Kapat

Facebook'ta ilişkisi var yapsam eski sevgilimin tepkisi ne olur?

yaklaşık 4 gün önce ayrıldık sevgilim ile. Ve o ö gün ilişkisi var yaptı ben sadece facemi döndürdüm bugün açığ yeni fotoğrafları mı atıp ilişki yapmayı düşünüyorum yalanda olsa engellicek biliyorum ilişki yapsamda yapmasamda ne yapayım sizce ilişki yapayım mı yoksa kapalı kalsın mı facem ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• neden ayrıldınız ne oldu barışma ihtimaliniz varmı hiç birşey bilmiyoruz ama en basitinden şunbu söyleyeyim sırf onun canını yapmak için böyle saçma oyunlara girme belli mi olur 3 gün sonra barışma durumunuz olur sen benden ayrıldıktan sonra biriyle çıktın diye başına kakar erkek milleti. hanımlığını koru. seni seviyorsa yaptığın onu kırar sevmiyorsa zaten umurunda olmaz .

1|0
    0|0
    • seviyor diye düşünüyorum hala

• açarsın facini ama kıskandırmak için uğraşma ters tepebilir . seviyorsa zaten gelir bir şekilde diğerinde kendini onun gözünde zedelersin

• selam ablacım kbl edermsn ıstegı ltfen brsye dnaıscam :((

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Abi çocuk gibi olduk ya.Ayrıldım dur ilişki yapayım, bak o yaptı,bende yapmayım vs vs

Allah aşkına arkadaşlar nedir bu sosyal ağ saplantısı?Siz orda ilişki yapsanız ne olur yapmasınız ne olur?Bu kadar hayatınızın içine sokmayın ya.Rica ediyorum artık.

Kalbinde varsa gider konuşursun, yoksa da bakma arkana yoluna devam et...

0|0
    0|0
  • canım neden açıp onu umursamamazlıktan gelmiyorsun ? sen ilişki yapınca o anlamayacak mı bunun yalan olduğunu .. facebook'u aç ve onu umursama..

1|0
    0|0
  • hiç muhatap olma. ayrıldığın biri için debelenmek acizlikten öte değil.

2|0
    0|0
  • .bence aç onun inadına seni mutlu gösterecek şeyler paylaş böyle daha iyi olur :)

1|0
    0|0
  • Ergence şeylerle uğraşmayın.

0|0
    0|0
  • kapalı kalsın ...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• ya bence niye inata gidiyosun ki.. bırak ne yaparsa yapsın sen onun doğRuluk payını bilirsin zaten.. bence kapalı olsun belki merak eder konuşur arar seni :)

1|0
    0|0
    • bunuda düşünmüyor değilim açıkcası haber alacagı bir yer yok sonucta

• cok ayrıldık cok döndük ama bu farklı sanırım ya hep dönen insan bir gün mutlaka merak eder mi

• hep farklıdır ayrılıklar.. bdaha asla biraya gelemcez sanılır.. istsnalarda vardr ama kaideyi bozmaz :D canını skma herşey yoluna grer dostum :) seven insan merak eder

• faceni ac orda oldugunu yasadıgını goster ama ona inat seyler paylasma o yokmus gibi hayatına devam et hepten kaybolursan unutulursun

0|0
    0|0
  • soru başlığında konu içeriğinde de yazmıssın eskiiii

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok böyle bi oyuna kendini ezik göstermiş olursun anlarsa yalandan olduğunu diyelim ki anlamadı bu seferde ucuz göstermiş olcaksın kapalı kalsın hesabın merak etsin mutlu mu üzgün mü napıyor diye bu onu daha çok düşündürcektir

0|0
    0|0
  • aç ama ilişki var yapma...çocukca bişey o...kıskandırmak her zaman ters teper..

0|0
    0|0
Yükleniyor...