Evli erkek ve kadın neden aldatır?

Evet arkadaşlar, evli erkek ve kadın neden aldatır, bu durum yıllardan beri var ama son yıllarda medya sayesinde daha çok duyar olduk,Eminim bu durumdan ben gibi bekar arkadaşlarda etkileniyo , yani insan bazen yahu al işte habere bak gelde evlen diyo,sizde bundan etkileniyomusunuz?Mesela az önce bir haber okudum ünlü bir çift 3 gün 3 gece dügün yapmışlar demekki sevmişler birbirlerini neyse adam bi gün akşam evine gelirken site güvenligi adamın eline bir cd tutuşturup evde izleyin demiş ve adam izleyince en yakın arkadaşıyla karısı otoparkta sevişiyolarmış ve güvenlik buna benzer bi sürü kayıt var demiş ve aylardır sürüyomuş, Erkekler ve kadınlar neden aldatır?evli olanlar yada olmayanlar neden böyle bi eylemde bulunuruz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• karsindaki esin sadiksa ona saygindan dolayi boyle bisey yapmiyacan! hislerine sahip cikacan cikamiyorsan kimsenin gunahini almiyacan. senle birlikte olan kisinin sucu ne? ben boyle yapanlara karaktersiz srfsz derim. namusunla yasa insan namusu icin yasar.

0|1
    0|0
    • altindaki sebep bence hala bazarda para yapiyormuyum dusuncesidir. beni hala begenen alan varmi diye havalara girme sendromu. ama bilmezlerki ellindekin degerini kiymetin taki kaybedene kadar. ozaman elindekinden oluyorlar bundan haberleri yok. yasayip gormek var bunu.

• aslında kişiliklede alakalı bide artık toplum çok rahat kimse kimseyi kısıtlayamıyo yani erkek kadına kadında erkege hesap soramıyo soran oldumuda bu devirde bu kafa kaldımı oluyo

Kızlar Ne Diyor 1

• çünki hergün elma yiyemiyorlar..arada muz portakal filan gerekiyor galiba..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin baban anneni, annende babanı aldatıyor mu?

0|0
    0|0
    • sen hala işin piçligindesin annenle baban evli degilmi dedinm bende sana senin gibi bi soru sorayım o zaman annen babanı hiç aldatmışmıdır?

• Hayır , bende bunu sana anlatmaya çalışıyorum.

Yükleniyor...