Yeni sigara zammı ile sigara bırakmaya niyetlenen var mı?

Ben bir kaç defa bu sebebten bırakmaya niyetlenip başarısız olduğumdan bu seneki zamda hiç niyetlenmiyorum bile , ama Niyetlenen çoktur eminim , Bir çoğunun ki başarısız olacak (inşaAllah başarırlar) ama niyetlenenlere tavsiyem , Champix adlı ilaç , büyük oranda başarı sağlıyor ama psikolojik yan etkileri olabiliyor,Bende öyle olmuştu , bende ilacı bırakıp tekrar sigaraya dönmüştüm :), Niyetlenenlere Allah sabır versin :), Birde Sigaraya yapılan zammı ne kadar doğru buluyorsunuz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• allahtan geçen hafta 3 paket almştım bana bi süre yeter.D

0|1
    0|0
    • Ben Son bir hafta kala marketlerde Sigara bulamadım , Normalde Kısa LM içerim, bir haftadır neyi buldum onu içiyordum , bugün zamlı olarak bulabildim sonunda :)

• :D bırakmayı düşünmüyorum parlement yada kent sviç yaada wiston code içiyorum .D

Kızlar Ne Diyor 3

• inşallah biz ailecek bırakıcaz .

0|1
    0|0
  • Valla ben zam gelmeden biraktim şimdi içenlerin burnuma kül tablası kokusu gibi gelmesi küçük çaplı mide bulanmasına neden oluyor ve biliyorum ki,

ben de mutlaka böyle iğrenç kokuyor ve sağlığıma büyük kötülük yapmış oluyordum.

Zararın neresinden dönersen kar dır.

Bırakmanı tavsiye ediyorum arkadaşım dene mesala 3 gün tut kendini ve sigara içen biriyle yakın mesafe konuş belki işe yarar:)

0|0
    0|0
    • Daha önce denemelerim çok oldu, 1 aya kadar bırakabildim, Bende Bırakma taraftarıyım ama sigarayı bırakabilmek sanırsam her babayiğidin harcı değil

• en iyisi bbırakmak artık ya ...

0|0
    0|0
    • O konuda şüphe yok ama , hepimizin iradesi o kadar küvvetli değil işte maalesef :(

• daha önce başvurdum , ilacı kendin alıyorsun, aylık kullanımı 200 TL civarında filan, 6 ay kullanacaksın ilacı, ismi Champix, yarım paketi halen evde duruyor, ilaç sayesinde 1 ay içmedim, ama psikolojik olarak etkiliyor , arabayla giderken kafamda öyle bir düşünce oluştu ki , kendime gelip frene basıp durduğumda , 10 metrelik uçurumdan yuvarlanmama yarım metre kalmıştı.. Ertesi gün ilacı bırakıp , sigaraya tekrar başladım :(

• irade işte, sağlığın gidiyor nasılsa bir gün bırackan ama çok geç olacak..

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabit 20tl. olsun bütün sigaralar herkes sigarayı bıraksın:)

0|1
    1|0
  • bu zamlarla bırakmazlar yaa daha fazla lazım söyle samsun 45 lira falan olsun

0|0
    1|0
    • Samsum halen satılıyor mu ? :) ama öyle bir şey olursa tütüne başlarım herhalde :) akşamları evde oturur paket paket tütün sararım artık :)

• fiyat listesine baktımda gördüm orda en ucuzu oydu:DD

• Bakkaldan sigara mı alıyoruz torbacıdan uyuşturucu mu belli degil.

1|1
    0|0
Yükleniyor...