Vücut yapanlar ilaç kullanıyor mu?

ben sigara kullanıyorum ama bırakıcam kilo almak için ve aldıgım kiloyu kasa çevirmek istiyorum güzel bi vücut yapmam için ilaca gerek varmı sizce bilen arkadaşlar...

Güncellemeler:
herkese tesekkur ederım ogrendım bıkac bısey sagolun

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yanılgıyı düzeltelim önce. Kilo ya da yağ kasa çevrilmez. Kas hücresi üretirsin ve o direkt kilo olur zaten, ideali budur. Yağ hücrelerini de yok etmen gerekir.

Vücut yapman için;

- Çalışman lazım (dinlenmen lazım arada)

- Düzenli uyumalı

- Protein ağırlıklı ama lif-kaliteli karbonhidrat zengini bir diyet yapman lazım. Yağdan uzak durmanı söylememe gerek yok.

İlaç ileri safhalar ve gerekliliği tartışılır ama bir süre sonra normal gündelik yaşamda proteini bir yere kadar alabiliyorsun o seviyede protein tozu olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nasil vucut istedigin onemli ne seviyeye kadar ilacsiz olur ne sewiyeden sora ilac grekebilir sen ornek bi vucut goster soyliyim nasil yapilir

0|0
    0|0
    • ne merak ediyosan sor

• ne yıcem ne ıcıcem gunde ne kadar spor yapıcam falan fıstık bı ton mevzu anlıyosan eger baya bı yardım ıstıcem

• Kas gevşetici kullananlar var ama kullanmayı bırakmaman gerekiyo o yüzden hiç kullanma :D

0|0
    0|0
    • Değilk bi yorum olmuş Ben şahsen okadar idman yapıcam kasları sertleştircm ondan sonra bide onları gevşetcem yok ya boşunamı bastık okadar kiloyu :D

Erkekler Ne Diyor 14

• İlaca gerek duymadan düzenli ve sabırlı bir çalışma karşılığında istediğin vücuda sahip olabilrsin. Fakat çok gayret ve sabır gerekir.

0|0
    0|0
  • sakın kullanma ben hiç kullanmadım kullanmicamda ilaçsız da olur bozma genini .

0|0
    0|0
  • İlkokul 2 den beri spor yapıyorum, insan bünyesine göre değişiyor ilaçların etkileri. Protein hapı ve amino asit tozu kullandım, vücudu gereksiz şişiriyor. Diyorsan ki ben görüntü olsun istiyorum, kullan derim. Bıraktım kullanmayı, vücudum hala kaslı ama giyinikken belli olmuor. Kullanrsan giyinikken de belli olur:D Parçalı kas olmasına engel oluyor ama.

0|0
    0|0
  • çok yaglıysan aminoasit öneririm ama direkt ilaclarla baslama bi kac ay düzenli spor yapki vücut alıssın sonra kilona göre aminoaasit yada protein alırsın

0|0
    0|0
  • ben isin sigara kismindayim nasil birakmayi dusunuyorsan ilerki zamanlarda paylasta bizede faydali olur belki

0|0
    0|0
    • sigarayı bıraktım hemşerim bugün tam bir hafta ilacı ise kafada bitirmek cebımde sakız cekırdek falan gezındım ılk gunler sadece

• yediklerine dikkat edip sporunuda yaparsan ilaç kullanmana gerek kalmaz steroidler zararlı yemek işi biraz sıkıntılı oluyor çalışıyorsan gıda takviyeleri kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • İlk 3-4 ay bir şey alma derim sonrasında ufaktan aminoasit almaya başlayabilirsin ancak senin yerinde olsam hiç bir şey almadan vücut yapmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme yaparken bol protein alman lazım.İki seçeneğin var..Biri, protein tozu, ikincisi doğal yiyecekler, yani et, süt, yumurta..Her gün yeteri kadar tavuk, yumurta, süt alımını yaparsan, ilaca gerek yok.

0|0
    0|0
    • cok yemek yıyemıyorum ya bıde evde pek duramıyorum onu bunu yıyım dıyemıyorum ne denk gelırse yanı ılac nasıl zararı olurmu

• Ben ilaç kullanmadığım için bir şey diyemem ama tabi doğal yollardan aldığın gibi olmaz..Mesela, çoğu fitness hocası ilaç kullanmıyor..Demekki zararı var.

• vücut yapanlar düzenli antremanlarla birlikte bünyelerine protein yüklemesi yapıyorlar. Bazıları bunun için ilaç kullanıyor. Sana doğal yiyecekleri öneririm. Yumurta akı mesela.

0|0
    0|0
    • her sabah yumurta ve süt yedim içtim 2 ayda 200 gram almısım ya sıgara engellıyo heralde

• ilaçtan kastın nedir ? onlar ilaç değil besin takviyesi

0|1
    0|0
  • İlaç alan var almayan da var. Kilo almak gibi bir derdin yoksa kullanma derim

0|0
    0|0
  • bir kısmı kullanırr

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı beslenmen lazım ilaca falan gerek yok :) kas yapayım derken göz çıkarma öğğ

0|0
    0|0
  • bazıları kullanıyor tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...