Ibrahımovic GALATASARAYA geliyo mu? lanet soru çok kısa?

ıbrahımovic GALATASARAYA geliyo mu? lanet soru çok kısa?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• hayaller ibrahimovic hayatlar halilovic :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gelecek diyorlar ama sanmam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Zlatan İbrahimoviç'in transferini 'yüksek maliyet' nedeniyle gerçekleştiremeyecklerini açıkladı. Dursun Özbek'den sonra Galatasaray Kulübü de resmi siteden bir İbrahimovic açıklaması yaptı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, futbol gündemini uzun süredir meşgul eden Zlatan İbrahimoviç transferi ile ilgili net konuştu...

Fransa'nın Paris Saint Germain Kulübü'nde forma giyen yıldız golcünün maliyetine dikkat çeken Özbek, "İbrahimoviç gündemimizde yok. Oyuncunun maliyeti çok yüksek. Karşılayabileceğimiz bir meblağ değil. Bu konuda kulüpten de bir açıklama yapacağız" dedi.

kaynak

Hemen ardından GS resmi internet sitesinden şu açıklama geldi;

Kulübümüz 2015-2016 sezonu transfer çalışmalarına teknik heyetimizin raporları ve bütçemize uygun olarak devam etmektedir. Yazılı, görsel ve sosyal medyada, transfer çalışmalarımız kapsamında yer almayan bir çok sporcunun spekülatif şekilde yer aldığını görmekteyiz.

Özellikle Paris Saint Germain Kulübü'nün futbolcusu Zlatan İbrahimovic'in transferi konusunda yapılan maksatlı haber ve yorumlara siz değerli Galatasaray taraftarlarının itibar göstermemesini rica ederiz. Transfer çalışmalarında resmiyet kazanan bütün gelişmeleri resmi yayın organlarımızdan sizlerle paylaşacağımızı bu vesile ile yeniden ifade etmek isteriz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Sportif AŞ. Yönetim Kurulu

0|0
    0|0
  • Hayale ve damara devam

0|0
    0|0
  • İbrahimoviç; Burak Yılmaz'ın " İbo gelirse yedek olur " demesinden sonra trip atıp gelmeyeceğini kibar bir dille belirtti =//

0|1
    0|0
  • Keşke gelse ama çok zor. Bir kaç günce önce başkan Dursun Özbek bu transferi net bir dille yalanladı.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • İbrahimoviç gelir başkanın göğsünün arasına 20 tl sıkıştırır geri gider :D

1|0
    0|0
    • ahahhahahahah ulan ya ciddi soruyorum

• İbrahimıvic gelir mi yaa akıl var mantık var :D fazla hayallerde yaşamayalım

• adam 33 yaşında amaaan biz de ölüden g*t istiyoz be

• Ne galatasaryi ya gidin sabriyle ugrasin siz

0|0
    0|0
  • alın yabancıları burak da yedek kalsın milli takım 4. torba ohh be ne güzel o para ile genç oyuncu al daha iyi ibrahimovic gelmesin gelirse Galatasaray ileride mali bakımdan zorlanır aldı diyelim her ay maaş imza parası oooo

0|0
    0|0
    • burak kaleye kadar futbolcu sevmiyorum hiç çıkmasın yedekten

• bilmiyorum ya ovic gelsin ama

• al işte onun maliyeti oooo almakla bitse maaş imza başı ücret tazminat gibi abuk sabuk koşullar önemli olan Dortmund ajax gibi olmak scout ekibin iyi olacak shineder ajax çıkma ibram ajax keşfetti ajax tek hatası hemen satması Dortmund buna örnek dağıldı takım o takımı toplamak çok zor

• Gelmez.

0|0
    0|0
  • Hayata bütçesi yetmez parası ibrahimovice

0|0
    0|0
  • dursun vizyonsuzu varken zor

0|0
    0|0
  • Şuanlık gelişme yok ama umarım gelir

0|0
    0|0
  • Transper tamamlandı sadece imzası kaldı. Bu kıskançlar niye bunu söylemiyor? Eee yemiyor demi gelecek diye !!!

0|0
    0|0
  • Cincon da ne işi var

0|0
    0|0
    • fenevde olması lazım dmi :)

• tamam girdiği kadar hızlı çıkmaz zaten

• Kremledinmi

• fener elenirse hala umut var bence

0|0
    0|0
    • fenerin elenmesiyle ne alakası var

• fenere gelecek parada bize gelir şampiyonlar ligine giren herkes para alır

• he anladım ama sanmıyorum ya

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabii ki de gelmiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...