bir gün içime düşüyor bir gün selam bile vermiyor, ne yapmaya çalışıyor?

ya bizim bölümde bi kız var bir gün içime düşüyor yanımdan ayrılmıyor bir günde selam bile vermiyor ne yapmaya çalışıyo anlamış değilim lanet olası çokta güzel iletişimi koparmakta istemiyorum bana bi çareeee?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• taktik olabilir oyuna gelme

0|0
    0|0
    • ne gibi taktik yani ?

• sizin üni de ne sorsalar hayır diye el kaldırıyordu :)

• ilginç bi üni bizimki hayvanat bahçesi gibi her cinsten yaratık var :D

Kızlar Ne Diyor 6

• denerdir seni, karakterini huyunu suyunu. belkide birini kiskandirmak istiyor seni alet ediyor buda bi ihtimal. bence birde sen dene ona karsi ayni tavri bak kendiisi napacak. iletisim kopmaz o istemezse merak etme :) koptuysa zaten o istemistir kopmasini kafana fazla takma bunu. mutlu yillar

0|0
    0|0
  • Hep onun selam vermesini bekliyorsan daha çok bu durumla karşılarsın

0|0
    0|0
  • Bi gelip bi gelmemesi kıyamet habercesi güzellik abidesi olabilir ama bırak dengesizi :)

1|0
    0|0
  • dengesiz bişeye benzıo sanırımbaya zor bı ınsan bak soyleyım ole insanla omrun curur sonra pısman olurusun

0|0
    0|0
  • kızlar degişik yaratıklar..

0|0
    0|0
    • değişik,karışık ama onlarsızda olmuyo işte

• :) deneme tahtasimisin degilmisin bilemem. aklima ilk gelen o oldu :))) belki seninle konustugu gun havasindadir konusmadigi gun cani biseye SIKKINdir. kizlari anlaman zor bazen biz bile kendimizi anlamiyoruz :)

• kızları anlamnak zor canım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• nabzını ölçüyor bunların geneli böyledir onlar için karşı cinsin kendilerine ne verebilecegi önemlidir hayattaki bir çok kişi onlar için gelip geçici çerez eglencelikti fazla kaptırma hadir selametle :)

0|0
    0|0
  • dengesizlik sezdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...