8 dakikada egzersiz?

8 dakikada egzersiz hareketlerini playstore dan indirdim bu hareketleri diyet yaparak duzenli bir sekilde hergun yapsam saglik kilo verir miyim sizce? Kasda yaparim diye dusunuyorum sizce olur mu? şu an boyum 170 kilom 60 ama gobek bolgem simit gibi bu yuzden yapiyorum?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonu en iyisi ama gidemiyorsan
    Boş durmaktan iyidir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :D olur olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fazla şişman değilsin sadece göbeğin var.100 kilo olsaydın daha hızlı kilo verirdin ama fazla kilolu olmadığın için kas kaybetmeden o kiloları vermen gerek. Sadece göbek şikayetindeysen, sırt veya bel ağrın da yok ise mekik ve diyeti öneririm, mekik zor geliyor ya da ağrıların varsa, düzenli bir beslenme (herşeyden birazcık) ve günlük yarım saat koşu öneririm 2 haftaya kalmaz dümdüz olursun. Eğer gerçekten kilo vermek istiyorsan,6 öğün yapıcaksın, sabah kahvaltıda düzgün yiyeceksin herşeyden, öğle diğer öğünlerde azar azar yiyeceksin. bunun için diyetisyene gidebilirsin çok yardımcı olurlar. Kısaca kilo vermek kolaydır, gözünde büyütme, dengeli beslendiğin zaman spor yapmasanda kilo verirsin benim başıma geldiği gibi, umarım istediğin görünüme kavuşursun

0|0
    0|0
    • Guzel bir fizik icin spor yapmayi dusunuyodu sonra biraz arastirinca bu uygulama cikti karsima cogu kisi memnun kalmis neyse tesekkurler tavsiyen icin

• Kilo vermek günlük vucutunuzun kalori ihtiyacından daha az alması ya da kalori fazlasını yakmasıyla ilişkilidir. Siz günde 2 saat koşsanız bile eğer kalori fazlası hala varsa günlük bazında kilo veremezsiniz. 8dklik bir egzersizde pek fazla kalori yakacağınızı düşünmeyin. Kas yapmak konusuna gelince kas yapmak kolay ve hemen olan birşey değildir. Yağlar cabuk dolan cabuk boşalan kaslar ise zor dolan zor boşalan bir yapıya sahiptir.

0|0
    0|0
  • 8 dakika da kas ha? Biz salonlara para verip neden saatlerce uğraşıyoruz ki evde 8 dk da oluyormuş 😄

0|0
    0|0
    • Yav hergun duzenli bir sekilde yapinca etkisi oluyomus diye duydum tabi 1 kere yapinca fazla etkisi olmaz 😂

• https://youtu.be/xX44KLEwgKM diğer videolarını da izlerseniz yardımcı olur nasıl kilo vermeniz gerektiği ile ilgili

• Tesekkur ederim

• Güzel kardeşim Türkiye whushu olimpiyatlarında 2 kez ilk 5 e girmiş biri olarak söylücem mekikle göbek erimez bunu herkez böyle bilmiş gidiyor mekik karın kasın olup onu sıkılaştırmak ve sertliğini korumak içindir ter atmadan göbeği eritemezsin Koşu veya bisiklete bin 300 mekik çeksen günde ondan daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Duzenli egzersiz yapar ve dengeli beslenirsen istediklerine ulaşırsın

0|0
    0|0
  • kas yaparsin eritirsinde o simiti

0|0
    0|0
  • sadece o antrenman ile pek bişi elde edemeyeceksin spor salonuna yazıl.

0|0
    0|0
  • eet yaparsın

0|0
    0|0
  • güzel olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başka şeylere de dikkat edersen kilo verebilirsin ama kas yapamazsın diye düşünüyorum. Ayrıca sekiz dakika çok az.

0|0
    0|0
  • boşver onları telefonuna fıt well i indir kullan zayıflarsın

0|0
    0|0
  • 8 dk egzersiz mi olur çok az sen onu 25 30 dk çıkart

0|0
    1|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...