Hangi davranışlarınızın altında başka nedenler yatıyor?

kızlar tartışmanın başında anormal bi şekilde peki tamam deyince aslında bu konunun burda bitmeyeceğini düşünür yada aslında kabullenmemiştir..aslında erkekler için süslenmezler beğendiği erkeğin hoşlanacağı kız olmak için rekebete girerler,aşk zayıf noktalarıdır falan da sizin de böyle bir davranışı sergilemenizin altında başka başka nedenler var mı?varsa bunlar neler? ve hangi davranışlarınızın altında başka nedenler yatıyor?

Güncellemeler:
ben kızların bu tip davranışlarına örnek verdim siz kendinizden başka örnekler verirseniz dana aydınlatıcı olur :)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor bi soru sormuşsun cevabı çok uzun üşendim yazmaya :P

tek bişey diyim

kız çok sıkar nefes aldırmazsa, iş bahanesiyle kaçarım uzun süre valla çok kaçmışlığım da vardır o ne öyle yapıştı mı bırakmayan tipler valla insanı olan sevgiden de soğutuyorlar, bi nefes aldırmayarak :::::::

iş sebebiyle mesafe koyuluyorsa çok sıkılmışız demektir

kız da sıkılınca bahane bulur hem de çıngıraklısından :::P ben sadece iş bahanesini bulabiliyorum ama gayet iyi işe yarıyor :::::)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir kız için giyindiğimi hatırlamıyorum.Sadece kendim için giyinirim.Kendi tarzımı oluştururum.Eğer bir kızdan hoşlanıyorsam onun için yapacağım tek şey saçımı taramak olur onun dışında saçımıda taramam.Çünkü umursamam ha şimdi böyle anlattık pis pasaklı bitli gibi görünmeyelim.Temizliğime son derece önem veririm.Çünkü temiz olmak benim için çok önemlidir.Kişiliğimin bir parçası.

0|0
    0|0
    • kendi tarzını oluşturmaya çalışan biri pasaklı olmaz :) bende böyleyim :)

• Kavga gürültü patırtı olmasın diye peki tamam derim Haklı da olsam... Yalnız sinirli halim gerçekten çok kötüdür o yüzden --sus-- dediğim zaman altında başka anlam aramaya gerek yok...

0|0
    0|0
    • oda iyiymiş

sus dediğinde susuyolar mı?

• :))) Aslında sakın bır yapım var ama damarıma dokunulunca cabuk sınırlenıyorum..Bu kotu birşey bılıyorum ama değişmiyo ne kadar uğrassamda.. O yuzden hıc kavga gurultuye gırmemeye çalısıyorum. Tamam sen haklısın ok diyorum her zaman coğunlukla bıtıyor konu. Bitmeyınce --sus-- diyorum mecbur bıtıyor...

• bi konunun bitmesini bir daha açılmamasını istersem peki tamam derim karşımdakinin haksız olduğunu bilsemde susması için sen haklısın derim. hiç bir erkek tanıdığımla bir kız için rekabete girmem bu yüzden giyimime kendime extra özen göstermem ama tanımadığım biriyler rekabete girerim kısa ve öz konuşurum açıkcası erkeklerin çoğunluğu gibi düz mantık konuşurum :)

0|0
    0|0
    • hımm hem özen göstermem diyorsun hem de tanımadığım biriyle rekabete girerim diyorsun :D anlamadım .S

• tanıdığım arkadaşı olduğum hemcislerimle karşı cins için rekabete girmem tanımadığım hemcinslerimle girerim anlaşılır olmuştur umarım :)

• aydınlandım :)

• bilmediğim birşey söyle:) kadınlar karakterle maddi manevi konumuna kişileğe dikkat eder erkekler daha çok görünüme fiziksel özelliklere felan ilerde sağlam bir nesil için bu bilinçaltımıza yerleşmiş.

0|0
    0|0
    • sende bilmediğim birşey söylemiş değilsin henüz :D

• yok değilmişsin zaten araştırdım:p eksi yönlerimden biri aslında insanları çok birbirine benzetirim kızıl saç yakışır sana:)

• :) kendi saç rengimi seviyorum ama yine de sağol :)

• Bazı erkeklerin kendilerini ilişki rekortmeni gibi göstermesinin nedeni, özgüven arayışıdır. Kişilik açısından bir birikimleri olmadığı için, elde kalan tek şey olan cinsel hayatlarını ne kadar aktif gösterirlerse o kadar çok "erkek" olacaklarını, saygı göreceklerini, karşısındakine üstünlük sağlayacaklarını düşünürler

0|0
    0|0
  • Biramı içip link diniyorum... kafam rahat, akş meşk bir süre yok benim için ohh...

0|0
    0|0
  • Hiiiic oyle bi cabam olmadi valla :)

0|0
    0|0
  • hacı yıne tek soruda 12 soru sormuşsun bıravo

0|0
    0|0
    • :D huyum kurusun :D eee bu soruya cevap vermedin hala?

• :D işte bir fark daha :D

• farklı acıdan yaklasmak candır...

gut nayt genj

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...