Kaçan kovalanır mı? Siz ne düşünüyorsunuz?

bir insanın üzerine cok gittiğiniz zaman ilgi ve alakanızı gösterdiğiniz zaman o kişi sizden uzaklaşıyor mu? yada kendini geri çekip ilgilenilmenin tadını mı cıkarıyor? neden karsı tarafı arayıp, mesaj attıgınız zaman belirli bir süreden sonra ilgisini azaltıyor ?sizi cepte keklik görmeye mi başlıyor?

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Bak bu iş böyle yürür..

Doğrudur vardır yalan değildir. ama kovalayanın zeka ve ruhsal durumuna göre kazandığı tecrübe ile farkedildiği anda kovalama işlemi hızlıca durdurulur ve uzaklaşılmaya başlanır.kaçan kişi de bu şekilde birilerini elde etmeyi ya da süründürmeyi planlarsa avcunu yalar tertemiz yapar. Sonra roller değişir kovalayan hiç iplemez kaçan köpek gibi peşinden sürünür..

0|0
    0|0
  • Biraz kovalarım ama asık surat gördümü bırakırım.Benim ki bölgesel bir savunma aslında, hücum değil...asdasdasd

0|0
    0|0
  • Bu tarz canlılar kendileri kaybediyorlar. Sonradan onlar peşinden koşmaya başlıyorlar o kişinin ancak iş işten geçiyor, bizzat yaşamışlıklarım vardır. Ben peşinde koştuğum zaman yüz vermeyenlere karşı ilgimi kesince onlar koşmaya başladılar ama bu sefer de ben kabul etmedim çünkü kendilerinden iğrendirdiler...

0|0
    0|0
  • Bazı ilişkilerde razı olan ve şanslı (elde edilen ve eden) var diyorlar. Gönül aşklarında bu pek olmaz tabi.

Kaçan kovalanır mı o kişisel bir durum kişiyi bilmeden yorum yapılamaz bence, he fazla naz aşık usandırır derler.Bunuda bilmeli insan.

Soruyu cevap verecek olursam bir kişi kendinden aşağıda gördüğü(güzellik) bir kişi tarafından kovalanıyorsa kaçar. Kişi kendinden güzel yukarıda gördüğü biri tarafından kovalanıyorsa belki çok kısa bir süre için geri çekilip o tadı yaşar ama kaçmaz.

1|0
    0|0
  • Git gel olayları ilişkilere renk katıyor. Sürekli aynı rutindeki ilişkilerin, hayatın ömrü kısa sürüyor.

Aynı zamanda çıkma evresine yaklaştığında kendini kovalatmazsan, kolay elde edilebilir birisi oluyorsun ve bu durum çekiciliğini kaybetmen için başlı başına bir temel unsur...

0|0
    0|0
  • ilişkiniz hakkında ciddi düşünüyosanız siz ilgi gösterdikçe o her adımda daha çok ilgi bekler, bi maruzatınız olup çok ilgilenemediğiniz zaman hemen alınır, ama bence uzaklaşmaz çünkü bi kaç mesaj atmadığında durum ciddiyse hemen değerini anlar, ilgiden zarar gelmez, ama ayarında tutmak lazım

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanmasın. Kovalananlar da kaçmasın.

bu ne ya nasıl sapık bir ilişki öyle yaww..

sevdiğime dokunamazsam,sesini duyamazsam ...keyim ben öyle ilişkiyi...

Aslı için dağları deldi Kerem,

Ama Aslı vermedi bi kerem,

Ben böyle aşkı ...kerem...

0|0
    0|0
  • evet kovalanır ama bende kaybeder .

0|0
    0|0
  • aslan ceylan ilişkısı gıbı...

0|0
    0|0
  • kovala elde et sonra yol ver

0|0
    0|0
  • her zaman değill ;) ama olmuşluğu daha çoktuur ...

0|0
    0|0
  • Kendini birşey zannediyor tekmeyi koy sonra bekle bir süre hooop kucagında bulacaksın. Olay bu kadar basit. Tabi bu durum kişiliği bozuk sevmenin ne demek oldugunu bılmeyen ınsanlar ıcın gecerlıdır hep işte yarar.

0|0
    0|0
  • Kaçanı kovalamam, kaçmayanı bulurum.

0|0
    0|0
  • dğerse belki değmezsse değmez...

0|0
    0|0
  • şahsen üzerime düşenin üzerine daha çok giderim.

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanmaz nefret ederim öyle tiplerden de sanki dünyada ki son insanmış gibi öyyyk :s

0|0
    0|0
  • Gönül işlerinde deişmeyen gercek

0|0
    0|0
  • ne kacacaksın nede kovalayacaksın

0|0
    0|0
  • doğruluk payı var gibi ama orta yolu bulmak en ıyısıdır , sırf bu inanıs yuunden bazen kız arkadasımı şımartamıyorum

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır ama bir yere kadar. çıtaları bilirsiniz avını kovalarken ondan alabileceği kalori hesabını yapar ve eğer alacağından fazlaasını harcayacaksa koşmayı bırakır:) kapiş

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır kesinlikle. az mesaj yazdığımda niye ilgi göstermiyosun diyen kızla ayrıldık niye çünkü fazla mesaj attığım için

0|0
    0|0
  • gaçan govalanır ama biyere kadar yoksa sıkar yani olmaz olmamalı saygılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• herseyi ayarında yapıcaksın. yeri geldiğinde kaçan sende olmalısın. fazla ilgilenirsen, üzwrine titrersen, onu her an düşndüğünü hissettirirsen doğal olarak onun kafasında' o artık bana bağlanmış durumda, korkulacak bisy yok' gibi düşünceler oluşur. böylece karşı tarafa ilgisini azaltır. çantada keklik misali.

0|0
    0|0
  • kaçan balık büyük olur .. bu kesinlikle doğru bir insanın üstüne nekadar düşersen , kendini okadar bulunmaz bursa ipeği sanar

0|1
    0|0
  • aynen oyle ılgı goster umrunda olmaz ondan kopucagını hıssettırsen kıymete bınıosun tabı karsımızdakı ınsanada baglı

0|0
    0|0
  • Kaçanı kovalamam kaçmam da , ergensel hareketler bunlar ...

0|0
    0|0
    • Olgunlaşmamış insanlar bunu yapar zaten,seven sevdiğine sevğisini belli etmeli tabiki..

• Çok fazla ilgi sıkar evet.. İnsan boğulur devamlı ilgiden. Ama ilgi gösterir ara verir tekrar ilgi gösterirsin o zaman işler tamamdır. Çok az gösterirsende olmaz. Tutturmak zor yani :)

0|0
    0|0
  • ewt kaça kovalanır bak sana bı ornek verım mesala bn sevgılımle mesajlasırken bazen mesajlarıma gec cevap verıo sonra bnde mesajda soguk davranıorum sonra bı bakıorum ardı ardına mesajlar nıye soguk davranıosun dıye bu insanoğlu cok tuhaf cok ilgilenırsın sıkılır ılgılenmezsın pesınden kosar

0|0
    0|0
  • bak adı üzerinde kaçtığı halde kovalanmış. bu da artık o kişinin sonu demektir çünkü seven sevilmez bildiğimiz üzere :)))

0|0
    0|0
  • Arkadasim kesinlikle kacan kovalanir. Ben bunu kendi yakin arkadasimdan biliyorum. Zamaninda onun pesinden hep ben kosardim ama yoruldugumu fark ettim ve kosmayi biraktim.Ne aradim ne sordum.Simdi arayan da soran da o.

0|0
    0|0
  • herkes kovalamaz

0|0
    0|0
  • Üzerine fazla gidersen kaçar az gidersen o'nu daha fazla umursaman için seninle daha fazla ilgilenir"

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır dgru ama artık bnla ilkokul lise mantığı haeln böle dşnnler var özldgnde tbi aryp sorucksn üzerne dşcksn sevdgnn

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır ama çok fazla kaçarsan da soğutursun .

0|1
    0|0
  • Kovalasınlar bakimm kaçanları nasılsa mal gibi kalacaklar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...