Fenerbahçe bugün elenirse?

Eğer Fenerbahçe bugün Shaktar'ı eleyemezse uefa'dan devam edecek değil mi?

Şimdiden başarılar, umarim Luce'nin korktuğu gibi eleriz şu takımı ;)

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Luce senelerdir Shakhtar ile bütünleşti. İyi takım kurdunuz ama daha takım olmak için zamana ihtiyacınız var. Umarım elersiniz. Bir Beşiktaşlı olarak gönülden isterim.

0|1
    0|1
    • Teşekkürler; en büyük avantajları tecrübeli olup yıllardır aynı kadroya sahip olmaları, umarım eleriz ^^

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa bizim için daha iyi aslında ancak gruplarda 3. olup düşersek çok daha güzel olur.

0|1
    1|0
    • Ben de oyle düşünüyorum, eğer sistem tutar; orta sahaya emrenin yerine de birini alirsak uefayi bile alabilir bizimkiler bence

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet uefa playoff turundan devam edecek

0|1
    0|2
  • Tur icin shaktari avantajli goruyorum.

0|1
    0|1
    • Avantajlılar; hem evlerinde oynuyorlar hem de ilk maç golsüz bitti; hayırlısı bakalim

• Galatasaraylıyım ancak fenerbahce kazanır umarım

0|1
    0|0
    • Adamsın :) Eyvallah hocam; milli maç gibi bu maç... Galatasaray'ı da bizim desteklememiz lazim; tebrik ederim ;)

• Luce korkmuyor ki sadece fenerle dassak geçiyor :-D çünkü oda biliyor turu alacaklarını.. İlk maçta fener zor kurtuldu ama bu defa affetmezler. butün spor yorumcuları shaktarin ustun olduğunu biliyor ve söylüyor zaten

0|2
    0|1
    • Biz onlardan daha iyi takimiz dezavantajimiz yeni takim olmamiz dassak gececek takimi yok onun sen rahat ol

• İşine gelmeyince troll :-D sorsam trol ne demek biliyor musun diye.. :-D nette girdiği herşeyi anlamını bilmeden herkes için kullanan cahillerdensin :-D

• Troll konuyu baltalayan demektir; resmin bile yok... Bence uzatma daha fazla :) Shaktar'i destekle sen akşam; mısır da al eline :P

• uefadan devam eder de luce haklı son zamanların en güçlü kadrosu var elinde FB nin umarım eler

0|1
    0|0
    • Tek eksiğimiz lider ortasaha; belki de diego utandirir beni bugun şov yaparak ;)

• Bir defans merkez, bir ortasaha merkez oyuncusu lazım bize...

• aynen usta

• Yenildi maalesef UEFA on lemesindeki muhtemel rakipleri basit görünüyor hayırlısı

0|1
    0|0
    • Sistem yanlış hocam bizim... Orta sahada topu tutamıyoruz ya

• Alper ya da diego değil hocam... ikisi de süper oynuyor ama bizim orta sahada iki kişi var yanlız; o da yetmiyor

• Onun için alperi yazdım yardimda bulunması için souza ile raul ileride fazla iş yapamiyorlar top surucek adam lazım

• Uefa ya gule gule mac sonu 2 0 shaktar

0|2
    0|1
  • umarım elenir ben eskişehirliyim

0|1
    0|1
Yükleniyor...