Evli olmadığımız halde evliyiz demek...

yılbaşı akşamı sevgilimle ,sevgilimin halasına davet edildik.yılbaşı akşamı da halasının çocuğunun doğum günü .neyse doğum günü olduğuneden dolayı çocuğa hediye alalım dedik.girdik bi dükkana.ve sevgilimle beraber çocuğa pantolon falan beğeniyoruz.dükkandaki satış elemanı amca siz evli veya nişanlımısınız diye sordu.sevgilimle ikimiz şöyle bi durduk.ve sevgilim dediki biz evliyiz allah ayırmasın falan derken çıktık dükkandan.neden öyle dediğini sormadım.acaba neden öyle bişey demiş olabilir.? evliliği düşünüyoruz bunuda dip not şeklinde açıklayayım.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hem öyle düşündüğü için hem de "amca"nın gereksiz yorum ve bakışlarından rahatsız olup, elinden bi kaza çıkmasın diye olabilir. kime ne sanki evliyse evli nişanlıysa nişanlı, başı göğe mi ermiş, biz erkekler hazzetmeyiz genelde başkalarının bizim özel hayatımıza müdahalesine, bi bizim toplum gibilerde var ahret soruları, kime ne sanki,sorulur ama öylesine boş boş ticari mantıkla, sormuş olmak için, bir kalıp sorusu olarak sormuş "amca"

cevabı sen vermişsin zaten evliliği düşünüyor muşsunuz ) Allah ayırmazın o zaman ne diyelim :P

+ diğer yazdıklarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• nicke vak abazamısın abi ya :) ondan sonra erkekler abaza , bak tavandan ne var :) :) ( lambanın uzun kablosu :) )

0|0
    0|0
    • nicki ben yapmadım arkadaşımındı ben aldım yeni bi tane kendime alsam kızlarsoruyor hesabı exper sayım çok az olacak ondan buna devam ediyorum.ismimide değiştiremiyorum... .s

• hımmm anladım prenses pardon ama bu tepkiyle sık karşılaşırsın bu şekilde yine de seçim senin kendine cici bak .

• Merhaba

Sevgiliniz sizi Karısı olarak görüyor anlama bu evliği istiyor

0|0
    0|0
  • bunu bızde yapmıstık sevgılımle bazen cıftler o kadar uyumlu ve guzel davranabılıyor kı dısarıdan evlı gıbı duruyorlar cunku artık o rahatlıgı bulmussunuz herseyınız bır olmus karı kocadan farkınız kalmamıs

0|0
    0|0
  • Büyükler bu sevgili olaylarına biraz daha uzak bakıyor, amcadan yanlış birşey duymamak için demiştir :)

0|0
    0|0
  • Adam ciddi düşünüyor çok hoş bir şey bu değerini bil ay çok romantik ya :))

1|0
    0|0
  • sizi birbirinize yakıştırmış

0|0
    0|0
  • bunu sevgiline sorma gerğini duymadıysan demekki onu çok iyi tanıyosun

0|0
    0|0
  • adam ciddi düşünüyor

0|0
    0|0
  • yalancı cunku senınkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evlilik teklifi etmiş :D:D

0|0
    0|0
  • Bence her şeyden çok umutlanma lafın gelişi öyle söylemiş olabilir sonra çok üzülürsün.

0|0
    0|0
    • sürekli lafı açılıyor zaten evlilik mezusunun sanmam yani lafın gelişi diye

• Sizin ne kadar ciddi olduğunuzu bilemicem ben sadece seni uyarmak istedim.

• senle ciddi düşünüyor yada o an duygunu okşamak istemştr

0|0
    0|0
  • satış elemanı sevgiline niye amca diyor? baban yasında adamla mı çıkıyosun?

0|0
    1|0
    • amca dediğim satış elemanı yanlış anlaşılmış galiba

• devrik cümlenin azizliğine uğradın o zaman eksilemen yersiz! bu arada satış elemanını bozmamak için evli olduğunuzu demiş olabilir.

• eksilemedim

• Çocuk burda kullandığın nick i biliyor mu? Hayır bilmiyorsa göster sonra biz evli miyiz diye tekrar sor bence :D

0|0
    0|0
  • he he kafasıdna kurmuş işte , ne mutlu size :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...