Tahammül edemedikleriniz...

Hayatınızda tahammül sınırlarınızı sorlayan ya da tahammül edemediğiniz şeyler nelerdir? sadece aşk değil herşey olabilir biraz geniş düşünün...

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• --Her şeye ben diye başlayan insanları sevmem.

--İyiliğe kötülük olarak karşılık veren insanlardan nefret ederim.

--Yapılan fedakarlıkları görmeyen insanlar benim gözümdede hayaletten farklı değildir.

--Belli yaşını başını almış kişilerin hala sorumluluk bilmemeleri beni uzaklaştırır o kişilerden.

--Yalanın büyüğü küçüğü olmaz diyipte yalan söyleyen insanlardan nefret ederim.

--Dürüstlük sıfatını kendisine yakıştırmaya çalışan insanları sevmem bırakta buna karşındaki karar versin kardeşim...!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sokakta çocuğunu hırpalayan ebeveynlere kesinlikle tahammül edemiyorum.

Kamuya açık herhangi bir yerde kalabalığın içinde biri bir hata yaptığında, onu sessize uyarmak yerine, kendini yırtarcasına bağırıp çağırıp, sanki kendi çok doğru herkes yamuk gibi gibi, sivrilmeye çalışan muhalefet tiplere tahammülüm yok.

0|1
    0|0
  • Dalkavuklara

İyiniyet adı altında korkaklıkla aklından geçenleri söyleyemeyenlere

Bedava sirke baldan tatlı zihniyetindekilere

bir lafı anlatırken, gereksiz ayrıntılarla içimi bayanlara

Sürekli kendini ön plana çıkarmaya çalışanlara

Sen benim evladım sayılırsın diyip, evladına yapmayacağı şeyleri ona yapanlara

İşten kaytaranlara

Sorumluluklarını bilmeyenlere

çok yemek yiyen aşırı şişmanlara

...

tahammül edemiyorum.

0|1
    0|0
  • cimrilik, bencillik, dürüstlük adı altında kırıcı davranmak, samimiyetsizlik, sürekli hoşnutsuzlukla herşeyden sızlananlar...

0|0
    0|0
  • Profesyonel yalancılara tahammül edemiyorum

0|0
    0|0
  • evet her yarım saattte çaycının bana çay getirmesi...getirme dediğim halde...tahammül edemiyorum..bardak taşdı taşacak..

0|0
    0|0
    • ahahhahahahaaa güldüm sabah sabah... çaycı erkek mi? :D

• ama bu kadarda olmaz..içim dışım çay oldu...:).

• ahahha çok hoşuna gitmişsin belli... adamın çaydan başka verecek bişeyi yoktur ne yapsın? resim değişmiş, bu resim sana aitse güzel hatunsun vesselam :))) ben de çaycı olsam çaya boğardım seni :D

• Sorumsuzluk ve haksızlık.

0|0
    0|0
  • birşeylerin ters gitmesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kandini begenenlere burnu bes karis havada olanlara

parasiyla adam oldugunu sananlara

sorumsuz ve tembellere

Dakika basi kufur eden sahsiyetsizlere

trafiktr son ses muzik dinleyenlere

beyni yerine yumruklariyla anlasmaya calisanlara

0|1
    0|0
  • Kendi isteğiyle, kafa çalıştırmadığı için aptal olan ve bunu matah bir şeymiş gibi gösteren, savunan insanlar.

0|1
    0|0
    • kafa çalıştırmayıp da iyi pazarlamacılık yapanlardan bahsaediyorsun... tahammül sınırlarında dolaşıyorlar...

• İyi pazarlamacılık yapanlar değil, net aptal olanlar.

• ''Karşımdaki kadının, sigara içerken takındığı o anlamsız, umursamaz ve gözler kısık tavır''

Normalde makul bir adamım ama bu durumda çok fena arıza çıkartıyorum istemeden.

0|1
    0|0
  • hayatıma saygı duyulmaması,bencillik,ilgisizlik,yapmacıklık,yalakalık...ilgisiz anne ve babalar...

0|1
    0|0
  • trafikde ışıklara

0|1
    0|0
  • Şu anda, etrafımdaki insanların üşengeçliği, her şeye bir bahane bulmaları beni deli ediyor.

0|0
    0|0
  • Yalan söyleyenler...

Gözümün içine baka baka yalan söyleyip gülmelerine tahammülüm sıfır. Herşeyi anlayabilirim de saf yerine konmaya dayanamıyorum.

1|0
    0|0
  • yalan ve laubalilik

0|0
    0|0
  • laubalilik,bencillik,yalancılık,herşeyi ben bilirimcilik,burnundan kıl aldırmazcılık

0|0
    0|0
  • ilgisizlik ve duygularla oynanmasına tahammül edemiyor.sabrın sınırı yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...