Iddaa basket oynadım... toplam sayı 192.5 ama iddaa sonra değiştirdi o sayıyı 200.5 yaptı. Kuponum tuttu mu?

iddaa basket oynadım..toplam sayı 192.5 ..ama iddaa o oranı sonra değiştirdi o sayıyı 200.5 yaptı.alt geldi...kuponum tuttumu..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Alt oynadıysan ve maç 192,5 sayıyla bittiyse alt bitmiştir..

0|0
    0|0
    • iddaa önce192.5 verdi benim kuponumda öyle yazıyor daha sonar o oranı değiştirmiş 200.5 yapmış ...maçın sonucuda 197 sayı ile bitmiş..ama benim kuponumda 192.5 iddaada ise 200.5 ..alt oynadım alt mı oldu

• hayır maç sonucu 197 bitti..benim kuponunda 192.5 yani üst oldu...ama iddaa da 200,5...benim şimdi kuponum üst mü oluyor alt mı

• iddaa oranı değiştirmiş altın oranını 200,5 yapmış değil mi? Sen de kuponunda oynarken alt oynamışsın ancak sen oynadığında alt oranı 192.5 miş ve maç 197 ile bitmiş. Düz mantık yürütürsek senin kuponun tutmuş. Çünkü iddanın belirlediği oranın altında bitmiş. Bana göre kupon tutmuş.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• elindeki belgede kuponda ne yaziyorsa o gecerlidir 192yse 192 sonradan degistirmeleri sonradan oynayanlari etkiler...

0|0
    0|0
    • bu nasıl bir saçmalık ya...onlar kazancak ben kaybetçem..sence haksızlık olmuyor mu

• simdi senin kuponun oranlar degismeseydi tutmusmu oluyordu kardes?

• 0|0
    0|0
    • ya maçlar devam ediyor biliyorumda...kabul olur mu

• yani tutma olasığı olur yani öyle mi

• bilmiyorum kardeşim istersen iddaayla ilgili forumlara falan bak ama bu saatte paranı alamican nası olsa tutmuş olsada bekle diğer maçlar bitsin kontrol edersin.

• senin kuponunda ne yazıyorsa o geçerlidir. sonradan değişmesi birşey ifade etmez.

0|0
    0|0
  • kuponında kaç sayı yazıyorsa odur sen onun üzerinden değerlendireceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...