Sevgilimin annesiyle tanışacağım, ne yapmalıyım?

sevgilimin annesiyle tanışma ihtimalim var yani tanışmayabilrizde hiç hayatın garantisi yok malum.ama öyle bi konu geçti aramızda. bende o gün sıkışmamak için kafamda kıyafetimi faln belirledim. ama takıldığım konular var :(. şimdi annesiyle tanıştığımda elinimi opçem mesela. giderken bise alsam mı oda var. sonra annesi kapalıymış tırnağıma parlatıcı falan sürmicem zaten renkli oje kullanmm ben. saçımıda toplicam.minik top küpe kullanırım. makyaj yapçak mıyım oda var. kafamda bunların oturması lazım ki atıyorm yarın tanıştırıyım mı diyince kapris yapmıyım yanlış anlamasın beni öyle iste

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• tabı ılk defa gıdıosun mesala pasta falan alabılırsın bn ole yapmıstım bıde soyle bıse var kndını sıkma nıye parlatıcı falan surmuosun kı snn nsl bırı oldgnu en bastan bılsın bn ole dusunuorum

0|0
    0|0
    • ttlım pek kullanmm ben makyajda yapmm pek hep dogalım. tırnaklarıma araa oje suruyrm oda pembe krem tonları oluyo. hep yapmadıgım ıcın tereddutteym

• :D senı eklıcem senden fıkır alırım takıldıkca :D

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç bir zaman doğallığını kaybetme nasıl biri isen öyle görün

elini öpersen fena olmaz

saçın açıksa açık gitküpe kullan

günlük hayattaki gibi

saçı açık biri isen açık git bence

1|0
    0|0
    • acık sacım zaten ama topluyorum salık bıraktıgımda oluyo topladıgımda toplarsam rahat ederım. el öpme nasıl olcak ya oldugum gıbıyım zaten ama ilk izlenımde onemlı erkenden dusunmelıyım kı o heycanla telaşla saçmalamıyım

• yaparsın bilirim

başaracağındanda eminim

• sagol kendıme ayrı bı guvnım geldı :D

• Doğal halinle git bence makyaj yapma saçına özen gösterebilirsin. Elini öpeceksin tabiki. Sonuçta büyüğün hani bi anneye nasıl davranılırsa öyle davranmaya çalış... :)

0|0
    0|0
    • tamam sacımı toplıcam genelde toplar arada salarım. kendı annmden bılıyrm eve saç dokulmesınden tıksınıyo. aynı sekılde kendı annm tırnagı uzun olanlarla yemek yemez mesela mıdem bulanıyo dıo. makyaj zaten en fazla rımel goz kalemı dudak parlatıcısı bunları dahı kullnmmam genelde. allık fondotenım hıç olmadı :D

• Valla çok aşık gördüm aile tanışma faslını yapıpda ayrılan zaten bu sitede de çok denk geldim. Yok seni ailemle tanıştırcam evlencez deyip kandırılan kişiler...

Ama herkes öyle değil.. Devamı gelir inş diyelim :)

• hayatın garantısı yok sorumdada dedım ama bole bı konu gundeme gelmısken es gecemem hazırlıklı olmam lazım

• oje sürmeliisn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dogal ve rahat ol

0|0
    0|0
  • aile muhafazakar , sn açıksan iş biraz zor, ama çok açık değilsen oje sürme , normal giyin açık olamayn , saygıda kusur etme .. zamanla anlaşılır fikirleri..

0|0
    0|0
    • aıle konusunda sıkıntı yok sanırım ya muhafazakar dıller sankı ama dıkkatte fayda var cok sevıyrm hayatımdakını cunku

• orasını bilmem , size kolay gelsin şimdiden hayırlısı ile olup bitsin , mutluluklar dilerim :)

• sagol ttlım

Yükleniyor...