Sezon kıyafetleri 2011 Ne alsam acaba kızlar erkeklerde cevap verebilir?

arkadaşlar yeni kıyafetler almayı düşünüyorum. sizce ne almalıyım? mont düşünüyorum, bot, çanta, nasıl tipleri önerirsiniz?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• ben bu yıl kaban degilde bi trenç ve şu bol üylü yelekler var ya ondan alacam nasipse.çizme de topuksuz siyah bi cizme işimi görür(diz üstü)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana bir palto ısmarla, seni baştan aşağıya, gözleri kamaştıracak şekilde giydireyim :) Senin kıyafetlerini de tabiki sen alıcaksın :)

0|0
    0|0
    • ya ama son moda ne yada güzel moda siteleri varsa duyuun:)

• yani kim daha çok çaba sarfetmiş gözükür:)

• tabi tabi, Türkçe'yi iki üç kelime ile kullanmadığım için mutluyum :) nasıl göründüğüyse hiç umrumda değil :) neyse sıkıldım ben, sana kıyafet alışverişinde başarılar :)

• neyi gözüne kestirdiysen, neye ihtiyacın varsa onu al.

0|0
    0|0
  • paşa gönlün ne istiyorsa onu al. Al kutu kutu al. Eve giderken kapıdan zor içeri gir paketler yüzünden :))

0|0
    0|0
    • yok hiç sevmem alışverişi aslında ama mecbur alıcaz bişeler :)

• vallahi şuan zor durumda benim de kalacak biri yok :)) :)) ama ben alışveriş yapmayı, şık giyinmeyi, aksesuara para yatırmayı seven biriyim :)) ne biliym yani seviyorum işte :))

• valla ben pek alışveriş yapmam olursa internetten seçiyorm filan bazen birde gözüme takılırsa hani yolda yürürken girer içeri alır çıkarm:) fazla para yatırmaya gerek yok ya :)

• Militer ceket, mont ve kaban. Şu tikky tarzını bırakın artık..

link

0|0
    0|0
  • link

en üstte sağda kot pantolon ceket. harika olur

0|0
    0|0
  • Que kadını candır, ondan ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sene tüyler kürkler moda. Ben sevmiyorum ama senin hoşuna gidiyorsa, deneyerek yakışanı bulabilirsin.

Erkeksi modeller hakim genelde bu kış. Açıkçası, yeni sezonu hiç sevmedim.

1|0
    0|0
  • Boyuna posuna ne yakışırsa onu al..

0|0
    0|0
  • kısa deri mont hem klasik hem spor bişey siyah uzun çizme parlak dar paça koyu kot

0|0
    0|0
    • bak bunlar düşündüklerim arasındada montla botun rengi aynımı olsun ona karar veremedim

• siyah aldm kırışık kumaş kısa tavsiye ederm

• teşekkürrler:)

• trençkot veya tüylü yelek alabilirsin kotonda güzel modeller var

0|0
    0|0
  • git güzel bi dize kadar çizme al. dar olsun ama.. :)

0|0
    0|0
    • evet çizme alıcamda renk ne alsam die düşünüorm :)

• ''Çizmeli Kediler '' :)) Çok espirisi olur bende , çok takıldığım bi laf , Çizme hoştur , güzeldir , ama bacak boyuda önemlidir :) herkes Çizmeli kedi olamaz ;)

• bacak boyu uzun rahatız:)

Yükleniyor...