Mekik çekenler?

Şimdi mekik çekince yaglar gitmiyor kasa dönüşüyor baklava felan oluyormuş peki beden olarak incelip sıkılaşırmı göbegim? Beden olarak da incelirmiyim? Bide beller de incelir mi?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Onların hareketleri var. Mekikte çok zorlarsan kas okur. Az az yap tam yap karnın ve belin yağların sıkılaşır

0|0
    0|0
    • Mesela günde 60 kere yapsam sıkılaşır mı?

• başarılar :D

• Sagolun 👍

En İyi Kız Görüşü

• Yag kasa donusmez arkadasim. kaslari buyutursun ama ustunde yag oldugu surece gorunmez kaslar

0|2
    0|0
    • Ayrica sadece mekikle baklava olmaz. hele kadinda hic hic olmaz. gobek bolgen erisin istiyosan tuz seker un yemicen su icicen bide kardiyo yapicaz

• Tamam yapıcam bu ikisini teşekkürler

• Rica ederimmm

Erkekler Ne Diyor 16

• Kim dedi sana onu :D yağ yakmak ayrı olay kas yapmak ayrı olay. Ama sadece tek bölgeyi çalıştırmakla oradaki yağları eritemezsin. O bölgedeki kasların kuvvetlenir, gelişir. Kaslarının belirginleşmesini istiyorsan vücudunun her kısmını hareket ettirmen ve her bölgedeki yağları yakman gerekiyor. Kolay gelsin :)

0|1
    0|0
    • Ben kaslarımı belirginleştirmek istemiyorum sadece göbegimiz incelmesini ve sıkılaşmasını isttiyorum

• Ozaman aşırıya kaçmadan diyet yap mekik çekmeyede devam et.

• Tamam teşekkürler

• Hepsi olur :)

0|0
    0|0
  • Yaglarin kasa donusmesi iciin gunde 3000 mekik cekmen lazim, yok oyle yaglari kasa donusturecek bir spor. Kas altta gelisir, yagi yakman lazim. Bunun icin de beslenmeye cok dikkat etmen lazim, yag oranini %10 lara cektigidne zaten karin kaslarin kendini gostermeye baslar.

0|0
    0|0
  • sıkılaşma olur, kaslar gelişeceği için normal zamanda daha çok yağ yakımı oluşur dolaylı olarak yağ yakmış da olursun. ideal oranda yaparsan six pack çıkarmadan gayet incelebilirsin.

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşmez ki. :O

0|1
    0|0
    • Nasıl oluşmaz bakşavalar nasıl oluşuyo o zaman?

• kas dokudur. anca yağdan beslenir o kas dokusu. yağ eridikçe kas dokucu iyice belirginleşir. Spor yaparken proteinle beslenir insan. zayıfsa ilkin karbonhidrat alır kilo alması için

• Yağların kasa dönüşmesi diye bir olay yok. Mekik çekerek yağlar da erimez.

0|0
    0|0
  • sen mekik cekme

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönusuyor olsaydı kasaptan et değil yağ alırdım :D

0|1
    0|0
    • Baklavası olanlar nasıl oluyo o zaman herkes öyle söyledi

• bendede baklava var ben sana öyle degıl dıyorm.

• Peki

• Once yaglari erit sonra kasa donustur

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşür diye seni kandırmışlar :))

0|1
    0|0
    • Herkes öyle söyledi baklavası olanlar var mesela onlar nasıl yapıyor

• Yağlar kasa dönüşmezki :)

0|0
    0|0
  • Duzenli yaparsan en fazla 7 ay

0|0
    0|0
  • Sadece kuvvetlendirirsin. Diyet ve kardiyo yap yağ oranını düşür o zaman incelir

0|0
    0|0
  • kaç ay çekicegine baglı

0|0
    0|0
  • zor ya

0|0
    0|0
  • İlk olarak yağlar kasa dönüşmez onda bir anlaşalım. Göbeğini eritmek için karın egzersizi + kardiyo yapman lazım.

0|1
    0|0
    • Nasıl dönüşmez o baklavalar nasıl oluşuyo o zaman?

• Yağları eritmek ile kasları görünür kılmak çok farklı iki olay.

• Anladım

Kızlar Ne Diyor 5

• Bel incelmiyor ama sıkılaşıyorsun ben 5 aydir duzenli olarak cekiyorum baklavalar cok belli degilde ince bir cizgi var ve sıkı görünüşü beni mutlu ediyor

0|0
    0|0
  • Bel için farklı egzersiz gerekiyor

0|0
    0|0
  • galiba

0|0
    0|0
  • Kafana göre spor yapma bence. Eğer gerçekten başlayacaksan, ilk önce ısınma hareketleriyle başla.

0|0
    0|0
  • Mekik işe yaramıyor ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...