Sevgilisiz, aşksız olmaz mı yani? Zorunluluk mu bu?

Anlamıyorum ben gerçekten ya herkes bir sevgili peşinde koşuyor ya olmazsa olmasın ne olacak. Ondan sonra vay efendim çok acı çektim çok aldatıldım bilmem neleri duyuyoruz. Hayatınızda birisinin değil doğru kişinin olmasıdır önemli olan ben buna inanıyorum, sevgili peşinde falan da koşmuyorum. Herkesi sokarsanız hayatınıza asla mutlu olamazsınız diye düşünüyorum. Ya siz, sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Kastettiğim herkesteki sevgili çabası, sadece sevgili muhabbeti niye ya tamam olsun güzel bir şey ama birileri sırf o çocukla/kızla, daha sonra bununla şununla çıkıp dedikodularını yaparak yaşıyor bu normal mi?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Zorunluluk değil olması gerekmiyor haklısın. Zaten hayatta ulaşmak istediğin bütün hedeflerine ulaşıp böyle ilişkiler sokmalı insan hayatına. Çünkü aşk yapmak istediğimiz şeyleri ertelememize sebep oluyor. yani ben ikisini bir arada yürütemiyorum. :/ böyle düşünmenin sebebi bence şu sıra aşık olmaman çünkü aşık olsan zaten farkında olmadan onunla ilgilenmeye azcok pesinde olmaya baslıyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 21 yildir asksiz yasadim ama insan artik istiyo

not: artik sevgilisi var desinler diye degil yalnizliktan kurtulmak için

0|0
    0|0
  • Aynen bende seninle ayni dusunceleri paylasiyorum.. Ne gerek var degilmi? Boyle de gayet mutlu mesut yasaniyor

0|0
    0|0
  • bende sana katılıyorum. ve aynı şeyleri de uyguluyorum. yani 18 yaşındayım üniversitede okuyorum ama sevgilim yok mesela. bundan rahatsız mıyım hayır!. ama senin dediğin gibi bir tane olsun doğru insan olsun.

0|0
    0|0
  • atalarimiz su an bu satirlari okusa bizim zamanimizda sevgili mi vardi diceklerine eminim :D

bencede dogru insan dogru zaman dogru mekan uclemesi onemli ama bekle bekle gelmiyor o 3leme:((

0|0
    0|0
  • Ollmasada olur tek başıma hayattan zevk alanlardanım

0|0
    0|0
  • olmaz diye bişe yok fakat yalnız kalmak zor

0|0
    0|0
  • olmaz.

0|0
    0|0
  • sen öyle yaparsın onlar da öyle yapar bence kafa yormaya gerek bile yok. sonuçta cezasını çekecek olanlar da onlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• herkesin doğrusu kendine

0|0
    0|0
  • olmaz bence onlar yaşamımıza renk katan insanlarrrr

0|0
    0|0
  • 24 yıldır sevgisiz aşksıZ yaşadım ama artık olmuyor istiyorum yani artık bişiler

0|0
    0|0
  • az insan çok huzur

0|0
    0|0
  • dsfpkşsdmfşsadmfşsdmfşadmsfşmsdf

0|0
    0|0
  • zorunlu değil ama olsa iyi oluyor

0|0
    0|0
  • ya birader müsade ette olsun Allahına sen 22 yaşımdayım hiç sevgilim olmadı bu duyguyu tatmak istiyorum hemde nasıl bu tiple bu şekille hala bekliyorum sosyalleşmeye devam takıldığım kızlarlada sevgili konumuna gelemedik bir türlü...

0|0
    0|0
Yükleniyor...