En garip takıntınız nedir?

En garip takıntınız nedir? --- tik veya alışkanlık olabilir. Ama insanların tuhaf karşıladığı, yapmazsam olmaz diyebileceğiniz davranışınız veya sözünüz...

Güncellemeler:
yorumu olup da yazmayanlara hastayım... :D > bitter_moon: buraya yazmam ben: tamam alta geçtik, buraya yaz bari...
Dikkat! Arkadaslar tiki veya sevmediği bir söz olan arkadaslara etkilenecekleri tarzda birsey lütfen yazmayalım. sikayet edicem bu tip arkadasları.
ben de dikenli tel veya keskin bazı objelere bakamıyorum, sanki gözümü kesecek gibi geliyor. :)

0|0
54|35

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 53

• Dolmuştaysam ve aynı köşede inceksek bile adamın biri abii köşede bırak dediğinde bende müsait biyerde diyorum..

Zaten araba durcak o köşede ve birileri inicek o esnada söylemedende durmuş olan dolmuşdan inebilirim ama yinede ısrar söylüyorum varlığımdan haberdar olsun tümm dolmuş

Dolmuş yolcularına saygılar çekk kaptan hayallerime...

0|1
    0|0
  • patatesi önce mayoneze sonra ketçaba batırırım asla tersini yapıpta mayonezimi kirletemem :(((

1|1
    0|0
  • - dilimi burnumun tam ucuna degdirmem, annem bana inekmisin der her zaman :D tik oldu disarda yapmamaya calisiyorum sonra millet sümügümü yedigimi sanar diye korkuyorum ki sümükten tiksiniyorum.

- alaturka tuvalete giremem istersem donuma iseyim

- elimi kremlerim her kitab okudugumda cünkü kuru kitab sayfalarina gicik olurum

- cekirdek citlayanlara saldirabilirim o citcit sesi beni deli eder

- yemek yerken konusulmasini sohbet edilmesini sevmem

- yemeklere caya cesmeden su kullanamam

- birsey yamuk masada durarsa baskasinin masasi olsa bile düzeltirim düzgünlük tikim var

- erkek misafirlerin ayakta tuvalet yapmalarini yasaklarim

- tuvaletin sifonunu cekerken kapagini kapatir öyle cekerim (hijyen acidan)

- tabaklari degisirim her yemekte bir tapaga iki cesit yemek koyamam (lezzet olarak uygun degilse), gider ilk tabagi temizler sonra diger yemegi koyarim yada temiz tabak alirim

dahada varda millet iyice deli bu demesin diye burda kesiyorum... manyagim iste ne yapayim :S

1|1
    1|0
    • kitap yazacaktim pardon :D hemen türkceme kizmayin

• Süpersin valla :) erkeklerin ayakta tuvalet yapmasına engel ol ben 3 yıldır yapmıyorum alışkanlık haline getirdim ve hijyen açısından çok fark ediyor ve kabir azabının günahlarından biri de idrar kaçırmaktır bu yasakladığında o günaha engel oluyor aynı zamanda :)

• bazıları güzel bazıları obsesyon. gene de cok sıkılıyorsan bi koloğa görün derim :)

• akşam iş çıkışı eve giderken kimsenin arkamdan gelmemesi

huylanıyorum ... bayanda çocukta kim geçerse geçsin

arkamdaki ayak sesleri benim en büyüüük takıntım.. yavaş yürüyorum önüme geçsin diye :D

1|1
    0|0
  • kendimi bir şeylerle yarış halinde bulmak.

yürürken arkamdan gelen arabayı sollamak istemek, sollarsam eğer kendimi gün içerisinde güzel bir şey yaşayacağıma inandırmak.

0|1
    1|0
  • iyi geceler diyorum yatarken evdeki herkese mutlaka

saatimi kurdummu diye 30 kez tekrar açıp kapatıyorum telefonumu

1|3
    1|0
  • bu aralar diyemedim ya laa nın laa sını aldım her kelimenin sonuna koymaya başladım sinir oluyorum kendime :(

0|1
    0|0
  • Sabit bir şekilde durarak diş fırçalayamam mutlaka bütün evi turlamam lazım.

2|1
    0|0
    • ilginc, ah bak bunu bende deneyebilirim.

Bende SIKILIYORUM, di$ fircalarken. 3dakikadan fazla oluncada.

• kaldırımlar gri bordo gibi bi renkte oluyo ya hani. 5 gri 5 bordo. o ne olursa olsun bi bordo bi griye basmalıyım. iki kere bordoya ya da griye basamam ! eğer bacaklarımı açamayacağım genişlikte ya da küçüklükteysee yoldan yürürüm basmam. otobüste müzik dinlerken kesinlikle ritime uyarım. elim kolum dudağım kafam. bişey yapmam gerek.şart.

1|0
    0|0
    • 2'si de bi dönem bende vardı. :) pskiyatri kitabımı yazmaya baslıyorum :P

• he bi de kapısı açık olan bi yerde uyuyamam. buna dolap kapıları çekmeceler de dahil :D

• Beyaz Kelebek -ne zaman görsem mutlu bır haber gelır bol kelebeklı gunler :D

0|1
    0|0
  • Tıkırtı şıkırtı - kûçük ve devamlı olan seslere alerjim var cinayet işleyebilirim. :D

0|0
    0|0

• ders çalışırken etrafım müthiş derecede dağınık olmayınca konsantre olamıyorum amaç bir derse çalışmaktır ama bütün kitap ve defterler kalemler notlar hepsi ayrılmaz parçalarmış gibi beraber çıkarılıp etrafa saçılır

gün içinde spor yapma fırsatı bulamamışsam çok huzursuz olurum spor yapmadan uyuduğumda ertesi gün 1000 kilo olarak uyanıcakmışım gibi bi his olur hep

0|0
    0|0
  • takıntı sayılır mı bilmiyorum ama yürüyen merdivenden inemiyorum. çıkarken çıkabiliyorum yine ama inmek zorunda kalırsam resmen ecel terleri döküyorum. Bazı alışveriş merkezlerinde de asansör yok.iki elimle sol tarafa tutunuyorum, sanki bi ayağım geride kalacakmış gibi geliyo. birde yanlarını boş yapıolar ya, ta on kat aşağısı gözüküyo onlardan. Belki de ondan. yükseklik korkum vardır belki.

0|0
    0|0
  • damar görünmeyecek kolda. içim gidiyo. bayılıcak gibi oluyorum.

0|1
    1|0
  • şimdi aklıma geldi! bu takıntım cidden beni çok rahatsız ediyo bazı çizgili çizgili ya da parça parça şeylere bakamıyorum mesela çatlamış toprak görüntüsü o an kapıldığım his iğrenmek desem değil kormak gibi de değil dehşete kapılıyorum resmen! ya da garfieldin 3D çizgifilminde sırtındaki çizgiler beni cinnet geçirtiyo! IYY! böyle görünce kaçmak dehşet içinde koşmak istiyorum !

0|0
    0|0
  • Karşımda, parmak çıtlatan,belini, boynunu kütletenlerin kemiklerini toptan parçalayasım, kırasım, dövesim, ısırasım var var.Yok yok iyiyim, sakin... :))

0|0
    0|0
    • ben saydıklarının hepsini düzenli olarak yapıyorum :)) sorarım sana kıyabilcen mi :)

• kıyamam aslında ama; aksiyon iyidir :))

• Sabah aynaya bakıp ilk kendime günaydın der kendime iltifat ederim ve mutlu olurum eğer bunu yapmazsam günümün kötü geçeceğine inanırım

0|1
    4|1
    • 4 eksi niye kardesler kız güzel demis. ama demesen de günün kötü falan gecmez merak etme :)

• Ispanak yiyemem, adı geçince bile dişlerim uyuştu...

0|1
    0|0
  • ellerimi çok sık yıkarım, yıkamazsam rahat edemem. simetri takıntım var, yamuk masa örtüsü, hafifçe yan durmuş bir sehpayı düzeltesim gelir. yatakta yatarken kolumu bacağımı yatak dışından sarkıtamam, hep yatağın içinde kalmalı, sanki yaratığın biri o dışarı taşan kolumdan bacağımdan tutup çekecekmiş hissine kapılırım. yemekten sonra cıyk vıcık diye dişlerini temizlemeye çalışan insanlara tahammül edemem.

1|0
    0|0
    • ayy o dişlerin dudakla temizlenme sesi sinir ediyo benide :D

• bende de daha küçükken o yorgana gömülme sıkıntısı vardı, biri gelecek de dışarı taşan uzuvlarını çekiştirecek... :D peki anksiyete veya depersonalizasyon gibi bi rahatsızlıgınız var mı ? bir kuzenim de aynı sorun var bendeki gibi ve yorgan icinde kalmaya calısyor o da. Diger arkadaslar hee der gecerse sevinirim,derin mevzular ;)

• hayır yok ama o yorgan içinde kalma olayı da var bende :)

• ellerimi yıkadıktan sonra sallayıp etrafa özellikle aynaya su sıçratmak.. bu aşamayı tamamlamazsam sanki ellerimi yıkamamış gibi hissederim

1|0
    1|0
  • sakız çiğnerken çıkarılan seslere gıcık oluyorum

birisi bana 5 sn. daha fazla bakarsa ne bakıyon die atarlanıyorum

benim yapamadığımı başkası yanımda yaparsa azını burnunu kırarım

sus dedikçe hala konuşmayan arkadaşlarıma okkalı bi tokat atarım en garipleri bunlar

0|0
    0|0
  • hani biri gözünüze doğru hızlı bi hareket yaptığında gözlerinizi refleks olarak kırparsınız ya, ben o hareketi yavaş yapsalar bile çok kırpıyorum, hatta kendi kendime yaptığım zaman bile istemsiz olarak kırpıyorum refleksten çok dalga geçilcek bi şey gibi oldu bende:D

0|0
    0|0
    • biraz alakalı bişey olacak; ben de dikenli tel gibi objelere bakamıyorum,sanki gözümü kesicek gibi geliyor. :)

• kollarımdaki kılları kopartırım tek tek ,sonra sokağa atarım dilek tutarım böhöhöh

1|0
    1|2
    • :O o ne beeeeeeeee sümükkkkkkkkkk

• hala bitmediyse tüylerin, bir sorun var demektir. en yakın tıbbi personele görünmenizi tavsiye ederim.

• Tırnaklar simetrik bir şekilde törpülenecek.

0|0
    0|0
    • tırnaklarımı yiyiyorum. ama tırnak makasından daha iyi kestigime inanıyorum :)

• assdsda :D bi cilt doktoruna git, 2 ayda harika tırnakların olur :)

• Yemegi ağzini sapirdatarak yiyen insandan soğuyorum.

1|0
    0|0
  • Of bi tikim var herkes oynuyo ya.. Karnımma parmağını sokmuycan arkadaş..! Derste yaptılar bi kere derste bile çığlık attım..:/ Bile bile yapıyo hayvanlar..

0|0
    0|0
  • Biri gözümün önünde suyumu çalkaladığımda suyu içemiyorum

Parmak çıtlamasından acayip nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemek en sevdiğim takıntım...

0|0
    0|0
  • kilo her zaman diyet yapmakla gececek sanrm hayatm

0|0
    1|0
  • yamuk duran kravata kılım:) sabahtan beri departman müdürünün kravatını düzeltmek istiyorum ciddi bi adam yanlış anlar die düzeltemiyorum düzelt de diyemedim gözüm takılıyor sinir oldum.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Erkekler Ne Diyor 35

• Yanağımın içini kanayana kadar yiyorum ki haliyle spastik bir görünüm alıyorum

3|1
    0|0
  • Elimde gazete dergi vs. varsa elimdeki eki okurken benden önce birine kalan kısmı okutmam, örn. hürriyet aldım içinden kelebek, ankara cart curt ekleri çıkıyo, ankara ekini okurken diğer ekleri alıp kimse okuyamaz. Okursada o gazeteye bidaha bakmam.

0|1
    1|0
  • yazın daima gömlek giyerim asla gömleğin kollarını iliklemem bir kat veya 2 kat üstüne kıvırırım nefes alamıyomuşum gibi geliyo

1|0
    0|0
  • Ters duran terlik veya ayakkabıyı düzeltmezsem içim rahat etmiyor..:) :)

3|0
    0|0
  • perdenin kenarının kıvrık durması

arabada teybin sesinin 13te olması

çıkardığım kıyafetin ters durması takıntımdır mutlaka düzeltirim bunları.

3|0
    0|0
    • Boyle erkekler oldugunu bilmiyordum.

Vay beee, $a$irdim

• öğrenmiş oldun

• ben de aksine,teyp tek sayı volume'lerde duracak. en sevdigim de müzüiğin türüne göre; genelde 13 :)

• dua etmeden uyumam..

0|1
    0|0
    • onun nesi garip ki?

• garip olan kısmı çoğunun aklına gelmez.:)

• benim anlatacagım da bir takıntı yanlıs anlasılmasın kötü birsey gibi gözükmüyor ama... Mesela mezarlık gördügümde fatiha okurdum, tamam güzel ama her defasında aynı yoldan gectigimde gene okuyup eger okumazsam yolumun kazasız gecmeyecegine inanırdım. Ayetel kürsi okumadan da arabada radyo acmam.

• Takıntım yoktur.

0|1
    0|0
  • huysuz bacak sendromu... bazen öyle bi tutuyor ki millet krize girmiş madde bağımlısı gözü ile bakıyor.. :/

0|0
    0|0
  • Ellerimi birbirine sürterim( Temizlemek için ama hızlıca) Genelde bunu kan görünce yaparım(Sadist olduğum için dokunmak isterim) ya da bir şeyden çok tiksinmişimdir o zaman olur.

0|0
    0|0
  • * Biyolojik olarak kardeşim olmayan kimseye "kardeşim" diye hitap etmem.

* Yemeklerle ilgili çok sıkıntım var. Beğenmediğim yemeği kız istemeye gittiğimde bile müstakbel kayınvalidemin yemeğini beğenmediysem orada alenen söylerim.

* Hiç tanımadığım insanlarla sohbet etmeye bayılır içimi döker ve bir daha kontak kurmaksızın oradan ayrılırım.(Tavsiye ederim. Bayansanız erkeğe yapmayın yanlış anlaşılır.)

0|0
    0|0
    • dediklerin takıntı degil gayet güzel. :) ama bisey hatırlatayım, kardesine de kardesim demessin heralde :P ;)

• fayans üzerinde yürürken çizgilere basmam asla fayansların ortasına basmassam ayagımla sinir olurum.birde...dagınık bir giysi dolabı görsem düzeltirim katlarım hemen bu en büyük takıntım sanırım

2|0
    0|0
  • sabah uyandığımda dünkü çoraplarımı giyeceksem dün sağa giydiğimi sağa, sola giydiğimi sola giyerim, yanlışlıkla tersini giydiysem çıkarır düzünü giyerim :) kıyafet dolabıma ütülemeden gömleklerimi asla koyamam etrafta dağınık durur ütülenmeyi bekler ama yine de ütülemeden koyamam dolaba :)

0|0
    1|0
  • Çekirdek yiyenlerin, sakız çiğneyenlerin çıkardığı acayip seslere uyuz olurum, ortamı terkederim. Periyodik tek düze seslere karşı çok ciddi takıntım var.

2|0
    0|0
  • abi mesela tokalaşırken öpüşmek huyum değil. yanaklar yanaklara gidiyor ama o muçck sesi gelmiyo işte yapamıyorum. bunun yüzünden çok eleştiri almıştım. hatta sevgilimin kız arkadaşı dalga geçmişti :(

0|0
    0|0
  • bugüne kadar gözüme takılan hiçbir örümcek daha canlı ayrılamadı yanımdan. ayaklardanda hiç hazzetmem.

0|0
    0|0
  • basamakları çıkarken saymak ne manyak bişeydir o ya

0|0
    0|0
  • kadınların topuklu ayakkabıyla apartman koridor mermer üstü yani yankı yapacak yerlerde tak tuk tak tuk yürümelerine tav oluyorum.birde bilerek hafif vururlar topukları yere.ses çıkınca ne oluyor ki sanki.

0|0
    1|0
    • Ne oluyor; gayet günah oluyor. Açıkca ayet var bununla ilgili.

• En ufak sudan sebepleri takıntı yaparak kafamda oldukça büyütmek.Bundan büyük takıntı olamaz heralde :D Prd hastalık :)

0|0
    0|0
  • Caddede ki kahrolası parkeler :S çizgilerine basmamaya özen gösteririm .s

0|0
    0|0
  • Etrafımda duren nesnelerin düzenli ve tertipli olması.

0|0
    0|0
  • Ups deyip durmam

0|0
    0|0
  • Gece yatarken yastığıma sarılmadan uyumam =)

0|0
    0|0
  • 5 dakika kadar düşündüm, yok. kusursuzum demek ki.

0|0
    3|0
    • takıntısız olmak kusursuzluk degil, diyelim ki öyle; kendini kusursuz sanmak da en büyük kusur. ( yanlıs anlama ben de böyleyim. baskaları uyarıyo beni de :( )

• Strese girince burun çekerim,yemeği bitirmeden su içmem...

1|0
    1|0
  • sabahları hoşlandıgım kızı beklerim(hergün) o beni farketmese de :)

0|0
    0|0
  • hiç bir takıntım yok.

0|0
    0|0
  • YANIMDA SAKIZ ÇİĞNEYEN WARSA KAFAYI YİYORUM...

0|0
    0|0
  • Spor hayatımda en büyük takıntım...

0|0
    0|0
  • yorum yapmak istiyorum yapamıyorum yanlış anlaşılır diye :D:D

0|0
    0|0
  • Herşey takıntı en büyüğü ise Çok sinirli isem saçlarımı sıfıra vururum :)

0|0
    0|0
    • ben sinirlendigimde saclarımı kısaltırım; ama sakallarımı sıfıra vurrum. :)

• Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...