Hoşlandığım kişinin bu hareketleri ne anlama geliyor?

Benim sınıfımda hoşlandığım biri var. Bunu bilmyor ve hep tartsyoruz mesela bigün kapının arkasındaymış görmedim içeri girerken kapıyı iktirdi o da beni görmedi yavaş falan dddim sus len falan dedi tartistlik digrr bi derste sürekli benle laf yapıyor mesela ben önümdeki işle uğraşıyorum sürekli ard arda "ne bakıyon" dddi bende kafamı kaldrp baktm ne bakıyon dedi üstüne niye alınıyon dedi sırıttı. Ama bana masuz yapıyr szcd bu ne anlama gelyr?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanıyor olabilir ona azıcık yüz ver bu benim de denediğim bi taktik tabi ben yanaşan taraf oluyordum hoşlanıyorsa benim gibi bazıları tartışma yoluyla arkadaşlık kurmayı dener çünkü çekingen falandır sen ona yanaş büyük ihtimal oda sana yüz verir

0|0
    0|0
    • Nasıl yanasabilirim?

• Valla bilmiyorum bunun üzerine master yapmadım :D orası sende

• Pekii tesekkurlerr :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Ergenlerin aşkı böyle oluyor işte

0|2
    0|0
    • Hic ergen olmamıs gibi konusyrsn. her insam yasıyor ergenlik falam büyütmeye luzum yok.

• o zaman psikolojn bozukk arkadas haklı:)

• Benim mi psikolojim bozuk?

• Sana aşık da olabiiir ) seni bir erkekten farksız da görüyor, kendisi gelişmemiş olabilir )

0|0
    0|0
  • Ergenus ,abazazus :) diioruz biz bu türe hem sana yavşıyor hemde değişik yani çocuk şizofren olaiblir :)

0|0
    0|0
  • lisesli detected

0|0
    0|0
    • sen nasıl anlarsan. liseli olmak kotu bisey değil bence en azından okuyoruz cahil kalmaktan iyidir.

• sen devam et bunlara çocugu eğlendir

0|0
    0|0
    • Ama bu defa ben eglenemyorum:/

• İlkokulda bile bu kadar basit ve salakça muhabbetlerim olduğunu hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
    • Salakca oldgunu mu dusunuyorsn? o zamn sen hayatnı yasayamamssn.

• Hayat dediğin buysa eğer, sana iyi eğlenceler...

• Evet haklsn yasadkları bıraz cockca ama cocuklugunu yasamayan hayatnı yasamaz...

• valla ya seviyor , ya kıskanıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kaç yaşndasn ya ..

0|0
    0|0
  • ah birde yazabilseydin

0|0
    0|0
    • Telefondan yazdıgım için hatalar olabiiliyor:)

Yükleniyor...