Saat takmayı seviyor musunuz?

Takmadan dışarı çıkmam evde bile çıkarmam diyeniniz var mı :)

Ben dışarda çok sevdiğimm bi aksesuar ama eve geldiğimm an rahatsız hissediyorum çıkartıyorum kolumdan ama çok seviyorum sürekli yeni bir tane alırım alamasam bile internetten sadece modellere bakarım çok zevk alıyorum ondan bile . Şık marka saatler takan erkeklerde ilgimi çekiyor :) saat hastasıyım sanırım :)

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle saat erkeği erkek yapan özelliklerden biridir saat erkeğin makyajıdır ya:) şahsen kullanıyorum ve tavsiye de ediyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiç alışamadım saat taşımaya ama maddi gücüm olsa kullanmadığım halde bir sürü saat alırdım :D :D koleksiyon olurdu.

1|0
    0|0
  • bi ara evde bile çıkarmıyordum ama sonra sıkıldım hep kolumda olmasından. ama genelde takmadan dışarı çıkmam. güzel aksesuardır.

1|0
    0|0
  • Saat takmadan durmam..Takmadığım veya bir sebepten ötürü unuttuğumda kendimi iyi hissetmiyorum..Cep telefonu onun yerini ddolduramıyor.. :)

1|0
    0|0
  • Beni mi anlattın dedim sandım :) Bende saat takmayı seviyorum böyle ilgi çekiyor açıkçası, eve gelince de kolumdan çıkartıyorum fazlalık gibi geliyor :D Dışarı çıkarken hiç unutmam takarım ! :D

1|0
    0|0
  • ooo saatsz hayatta dışarı çıkmam öyle hep değiştirecek bir maddi bir durumum yok ama kaliteli kullanırım 1 ay önce link alım mesela çokda memnunum

1|0
    0|0
  • benım cıddı anlamda saat takıntım var.. takmadan cıkmam.. qece yatarken cıkarırım..

1|0
    0|0
  • bi tek askerde taktım nefret ediyorum saat takmaktan .

0|0
    1|0
    • bana kendimi güçlü hissettiriyor.. takmayı unutttuğumda boşluk oluyo ya o kadar alıştım :)

• Aynen ben bayiliyorum saate

1|0
    0|0
  • sevmiyorum ama kullanıyorum. takıntılıyım galiba bir aksesuarı bir kere takınca kaybolana kadar kullanırım sevmesem de.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum o yuzden yok kol saatim. Telefonun saati yetiyor...

0|0
    1|0
  • Benim de en sevdiğim aksesuarlarımdan biridir saat. Özellikle isviçre saatlerine çok düşkünüm.

1|0
    0|0
  • nefret ederim. imkan olsa anahtarlık ve telefonda taşımıcam. ağırlık yapıyor.

1|0
    0|0
  • bana yakısmıyo

1|0
    0|0
  • severimde saatim yok:)

1|0
    0|0
    • bi tane al, tam olsun :)

• bana göre büyük eksiklik saat :) sanırım ondan ağzımdan öyle çıktı :)

• hmm peki dikkate alırım:)

• Swatch marka saat kullanıyorum. Gerçekten bir erkek ve bayanda bulunması gerek aksesuarlardan birisidir..

0|1
    0|0
  • Midem bulaniyor saatlerden..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Silah çıktı mertlik bozuldu misali cep telefonu çıktı saat rafa kalktı bende :))

0|0
    0|0
    • haklısın telefonum var ama onu sadece saate bakmak için değil. aksesur olarak seviyorum bn.

• O da güzel :)

Yükleniyor...