Yapayalnız bir adam olmak çok mu iyi?

Kimsesi yoktu annesi babası trafik kazasında ölmüş nasıl büyümüş kim bilir çalışmış başarılı bir mühendis olmuş gitme dedim gitti başka bir ülkeye hemde burada olmak benimle olmak çok kötü bir seçenek miydi sanki?Aylardır anlam veremiyorum gitti beni sevmeyebilir ama niye gitti ki iki mezar taşıda olsa anneside babasıda burada.

Güncellemeler:
Birde kızlara paragöz dersiniz görüyoruz
Onun için birşey ifade etmesem niye rüyasında görsün beni neden gittiği için pişmanlık duysun ilk gidip geldi bunları söyledi birdaha gelirsen beni hiç tanımamış say dedim yada kal dedim ama o yine gitti
Neden dalga geçen biri çıkmadı?Hiç mi eğlenilecek yanı yok?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık kimilerinin kaderi, kimilerinin tercihi olur. Bazen kader olduğu için istesek de seçemeyiz yalnız olmamayı, bazen de ne kadar istersek isteyelim yalnızlığa hastet kalırız. Sen gitseydin onunla madem senin için bu kadar önemliyse? Gitme dedin mi? Gel demedi mi? Gelme dedi diye mi gitmedin? nedir? Sende bi "RamenGirl" oluverirdin nolacak :P

0|0
    0|0
    • Nasıl gideyim ya okulum var ailem var burada iyi bir işi vardı zaten çalıştığı yer onu gönderdi gidip gitmemek onun seçimiydi

• Kariyeri seçmiş )) hem niye bu kadar dert ediyorsun ki? zaten okulun varmış, e beraber de olmamışsınız, evlilik olacaksa bu kariyer fırsatından sonra da olur. Senin esas derdin "gider oralarda kadınlarla gününü gün eder, gözü açılır, beni istemez" ya da "değişir, beklentilerini karşılayamam, istemediğim özellikler kazanır, deneyim kazanır, bozulur" gibi endişeler mi doğru söyle :::P

• Hayır tek derdim gitmesi gidersen dönme bana dedim

Erkekler Ne Diyor 14

• İstersen yaz dalga geçelim :::P Bi alemsiniz ti'ye alırız "dalga geçmeyin" ciddi yazarız "niye dalga geçmiyorsunuz" halen bizi tongaya düşürüyorsunuz ya pes :::P Anlaşılan Dalgayı sen geçmiş, bir ucundan diğer ucuna sörfünü yapmışsın :::P bize de geçilecek dalga kalmamış :::P Biz direk dalganın kendisi olmuşuz haberimiz yok :::::)

0|0
    0|0
  • işte hayallerini gerçekleştirmek için gitmiş adam kariyer onun için herşeyin önünde...

yalnızlık varyaaa eğer seçimse bundan güzel hiç birşey yoktur

0|0
    0|0
    • ne alakası var arkadaşım ne paragözü kızlarda çok yapıyor bu çekip gitmeleriii adamın idealleri var söylemiştir açıklamadımı sana gideceğini mühendis boru değil yanii...

• adamin idealleri var calisip cabaliyip muhendis oldu diyorsun muhendis olmak kolay degil okurken beyin damarlarindan oluk oluk kan akmasi gerekiyor herseyi analitik dusunmek insani bu duruma getirip sevdiinden vazgecirebiliyor .ulkemizde malesef cogu meslege oldugu gibi muhendislere de deger verilmiyor ..bence gayet mantikli bi secim kendi adina ,

1|0
    0|0
    • yalniz olaya bi aciklik getir neden eglenilecek bi tarafi yok mu hic dedin ?

• Çünkü en ciddi durumlarda bile alay edenler oluyor ama herkes yüreklice karşıladı sorumu içinden geçeni yazdı bu beni üzüyor biri beni suçlasın yada ilişki yokmuş desin birşey desin

• suclanilacak bi durum yok ,eger seni seviyorsa diye konusup yorum yapmistir herkes ,ama seni sevmiyorsa kendi kendine gelin guvey olmussun ..haaa bu yurtdisina gitme hareketiyle de seni sevip sevmedigini anlayamazsin seviyor olabilir ama hayati zor gecmis kim bilir nasil buyudu demissin soruda idealleriyle buyudu belki

• Hayatı yaşayan bilir niye gitmiştir yurtdışı işi daha başarılı olduğu için. Annesi ile Babası vefat etmiş mezarları burada diyorsun mezarlık bir sembolden ibaret kalbinde tutuyorsa onları sorun yok.

0|0
    0|0
  • idealleri var ve bu ideallerden vazgecmek icin burda kalmanin degmeyecegini dusunmus iste bu kadar basit

1|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihidir. demekki hala yalnız kalmak için bir nedeni bir amacı var.

0|0
    0|0
    • sen işi fazla paranoyaya bağlamışsın. biraz rahat yüzü ver adama. gitmişse gitmiş. kabullenmeyi bil. suçluyacak birşeyler arama bence.

• Orada önü daha açıktır.

0|0
    0|0
    • O kadar yalnız olsan bunu mu düşünürsün?

• Evet sırf onun için giderdim ben. Hem belki orada yeni bir ortam kurarım diye düşünmüştür

• özgür bir ruha sahip onu burada tutan yokmus demek

0|0
    0|0
  • Kötü anılarından kurtulmak istemiştir..Yanlızlığın iyi birşey olduğundan değil..

0|0
    0|0
  • Ulan ben sevgilimle kavuşmak için neler yapıyorum, elalem bırakıp gidiyor. Yazıklar olsun ya

0|0
    0|0
  • hay geri len o kadar inandırıcı anlatmışsın ki acıdım şapşük

0|0
    0|0
    • Işte böyle:-(

• Peki tatlı rüyalar.son olarak joker olmamış.

• oldugu kadar... gut nayt

• hakkında hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bunu ne biz anlayabilirz nede sen.

0|0
    0|0
    • Ilk defa dalga geçmedin sanki

• Içinden geçeni söyle

• şuan ben gitsem mutlu olmam.

• Çok iyi değil ama iyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• etmus mu o? <asdfghjk

1|0
    0|0
  • issiz adam tribinden nefrt ettigim kadar bir halttan nefret etmedim. bosver iyi olmus.

0|0
    0|0
Yükleniyor...