Bu erkeğin olaydan yırtma payı var mı?

Kız arkadasını aldatırken yakalan erkek savunmasını :

"Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum" bu sözlerle yapsaa sizcee olaydan yırtma payı varmıdırr...

not sorum ciddi maksatla değil eğlence amaçlı sorulmustur :)

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Karşısındakinin insafına kalmış bişey )))) "Amaaaan aşkın dert ettiğin şeye bak, ben de zaten senle tanıştığımızdan beri, seni eskitmek istemediğim için ..." diye başlarsa erkeğin kurtulma şansı yoktur ::::) direk kalpten gider :::::P

1|0
    0|0
  • evlenincede2.3.4. hatunu almak lazım karılarım yorulmasın diye. ortak ne kadar cokk olursa hayat yorgunluğu o kadar az olur :))

0|0
    0|0
  • cevaptaki kıvraklık ortamın kimyasını degistirebilir sonucu etkilemez ama tabi bu da iletsim halindeki kislerin karakterislik özelliklerine göre farklılık gösterebilcek bir meseledir kanaatindeyim

0|0
    0|0
  • NE DEN GİZLİSİN ?

0|0
    0|0
  • Kızın üstünde yakalansa bile inkar edip ikna edeni meşhurdur.

0|0
    0|0
  • sorman hata :D ne kadar saçma

0|0
    0|0
  • kıvrak zeka ürünü bir söz :D

0|0
    0|1
  • o an çok masum duruyorsa iyi halden yırtabilir :)

0|0
    0|0
  • walla o kısı benım kız ardakadası kullansa olaydan yırtma payı pek olamaz bende onu kullanırım...

0|0
    0|0
  • erkekleri üstündeyken yakalasan bile valla şınav çekiyodum o altıma girdi der:D

0|0
    0|0
  • :D zannetmem

0|0
    0|0
  • kızda sen eskimemen için başka erkelerle diye cevap verirse ozaman yıtma şansı olabilir hahah

0|0
    0|0
  • Kız beynini oturma odasında kanepenin üstünde unutmadığı sürece bu plan işe yaramaz :)

0|0
    0|0
  • sevgilinde sen eskime diye baskasinin kucagina atliyordur yawrucum

0|0
    0|0
  • valla artık o sevgilisin saflığına bağlı :)

0|0
    0|0
  • yırtar ama neresini yırtar bilmem xD

0|0
    0|0
  • kız salaksa yırtar yoksa imkansız

0|0
    0|0
  • ya o eskimesin derken kız arkadaşını başkaları eskitirse ?

0|0
    1|0
  • müebbet hapisi haketmiş :d

0|0
    0|0
  • Yırtar yırtar : Şeyini :)

0|0
    0|0
  • hadi lan ordan resemen o..ç... bu işte ya... :)

0|0
    0|0
  • hm tuhaf bir soru ama kızlar saftır bence yırtar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hehehe:)))

0|0
    0|0
  • bunu demesine bile gerek yok ki aldatıldığı halde sevgili olmaya devam eden bir sürü kız var

0|0
    0|0
    • evt var öyle dayak yiyen aldatılan ama hala devam eden bi sürü gerizekalı. neymiş seviyomuş başlarım nan öyle sevginin içine.

• amortisman ayırsın ilerde bozulma eskime olursa amortismanla yenisini alır

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım abartılı yapıyor başkası yükümü hafifletsin isterdim yoksa ben çökecem yakında oda pert bi sevgili istemez herhalde is-te-se-de istemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...