Her sporda ekmek kullanımı kepekli mi olmalı?

Kepekli harici olanlar var onları yenilse beyaz ekmek hariç olur mu ?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Burda Asıl Amaç Tam Tahıllı Tüketmektir nedenlerine gelicek olursak Çavdar,kepek,tam buğday ekmekleri işlenmemiş mamullerden yapıldığı için içerisindeki Lifleri ve Yüksek besin değerlerini muhafaza etmektedir.Beyaz ekmeğin içindeki lif miktarı çok düşük olduğu için ne yediğiniz beyaz ekmek sizi doyurmucaktır tek başınıza oturup 1 ekmeği bitirebilirsiniz ama aynı gramajda olan tam tahıllı bir ekmeği kesinlikle oturup bitirme ihtimaliniz yok Hem az tüketiceksiniz hemde çabuk doyucaksınız güzel değil mi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• beyaz ekmek hariç lif oranı yüksek tam tahıllı her ekmeği yiyebilirsin. ama ekmek yemesende olur. zorunlu görme.

1|0
    0|0
  • Sadece kepekli sağlık açısından iyi değill zaten çavdar ya da başka karışımlarda olsun ekmekte.

1|0
    0|0
  • Siyah ekmek kapsamındaki hepsi yenebilir abartılmamak kaydıyla.

1|0
    0|0
  • kepekli ekmekle normal ekmek aynı kaloriyi veriyor. fakat kepekli ekmeğin içinde vitamin protein daha fazla var.

1|0
    0|0
  • aslında un normal bildigimiz un, kepek denen şey unun içinde zaten var. ama fabrikalarda öyle işliyorlarki o un kepeginden arınıyor, işlene işlene kahverengiden beyaza dönüyor. şaka yapmıyorum çok zararlı bir hal alıyor işlenmiş un. en iyisi kendi ununu yaptırcaksın. ha imkanın yoksa kepekli veya tam bugday ekmegi

0|0
    0|0
  • çok zor da kalınırsa lifli 2 dilim ekmek

0|0
    0|0
  • ben ekmegi azalttım tahıl ve proteinli yiyecekler tüktiyorum ve lifli bisküvi,

1|0
    0|0
  • kim inanır bilmiyorum ama ekmeğin hiç bi çeşidi yenmediğinde fenna zayıflıyorum :)

0|0
    0|0
  • Tam tahıllı veya çavdar tüketiyorum ben ara sırada kepek ekmeği.Şart değil kepek tüketmek yalnızca fazla yememen yeterli

0|0
    0|0
  • Ben kepek ekmeği daha çok seviyorum beyaz ekmek yeyince mayasından mıdır nedir bir şişkinlik yapıyor.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şart yok..

0|0
    0|0
  • yoo öyle bi şarrt yok

0|0
    0|0
  • lifli olsunda nasıl olursa olsun

0|0
    0|0
  • Ben uzunca bir süredir spordayım ekmeği nadir haftada 1 2 dilim :S

0|0
    0|0
  • kepekli buğdaylı en iyisi

0|0
    0|0
  • insanlar ekmek bulamıyor senin yaptıyın yoruma bak

0|0
    0|1
    • Arkadasm ben luksiyattan bahsetmiyorum bir puan icin cevap vermis olmak icin yazma..

• nerden senin arkadaşın oldum acaba

• Seslenis hitap olarak ey insan mi demeliydim sabah sabah ya

Kızlar Ne Diyor 1

• yook fark etmez ama kepeklı ekmege daha faydalı derler

0|0
    0|0
Yükleniyor...