Pişmanlık duyup da kaç kez aradınız?

Hayatınız boyunca pişmanlık yaşadınız mı?

Aradığınız kaç kişi oldu?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eski çalıştığım şirkette alt kat banka şubesiydi..bizde sigaraya çıktığımızda banka personeli sanıp sürekli insanlar soru sorardı.Bİ gün genç bi eleman geldi, bankayla ilgili bişiler geveledi bende cümlesini bitirmesine izin vermeden "bana değil arkadaşım bankaya sor ben bankada çalışmıyorum" deyip terslemiştim..arkasında da yaşlı bi adam vardı..yaşlı adamın kafasında kasketi vardı. sırtındaki ceket eskimiş yıpranan yerleri kaygan parlak duruyordu...çocuk gözlüklü zayıftı ikiside çok üzgün ve yorgun görünüyordu...içeri girdiler, 5 dakika sonra sigara molasını bitirip yukarı çıkmadan önce arkadaşlardan ayrılıp yan taraftaki büfeden soda almaya gitmiştim...dönüşte şirketin önünü kapayan yeşilliğin kesişme noktasında tekrar yüz yüze geldik...aniden önüme çıkmışlardı..yaşlı adam ağlıyor çocuğunda gözleri kızarmıştı...donup kalmıştım...kaldırım tek kişilik küçük bi geçişti..ikiside kaldırımdan inip yanımdan geçip gitmişlerdi..."pişmanlık" diye başlığı okumuya başladığımda şimdi aklıma geldi...Keşke özür dileyebilseydim. Pişmanlık dendiğinde bu geliyor aklıma hep.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• telefonda tl yok olsa

0|0
    0|0
  • Küçük pişmanlıklarım oldu ama büyük bir pişmanlık duyduğum hiçbir şey yok.Karar vermeden önce çok düşünürüm, verdikten sonra da hep arkasında dururum..

0|0
    0|0
  • kimse için pişmanlık duyup geri dönmedim. ama şu an ayrı kalırsam pişman olacağım birini seviyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç olmadı hep aranan oldum...:)

0|0
    0|0
  • asla pişman olmam

0|0
    0|0
  • pişmanlıktan aramadım hiç

0|0
    0|0
  • 1 kez

köpek gibi pişman olmuştum nefes alamıyordum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayir olmadi. Hicbir ayrilik, pişmanlik duyulabilecek sebeplerden degildi. Olsaydi da aramazdim, biten bi ilişki yeniden başlasa bile asla eskisi gibi olmaz fikrine inanirim..

0|0
    0|0
  • 2 kısı olmustur

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı çok şükür.. Ama arandım hep.

0|0
    0|0
  • hep ben arandım. bende gurur tavandır kötü birşey ama öyledir. ölsem arayamam.

0|0
    0|0
  • pişman olcak şeyler yapmam genelde.

0|0
    0|0
  • bir kaç ancadır.

0|0
    0|0
  • takip ettiğim oldu arama hiç...

0|0
    0|0
  • Pişman olmadım Oldurudum...