Bir erkek çatır çatır aldattığı biriyle neden evlenmek ister?

Kendiye hayrı olmayan arakdaşlarımın tavsiyelerinden nasihatlarından sıkılıp internette gezinirken tesadüfen burayı gördüm ve bende sorumu yazmaya karar verdim.

Yaklaşık altı yıllık bir ilişkim var. üniversitenin üçüncü yılında tanıştık . Çok mükemmel bir çift değildik ama yaşadığımız tartışmalar da büyütülecek şeyler değildi. Okulumu ondan önce bitirdim işe başladım hemen. Bi yıl okulu bitirmesini, bir yıl stajını bir yıl da askerliğini bekledim. Tam herşey rayına oturacak derken ilişkinin 4. yılında telefonunu karıştırıken aldatıldığımı öğrendim. Kız iki yıldır sevgili olduklarını iddia ediyordu. Üstelik benimle aynı şehirde ve her gün görüşürken. İnkar etti geçici birşeydi dedi araya aileleri arkadaşları soktu pişman olduğunu söyledi. Herkes ikinci şansı hak eder diyerek devam ettim. Ama evlilik için acele etmeden hareketlrini izleyerek.Bu olaydan sonra tekrar bir aldatma olay daha patladı. Bu sefer esk sevgililerinden birinyle tekrar görüşmeye başlamış . Olay ortaya çıkınca sdece iş için aradığını, kızın da arayınca tekrar sevgili olmak istediğnii işini yaptırmak için geri çevirmediğini ve iş halletikten sonra aramayı kestiğini söyledi. Bunu gözümün önünde kızda doğrulayınca biraz yumuşadım ama yinede bu aldatmaktı. yaklaşık 4 ay yine affetirmek için uğraştı tek taşlar hediyeler hava da uçuştu sürekli evlilik nişan istekleri devam ediyor. tabi b büyük olayların yanında göz kaymalarını arayışlarını hala fark ediyorm.

benim sorum şu ki bir erkek çatır çatır aldattığı biriyle neden evlenmek ister..:(

Güncellemeler:
aldatma dediğim ciddi ciddi aldatma , öyle konuşma sohbet etme değil..

bazen diyorum benimle dışarıya karşı ideal çift imajı vermeye mi çalışıyor.

ben eczacıyım o da avukat. . ayrıca çirkin falanda değilim.:)

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• O adamdan olmaz. Çok emek vermişin ve 4 seneni ona harcamışın bu yüzden bitirmek zoruna gidiyor olabilir. Tekrar biriyle bir şeyler yaşamak, güvenmek, sevmek , o seviyeye gelmek falan bunlar sana düşününce yorucu geliyordur ama bence bu adamla olmaz. Elbette ki bahaneleri olacak. Kim aldatıpta aldattım der ?

Ve evlenirseniz de bu tarz çok sorunlar yaşayacağının garantisini verebilirim sana. Bak ne güzel mesleğini eline almışın. Boşver bence sen onu. Tek bir hatasında daha koy tekmeyi gitsin. Kendi seviyende (karakter olarak) birini bul, en azından dürüst, oynak biri olmasın. Daha mutlu ve için rahat olursun.

1|2
    0|1
    • 4 sen değil 6 sene :(

• galiba inanmak istediğim için söylediklerine inandım , 6 yılıda kaldırıp çöpe atmamak için.

ama o soruyu hep merak etmişimdir., sevmiyorsa aldatıyorsa niye ilişkiye devam eder.?

erkeklerin genel huyu mu , yoksa böylesi de gelip beni mi buldu diye.

• Erkek işte. Seninle evlenmek ister ama gözüde hep dışarıdadır. Genelleme yapmayım ama çoğu erkek böyle. doğalarında bu var sanırım.

Erkekler Ne Diyor 9

• olaya hep kadın gozuyle bakma konusmak gorusmek aldatmak degıldır ama bırı varsa hayatın bır baskasıyla kırıstırmak yakısmaz bende eskı sevgılımden ayrıldım daha sonra bır baskasıyla cıkmaya basladım aradan yedı ay sonra bır mesaj geldı unutamadım senı dıye aradım ve yumusakca hayatımda bırı oldugunu gerıye donmemım mumkun olmadıgı soyledım ve bunu sevgılıme soyledıgım halde aldattı ımajı yapıstı ustume eger gercekden aldatıldıgını dusunuyorsan fazla uzatıp kendını yıpratma bence...

0|1
    0|2
  • görünüşe göre o yok bu neden yok şu nedenden dolayı sizi aldatmaya devam edecek, buna göz yumacaksanız evlenin derim :)

0|1
    0|2
  • neden istemesin ki? adam aldatıyor...yakalanıyor...terkedilmiyor...ohhh ne güzel istanbul :))))

0|2
    0|2
  • altı yıl dayanmışsın

tebrikler

ama tanıyamamışsın

neden aldattığı bir kişiyle evlenmek ister deyilde

neden aldatır acaba

bu senin yakaladığın ya bilmediklerin

sana tek diyeceyim

ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN BETERDİR

0|0
    0|0
  • burada daha çok samimi ortam var

0|2
    0|2
  • bilmem onunla aynı boyutta degiliz sanırım

0|2
    0|2
  • yuhh artık diyorum...

0|2
    0|2
  • :D yuhh artık ıkı yıldır sızı ıdare eden benm gozumde ustadtır

0|2
    0|2
  • aldattı ise evlenmek ister

0|2
    0|2
    • aldatıyor ise sevmiyordum diye düşünüyorum, sevmediği biiriyle niye evlensin mantığım bunu almıyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldatmaya 2 kere göz yuman 3. 4. hatta 5. ye de göz yumar diye evlenmek isteyebilir kanımca :S kötü bi durum bitti ise bi daha dönme bence

0|2
    0|1
  • canım bu cocuk senı sevmıyodur bence ama ben dedım dıye terslemeyın sakın yanı benım yorumum evlenmek istemesinin sebebide çook ayrı olabılır dikkat et sadece sonunda üzülen sen olma bıde bu cocuğu sevıyo musun once ondan emın ol

0|2
    0|1
  • evet bende

0|2
    0|1
Yükleniyor...