Her Türk insanının en iyi kendisinin bildiğini iddia ettiği şey nedir?

Her Türk insanının en iyi kendisinin bildiğini iddia ettiği şey nedir?

• Okey/tavla
    47% (7)33% (3)42% (10)Oy Ver
  • Araba
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Futbol
    7% (1)33% (3)17% (4)Oy Ver
  • Siyaset
    20% (3)34% (3)25% (6)Oy Ver
  • Diğer
    19% (3)0% (0)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Ne mutlu türküm diyene ne mutlu bize :D:D Türkler her konuda iyidir bence :D

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Her konuda bizim yeteri kadar bilgi birikimimiz vardır , futboldan tut siyasete ordan inşaata ,yedek parçaya kadar ...

0|2
    0|0
  • futboldur bence erkekse

0|2
    0|0
  • biz herşeyi çok iyi biliyoruz:D :D

1|3
    0|0
    • He ya ağzını öpeyim:D aynısını ben dicektim, beni yazmaktan kurtardın :)

• Okeyde üstüme tanımam :P

0|3
    0|0
  • İnsanlar konusunda master degree sahibi olduklarını zannetmeleri. Bu konuda genelev çalışanı uzmanlık sahibidir. Geri kalanı insanlara değer versin, bireyselliği es geçmesin bi zahmet.

0|1
    0|0
  • Araba ve birçok seyde iyi oldugumu düşünüyorum elbette :-) okey ve tavla dısında

0|2
    0|0
  • yol tarifi..kime sorsan az da olsa bir fikirleri oluyor.p

0|2
    0|0
  • yol tarif etmek .

0|1
    0|0

• Okey/tavla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Oduncu bileği değil oyuncu bileği...hooop pencüse severler güzeli genç ise...asdasdasd

aksi durumlar için bu zar i*nenin bel kemiğinden yapılmıştır.

0|2
    0|0
  • Türk insanının o kadar iyi bilmediği ama onlara göre en iyi bildikleri, en iyi yaptıkları şey savaştır.Dağdaki 3-5 at hırsızını temizleyemiyoruz ama Rusyayla savaş çıktı deseler, herkes onlar kimki, bizim yüreğimiz var, onlara hadlerini bildiririz demeye başlar.

Tabi dağdakileri temizleyememek beceriksizlikten değil, üstten emir gelse 1 günde biter de neyse..

3|2
    0|0
  • her işi yaparım abi diye şirkete gelip iş arayanlar varıdrya onlar gibiyiz aslında bir bokdan anlamasakda anlıyormuş gibi yapıyoruz...

1|1
    0|0
  • herkes siyasette kendi görüşlerini savunuyor karşıt görüşlere pek tahamül edemiyoruz

2|1
    0|0
  • FUTBOL VE SİYASET...Kahvelerde insanımız hergün bir hükümet devirip yeni bir hükümet kuruyor , aynı şekilde futbolda da hergün yeni t.direktör kovup yerine başkasını getiriyor ya da yeni oyuncular alıyor...Çok zekiyiz çok.

0|1
    0|0
  • Bence araba araba hakkında bazıları bilip bilmeden yorumlar yapabiliyor.

0|1
    0|0
  • tavlada varmı kapışan :D

0|1
    0|0
  • türk olmayanlar napacak bu soruda ?

1|1
    0|0
    • Soru yalnızca Türklere hitap etmiyor, Türkler hakkında bir tespitten bahsediyor. Beğenmeyen cevaplamaz değil mi?:)

• hepimiz biriz dışarda kalmak diye bir şey yok:)

• Siyaset dedim, futbol da olabilir. Bkz: 4-4-2 oynasak kazanırdık geyikleri

0|1
    0|0
  • herşey :D ilgi alanımız olmasada iyibilriz :D

0|1
    0|0
  • türk erkekleri futboldan arabalardan ve sex den en ıyı anladıklarını ıdda ederler

0|1
    0|0
Yükleniyor...