kolay güvenirim ve kolay güvendiğim gibide bir anda gözümdeki güvenleri yerle birde olur. ama şu başıma hep geliyor. birinin bana hata yaptığını düşüyorum diyelim. karşı karşıya bu konuyu tartışırken öyle inandırıcı geliyorki anlattıkları. bir yandan inanıyorum bir yandan da kafamın içinde tartıyorum ve en sonunda baş ağrısından geberiyorum .)

0|0
    0|0
    • inanmaya musait yapimiz var cok cabuk inandirilabiliyoruz

ama beynimizin bir tarafida ters tepki vermeye musait her an tetikte bekler gibi beklemekte :(

• onla mı onsuz mu ?

0|0
    0|0
  • Gitmek ve gitmemek arasında çelişkideyim... Gece uyumadan önce gitmeyeceğim diyorum sabah kalktığımda evet kesinlikle gideceğim

0|0
    0|0
    • nasil bir ruh halidir bu boyle uykuda iken de mi dusunme yetenegine sahipsin :))))

saka saka bazen ayni seyleri hepimiz yasariz bir turlu karar veremeyiz iste o an en kotu an

• Bir aile baska bir aileye ye yemege giderler once oturur sohbet ederler sonra yemekler yenir sohbet edilmeye devam edilirken caylar kahveler gelir kahve esliginde sohbet edilir kahve biter 5dk daha oturulur yemege gelen ailenin reisi bir hisim ile kalkar zengin kalkisi yapar hadi hanim gidelim daha fazla gec olmadan der

sende simdi oturdugun yerden bir zengin kalkisi yapabilmeyi becerirsen gidersin

beceremezssen gidemzsin :)))

• Evet benimkisi zengin kalkışı olacak galiba :S

Erkekler Ne Diyor 6

• Anı yaşamanın doğru olduğunu bilip yaşayamamak.

0|0
    0|0
    • bazi zamanlarda ani yasamak bazi zamanlarda da gelecegi yasamak dogru davranistir

ama cogu zaman imkansizliklar veya zamansizlik yuzunden ani yasayamiyoruz

• Senkron olmalı doğru ama anı yaşamaktan kastım carpe diem değil aslında. Anın farkına varabilmek. Bunu yapabilenin geleceği de aydınlık olur zaten.

• psikolog olup, psikopat olmam :)

0|0
    0|0
  • Hayalci çok çelişkiler var içimde ama şimdi burada söylersem sorun bir tartışma platformuna döner.

0|0
    0|0
    • haa haaa tartisma platformuna dondurmek istemeyiz sende haklisin ama

bu kadar cok celiski yasamamalisin bence dostum hayatini kotu yonde etkiler bu celiskiler

kabul edersen benden sana abi tavsiyesi :)

• Tamam abim tavsiyelerin benim için çok değerli.

• rica ederim kardesim her konuda yardim ihtiyacin olursa cekinme

• O değil de, mis gibi camel soft'u bırakayım mı yoksa bırakmayayım mı, her allahın günü çelişiyorum.

0|0
    0|0
    • bence tamamen birak

yesilay dernegine kayit ettirelim senide :)

• ben çok yaşarım..

0|0
    0|0
    • celiskiler hayatimizin her aninda mevcuttur malesef ki :(

ne kadar az celiski yasarsak o kadar iyi ama bunu bazen de bazaramayiz

• olmuyor olmuyor arkadaşım...iyi mi yaptım kötü mü yaptım muahasebesi var ya...beni öldürüyor.

• Biriyle tanışıp tanışmamak kararında çelişki yaşıyorum bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...