Fitness hergün mü gidilmeli?

Fitness haftada kaç gün gidilmeli hergün mü gitmeli birgün arayla mı arkadaşlar?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Kaslar dinlendikce gelisir.2 gun antrenman 1 gun repo seklinde yap calismani

0|0
    0|0
    • Pazartesi Salı spor Çarşamba dinlenme Perşembe cuma Cumartesi spor pazar dinlenme iyi mi :)

• Ilk 1 ay böyle yapalım dedi tamam artık bakıcaz çok Sağol :)

• Rica ederimmmmm

En İyi Erkek Görüşü

• Devamlı gitte serisinin önemi yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• haftada 3 gün iyi.

0|0
    0|0
    • pazartesi salı çarşamba izin perşembe cuma cumartesi pazar izin yaptım iyi mi?

• Gidebiliyosan hergün git ama başlangıç için 3-4 gün iyi bence

0|0
    0|0
  • Hafta sonu gitme bence en az 3 en fazla 5 gün yeterli

0|0
    0|0
  • her gün gidilmez çünkü bünye yorgun düşer. en ideali haftada 3 gün.

0|0
    0|0
    • pazartesi salı çarşamba izin perşembe cuma cumartesi pazar izin yaptım iyi mi?

• ben bir gun aralıklarla haftada uc gun gıdıyorum ve ıkı ay oldu çok faydasını gordum. ayrıca ust uste gıdersen bıkarsın yorulursun

• anladım çok sagol

• kafana göre takıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yeni basladiysan hocan program vermedimi

0|0
    0|1
    • Program verdi de şu gün olayını pek demedi ilgili biyer degil açıkçası

• Biseyler yapmak istiyosan gercekten hergun git araya gun girince ilk zamanlarda hamlayabilirsin

• Bende öyle düşündüm

• Haftada 3 gün iyi dostum bence. Pazartesi - Çarşamba - Cuma iyi oluyor bende.

0|0
    0|0
    • Banada öyle mantıklı geliyor ama sonra gelişme Yavaşlar diye şey yapıyorum

• 2 günde bir gitmelisin yeni başlıyorsan. İlk 3 4 hafta böyle daha sonra her gün. Kasların ilk günlerde ağrımasının sebebi kasların mikro travmaya ugramasıdır.

0|0
    0|0
    • 4 gün oldu hergün gidiyorum araya birgün koyayım dinleme o zaman kardeşim

• Tamamdır Sağol

• Rica ederim

• her gün gitmek risklidir. Bir gün antrenman bir gün dinlenme çok dengeli ve faydalı.

0|0
    0|0
    • 4 gün oldu başlayalı Hergün gidiyorum birgün dinlenme birgün spor mu yapayım pazartesi Çarşamba cuma Cumartesi şeklinde spor

• yok tatil de yapmalısın dinlensin kaslar :)

0|0
    0|0
  • 1 gün arayla git kaslar dinlenmeli.

0|0
    0|0
  • Başlangıçta 1 gün arayla gidilmeli çünkü kasların ağrıyacak çalışmadan ötürü

0|0
    0|0
    • Yeni başladım 4 gün oldu ve hergün gidiyorum birgün ara koyayım o zaman

• hayır bence

0|0
    0|0
  • beslenmen iyiyse her gün gidebilirsin, çok ağrı olduğunda bir gün ara verirsin, protein tozu, supplement falan kullanıyorsan çabuk gelişim için her gün gidebilrsin

0|0
    0|0
    • Şuanlık yok protein tamam Sağol kardeşim

• haftada 3 gün yeterli

• anladım kardeşim

• ben hafta sonları gitmiyorum sadece, 1. gün göğüs, ön kol, bacak, 2. gün omuz-sırt, arka kol karın çalışıyorum, 3. gün de 60 dakika bisiklet sonrası karın çalısmaya devam ediyorum hafta sonları da dinleniyorum, gerçi hafta sonlarıda yüzüp bisiklete biniyorum, bünyen güçlü ise git her gün bir şey olmaz

0|0
    0|0
    • Bunları hergün yapıyorum ben kardeşim ama

• tamam işte bende 5 gün yapıyorum sende öyle yap dinlenmen lazım arada 2 gün dinlenmeye bırak vücüdunu

• Pazartesi Çarşamba cuma Cumartesi spor günümüz olsa araya 1 gün dinlenme koysak iyi mi olur yoksa gelişim düşer mi

• Hayır iki günde bir

0|0
    0|0
    • Yeni başladım hergün gidiyorum birgün dinlenme mi koyayım çalıştığım gün ertesi

Yükleniyor...