Gidene el sallamak mı yoksa boynunu büküp bakmak mı?

arkadaşlar merhabalar..hepinizin yeni yılını kutlarım öncelikle..benim sorum terkeden birgün geri dönermi? aşkım bitti sana diyen birgün geride bıraktığını düşünürde af dilermi?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Umursamam bay bay derım eger hıc sucum yokken gıttyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kımı zaman o gıden gerı doner pısman sekılde

0|0
    0|0
  • gıden döner ama iş işten gecer ıstekler hayaller değişir... gıden gıtmıstır gıttığı gunde bıtmıstır... bıtmeyen umuttur hep umut ederız ya bı gun ya bı gun ...

0|0
    0|0
  • Kişisine de bağlı ama döner.ne demiş küçük iskender dönerse senindir dönmezse senin olmamıştır diye bişey yok dönecek! her katil olay yerine geri döner... :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Boynu bukuk el sallamak.

0|0
    0|0
  • Boşver aşkından ölsen de giden geri dönmek istediğinde asla kabul etme onu.Kafanda onu daha fazla büyütme gerçekten.Ben dün terkedilen birisi olarak söylüyorum bunu inan bana

0|0
    0|0
    • prdon bana bı ıstk gnderırmısın bırsey danısmalym sana:S

• Ben de aşıktım ama düne kadar.Haketmediğim o terbiyesizliği bana yapana kadar.İnan bana küçük insanları kafamızda büyütüyoruz.Seni seven değer veren hiç seni üzmeyi göze alıp seni terkeder mi etmez ben kendi açımdan da öyle düşünüyorum.Onu bir rüyaydı bitti diye düşün.İnan acın azaldığı gibi ondan da daha rahat kurtulursun

• Gizli kullanıcı bı eklermsn benı ya brsey danıscam ltfen :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Gitmek çözüm değil ki.Çünkü kalıp birlikte bir olup savaşmak ve zaferler kazanmak işin asıl meziyet kısmı.Gerçek sevgiden aşktan bahsedilecekse gitmek diye birşey olmamalı hele ki terk etmek veya terk edilmek olmamalı Aşk lügatında...

0|0
    0|0
  • Arkasından su dökmek..

0|0
    0|0
    • peki ya seviyorsan..aşıksan..su yerine göz yaşına mani engel olamıyorsan? ya o zaman

• Olabilir, evet seviyorumdur.

Ama bu, arıza çıkarıp gidişini kabullenmemem gerektiğini göstermez.. Hür iradeye engel olamazsın çünkü..

Yolu açık olsun..

• geri dönenlere kapıları kapatınn

0|0
    0|0
Yükleniyor...