Squat yaptigim icin bacagim kalinlasti kas olustu napmam lazim?

Arkadaslar ust bacagim asiti kalinlasti kastan dolayi cikintili ve kalin ust bacagim oldu halterle calistigim icin sanirim onerisi olan var mi

Güncellemeler:
Ağırlıksiz yapsam olur mu?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben kas yapmak icin candice swanepoel egzersizleri buldum hergun onu yapiom kiz kastan kurtulmak istio :D olmayana ver bari

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çalışmayı bırakıyosun bu kadar basit, oda sarkıcak sonra toparlamak için tekrar squat çalışman gerekicek kıvamına gelince bırakıcaksın, sonunu düşünmeden yapılan işi poku

0|0
    0|1
  • bırak sporu sal herseyi gitsin

0|0
    1|0
  • Bırak sporu

0|0
    1|1
  • Kadınların öyle aman aman kas kütlesi gelişmez testesteron takviyesi olmadan devam et az set yüksek tekrar yap

0|0
    0|0
  • halterle çalışma kendı vucut agırlıgınla calıs. ve kalcanı olabildigince arkada tutmaya calıs.

0|0
    0|0
    • Hocam halterle çalıştığında popon buyur eger agirliksiz calisirsan popom sadece diklesir ve buyumez dedi ondan popo buyutmeye calistigim icin 4 aydir yapiyorum ne hale geldik :)

• Lunge galiba dedigin :)

• Evet o :D bu iki hareket kalçanı belirginleştirir. Ama kendi vücut ağırlıgınla yap

• Squat zaten bacak ve kalça bölgesindeki kasları büyütmeye yönelik bir harekettir

0|0
    0|0
  • bakmadan konuşulmaz

0|0
    0|0
  • çekici oluyor devam et kalçada büyüyecek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...