Ailenizle eşiniz yada sevgiliniz arasında kalsaydınız ne yapardınız?

iyi akşamlar ailenizle eşiniz veya sevgiliniz arasında kaldınızmı kalsanız nasıl hareket ederdınız sımdıden tesekkurler :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim dediğim kadınla evlenmeyi düşünüyosam karşıma alırım ailemi sonuçta evlendiğimize de biz de bir aile olucaz .. ama ben bir şekide bulurum orta yolu eğer bulamazsam da alırım sevdiceğimi uzaklara giderim :DD bu arada altını çizerek söylürum annemi babamı yani keni ailemide hiç bir zaman bi kenarı atmam sadece sevdiğim kadına sahip cıkarım o kadar.

1|0
    0|0
    • mesela annenle yasamak ıstemezse kız desekı annen bızımle yasamasın?

• anladım tesekkur ederım yorumun ıcın

• ben tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• sevgılımle kıyaslamam aılemı ama esım oldugunda bı bakarım ne taraf haklı dıe sorgularım bıraz

1|0
    0|0
    • cok ıstemıosa karın mesela annenı evde anlasamıyorlarsa

• t ederım yanıtın ıcın

• rıca ederım

• Öncelik eşimin, anne-baba sonra gelir. Kendi ailem ve eşim herdaim önceliklidir. Başımın tacı, gözümün nurudur.

Şuan bekar olsamda, evlendiğimde sıralama böyle. :)

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar ailemle kaldım, 1-2 saat sevgilimle kalmıştım,eşimle daha kalmadım.ailemle kalmak rahat hissettiriyor,sevgilimle kalmak fazlasıyla heyecanlı,eşimle kalacağım günleride dört gözle bekliyorum =)

0|0
    0|0
  • aile- eş ayrı sevgili -aile ayrı ama ... sevgilide aileye katılmak ; diğerin de de eşe katılmak sanki daha iyi..

0|0
    0|0
  • öyle bir durum yaşayacağımı sanmıyorum ama büyük ihtimal eşimin yanında olurdum

0|0
    0|0
    • peki annenı sevmese yada ıstemezse napardn? annende kotu davranıosa arayı bulurdun yoksa gorusturmezmıydın huzursuzluk olmasın dıye

• benim annem pek öyle her gün misafirliğe giden birisi değil, evlenmiş olsam bana da gelmezdi, büyük ihtimal evleneceğim kız da misafirliği sevmeyen birisi olur, anlaşamazlarsa görüşmezler

• en ıyısı:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Mevzuya göre değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...