Oturamıyorum oturduktan sonra kalkamıyorum?

Fitness a gidiyorum da Son çalmışmamdan sonra iki gün önceydi oturamıyorum oturduktan sonra kalkamıyorum bacaklar kalça felaket durumda bugün spora gitsem bişey olur mu bu halde ne zaman geçer

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir gitmeyin. Kasların alismadigi egzersizler, kısmi ama ağır kasılmalar sertlesmeler, hatta geçici yürüyememe , hareket edememe durumu yapıyor.

Nereden biliyorsun derseniz, bulunduğum bir otelde ( geçmiş seneler öncesi ) müşterilerden bir bayan " ayağa kalkamiyorum yuruyemiyorum " diye feryad figan etmişti.
    Gülme komşuna gelir başına misali , nasıl olur birden bire derken, bir kaç gün sonrası kumsalda koşu yapmıştım, 3-4 tur uzun mesafe. Sonra dinlenmeye çekildim uyudum. kalktigimda bacakları hissedemez hâle geldim. Isınmadan yaptığım koşu kaslarimi taş gibi kesmiş, sertleştirilmiş kasmış.

Yanı özetle bir kaç gün kendinize gelmeniz, ısınmadan birşeyler yapmamaniz gerekiyor. Isınmak aynı hareketlerle olmaz. Hafif ve az koordinasyonla

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• devam et geçecek hamlıktan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bugun spora gitme. En son ne zaman gitmişsen baya zorlamışsın bacakları bugun evde dinlen ama fazla yeme çünkü kas yapar

0|0
    0|0
  • yeni mi başladın? veya yeni hareketler mi denedin? 1 hafta ağrısı sürebilir ama merak etme alışırsın hemen geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
    • 3 aydır gidiyorum da bacak ve kalça ilk kez çalıştım karın çalışıyordum tek

• tamam bacak kaslarının hamlığından kaynaklanıyo :) sana tavsiyem ağrıyan kaslarını tersi yönde esnetmek bol bol :) 1-2 gün dinlen bence gitme sonra aynı hareketleri tekrarla görüceksin kendine gelicek ve alışınca ağrımıcak :)

• Gitme kaslarni eklemlerni dinlendir

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün git ard arda gitme özellikle de yeni başladıysan

0|0
    0|0
  • Her gun mu gidiyon

0|0
    0|0
  • hamsın ondan Çok kısa zamana alışırsın

0|0
    0|0
  • kac saat calisyorsun fitness da hayir gitme bugun

0|0
    0|0
  • 1 Hafta içinde o ağrıların tamamen geçmiş olur..

0|0
    0|0
  • Hamlamışsın sen uzun süredir spor yapmadan birden kendine yüklendiysen normaldir

0|0
    0|0
  • normal gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• demekki hamlaşmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...