İzmit'te evlenme teklif edecek bir mekan arıyorum, yardımcı olur musunuz?

izmitte evlenme teklifi edicek güzel alkolsüz bir mekan arıyorum bi abim için çok acil yardımm

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl bir mekan arıyorsun ki şöyle kafe tarzı mı yoksa restorantta olabilir mi?

1|0
    0|0
    • restaurant tarzı bir yer

• yuvaxcık barajının az ötesinde bir restorant var orası olabilir herekede var sahil yolunda...olmadı seka parkta 2. etapta açılan özsar olabilir güzel yerdir orası..o da olmadı yine plajyou sahil kesiminde dobranın yeri var çok güzel ve sakin ferah bir yer orayı tavsiye ederim sana...

• çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• 1|0
    0|0
  • buz restoran'ı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • gebze center :P

1|0
    0|1
  • İzmitte alkolsüz güxel bir mekan bulamassınız Bence bu dindar insanlar bu işi bir tanıdıgın evinde verilecek olan bir yemekte yapsınlar.

0|0
    0|0
    • mekan adı sordum ne yapsınlar diye sormadım mekan konusunda fikir veremeyecekseniz yorum yapmazsanız sevinirim ayrıca buldum alkolsüz güzel bir mekan..

• yok daha neler marina cafeden çok daha iyi ortamlar var madem izmitlisin kendin de bulabilirsin düşünerek ;)

• sen portakal agacında vitaminken ben o senin makanlarında geziyodum. ve ayrıca 5 vakit namaz kılan insanın sevgilisi olamaz ve islamda evlenme teklifidiye bişey duymadın dindar insanlar kız istemeye giderler ortalarda gezinmezler alkolsuz mekan adı altında yerler ne olucak onca mahremin içinde evlilik teklifimi alıcak birde dindar sen ilk önce islam kanunlarını ögren sonra olabilecek unsurlara cözüm ara

• sevgili adayı ile banka soyun polisler yakalarsa nezarette evlenme teklif eder yok yakalanmaz ise foleyi vurdunuz :):P:P:P

parise giderler :):):))))

0|0
    0|0
  • rustem abi kebap salonu var olur mu?

0|0
    0|0
  • neden alkolsüz olacakki

0|0
    0|0
  • nhayırlı iş kolay gelsin :D

0|0
    0|0