Sizce pişman olur mu.. ne yapmalıyım?

Sevgilim geçen gün beni bi arkadaşımdan kıskanıp faceden sildirmişti. O kim diye sordu bende kankam dedim ve o gün kavga ettik ben silmek istemedim iyice sinirlendi en sonunda silmek zorunda kaldım kankam dediğim için pişmanım hatamın farkındayım. Sonra barıştık herşey düzelmişti. Aynı gün öğrendimki sevgilim yeni bi face açmış, herkesi eklemiş, birsuru kıza abone olmuş ve beni de engellemiş. Ben çok kızdım arkamdan iş çevirdin diye ayrıldım. Sonra bana hesabı kapattığını söyledi ama adını değiştirmiş sadece. Yani yalan söyledi. 2 gündür yalvarıyodu affetmiyodum kararım kesindi. Bu sefer suçu bana yıkmaya çalıştı kankanı sildirdim diye neler yaptın bunu da bahane ettin birlikte iş çevirdiniz bu oyuna gelmicem ayrıldın git şimdi seni kankan teselli etsin beni de bidaha arama dedi. Çok zoruma gitti ve acayip sınırlıydı asıl sınırlı olması gereken benim aslında. herşey daha da beter oldu beni dinlemedi defalarca yüzüme kapattı telefonu. Sizce pişman olur mu, konuşmak ister mi, mesaj falan atar mı? Neler hissediyodur? Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
neden yeni face actin diye sordum. sebebi beni arkadaslarindan kiskanmasiymis. bi kere bi arkadasi eklemisti sevgili oldugumuzu da bilmiyomus. sevgilime soyledigimde tartismisti arkadasiyla. o yuzden hepsini sildim yeni face e ekledim dedi baktim gercekten de silmis hepsini.
o kanka dedigim kisiyle de is falan cevirmedim ben. bu face olayini kendim ogrendim ama inanmiyo.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• sevgilin suçunu bastırmaya çalıştığı için topu sana atıyor. madem sildin sonunda o dasildim dedi. neden ismini değiştirdi tamamen silmedi? burcu ne bu arada? böyle tripleri ve üste çıkmaları genelde boğalar yapar da

1|0
    0|1
    • burcu yengec. aynen sucunu bildigi icin yapiyo bunlari. peki sence pismanmidir o da aci cekiyomudur benim gibi ?

• öyle yap evet aynen dediğin gibi yaz bence de

• yazma kendini alt dusurme onun hatasi daha buyuk !

Erkekler Ne Diyor 7

• ergence davranışlar bunlar. geçer zamanla. face'ni felan paylaşmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • aynen oyle ama yine suclu durumuna dusen ben oldum. bana neler yaptiriyo kendi ne haltlar karistiriyo;

• Vallaha anlattıklarını başından sonuna kadar okudum bu kadar saçma sebeplerden tartışma çıkması zaten bu ilişkinin güven vermediğini ap açık gösteriyor senin biraz aklın varsa zaten o karakterde biriyle beraber olmazsın benedene sana tavsiye kesinlikle böyle çocukça hareket eden adamlarla birliktelik krma...

0|0
    0|0
    • bende anlamadimki benmi hata yapiyorum yoksa o gercekten haklimi anlamadim... tek hatam bu kanka olayiydi. ama o daha beterini yapti. seviyorum da. vazgecemiyorum . ama o beni dinlemedi bile. sence pisman olur mu arar mi?

• aşk ve sevgi kutsal ve çok özel duygulardır lütfen doğru insanla yaşamayı dene ozaman dünyanın ne kadar güzel olduğunu anlayacaksın. içini rahatlattıysam ne mutlu bana bende teşekkür ederim..

• dogru insani buldugumu sanmistim. basta hersey cok farkliydi ama herkes gosteriyo iste gercek yuzunu. herkes haketmedigim seyler yasatiyo artik kimseye de guvenim kalmadi. onu gercekten cok seviyorum biliyorum degmez ama seviyorum ve hala cabaliyorum. donse affet dese iki guzel soz soylese yine affedicem.

• Bir erkekle bir kız asla çok yakın arkadaş olamaz erkeklerin %99'u bunu bilir ama ses çıkartmaz kızların %60'ı bunu bilir %50'si istemem yan cebime koy yapar kalan %10 da erkeklerin %99'u gibidir dürüst oldukları ve masum ayaklarına yatmadıkları için azgın derler onlara da.

0|0
    0|0
    • tek hatam o kelimeyi kullanmamdi cok kizmis ama onun yaptiklarinin yaninda bu hicbisey.

• hak meselesini bir kenara koy yoksa çok üzülürsün diyorum tecrübe konuşuyor benden bu kadar.

• sen haksizsin diyosun yani.. peki hersey duzelir mi sence? ben onu cok seviyorum onun da sevdigini biliyorum ama cok sinirli sinirine yenik dusuyor anlamiyor beni.

• Kanka olaylari cok karisik olur :)

0|0
    0|0
    • oyle dedigim icin pismanim hep bunu yuzume vuruyo sansa bak tam da onu bana sildirdigi gun ogrendim bu face olayini. o arkadasla is cevirdigimizi dusunuyo. gunahimi aliyo bu cok zoruma gidiyo.

• Cok enteresan bi olay simdi ikisindende oldun haliyle:)erkekler biraz boyledir AMA

Birlikte oldugu kizi sahiblenirler :)o kanka olayinada her erkek uyuz olur bilesin:)

• biliyorum hatamin farkindayim ama tek hatam kanka demem onu aldatmadim arkasindan is cevirmedim onun yaptigi gibi.

• cocuk haklı kanka ayagı g.t ayagıdır..

0|0
    0|0
    • keske demeseydimm ama birden agzimdan cikti iste.. ya ama bana diyo kendi ne isler ceviriyo baksana beni engelliyo birsuru kiza abone oluyo arkamda is ceviriyo.

• sen kankam dedın iş cevirdin sanıyor ve o yuzden oda free takılıyo yanı olursa olur olmazsa olmaz aklı sıra gıder yapmıs bak yoluna dıye

• bence kankanla sevgılı ol herkes mesut olacaktır hatta @nerdenanlarsanorana bile

0|0
    0|0
  • Kendini bu kadar üzme. Dediğin gibi, kabahatini senin üzerine yıkmaya çalışmış. O adamdan sana hayır gelmez ki daha adam bile olamamış aslında. Kankanı silmen konusunda sana baskı yapması da kontrolü ele almaya çalışma çabasından ileri geliyor. Boşver iyi olmuş. Sen aramazsan o arar birgün mutlaka. Aramıyorsa da o hesabından başkasını bulmuş demektir. Zaten arayış içinde olmasa yeni bir hesap açar mıydı sence?

0|0
    0|0
    • hakli olmama ragmen icim rahat etmedi yine mesaj attim ben dayanamiyorum o nasil dayaniyo ya hicc mi aci cekmiyodur hic mi dusunmuyodur sabah bana yalvariyodu aksam o kdar sinirliydiki.. kalbim hala onu affetmekden yana biliyorum hata yapicam ama cok seviyorum tekrar guvenmek istiyorum ona cok ihtiyacim var :((

• İyi de kanka olayından dolayı neden hata sende olsun? Kankan olduğunu söylemene rağmen yada aranızda dostluktan ileri bir şey olmadığını bilmesine rağmen onu silmende ısrar ediyorsa sana en ufak güveni yok demektir. Sen hala hatanın kendinde olduğunu düşünüyorsun. Yapma bunu, kendine kazık atıyorsun resmen.

• haklisin keske herkes senin gibi dusunse ama cogu erkek karsi bi kizin erkek kankasi olmasina. o da onlardan biri.

Kızlar Ne Diyor 2

• oyyyy daglarrr artik cilki cikti iliskilerin facebookta oyunlar donuyor yetisemiyorum bu hizlaraaa

0|0
    0|0
    • aynen cok haklisinn :( peki ne diyosun kim hakli duzelir mi sence ? :/

• Bence bu durumda 2niz de haksizsiniz, asagi yukari boyle bi durumdan ayrilmistir sevdigim kizdan, 5 ay oldu degisen bisey yok, degisin de istemiyorum, ben severim o olmasada.

• sende mi ondan gizli face acmistin ?

• Aah ayni benim olay gizli face acmalar. Bizde ayrildik o gecesi beni defalarca aradi acmadim ama sonradan yine afftm hala birlikteyiz bu olay tam 1,5 sene once oldu.

0|0
    0|0
    • ne guzel aramis pesinde kosmus kendini affettirmis sana guven vermis o beni hic umursamiyo ilk baslarda yalvarmisti biraz ama artik cok gec bende barismak istemiyorum falan diyo :((

• masallah de kiz,sanada allah yardim etsin

• masAllah de kiz,sanada allah yardmci olsun..seviyosa gelir zamana birak

Yükleniyor...