Yarın erkek arkadaşımın doğum günü ve 10 tl param var ne alabilirim?

yarın erkek arkadaşımın doğum günü ve 10 tl param var ne alabilirim veya ne yapabilirim hiç birşey yapmadım almadım ve yarın görüşücez yardım edin birşey alamasam bile ne yapabilirimmm ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar siteye giremedim kusura bakmayın ,öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim bazı arkadaşlar dalgaya alsada benim için önemli bir konuydu.Erkek arkadaşımla aynı okulda ve aynı sınıftayız hatta beraber oturuyoruz ben daha öncedende ona karsi duygularımı bir yere yazıyordum günlük gibi birşey olmuştu onlari toparladım derste defterinin üstüne koydum yarısını okudu gôzleri doldu bazi bölümlerde gülümsedi,sonra okumayi biraktı kendini toparlayinca devam etti SONUÇ olarak sevindi, :)

0|0
25|90

En İyi Erkek Görüşü

• Konuyu şimdi gördüm. Ancak bir kez daha böyle kısıtlı bir bütçe ile hediye almak isterseniz veya almak isteyen olursa bu hediye fikrini kullansın diye yazıyorum. Bakın arkadaşlar 10 TL ile ne alınırki demeyin. Ne aldığınızın zaten önemi yok önemli olan onu ne kadar etkilediğinizdir. Öncelikle sevgili olduğunuz için illaki beraber çekildiğiniz fotoğraflar vardır. İçlerinden en güzeli seçilip fotoğrafçının yolu tutulur. 15X21 Cm ebatında baskı için 1 TL ödenir. Ve genelde bu ebat için çerçece fiyatları 5 TL dir. Sonra bu fotağraf çerçevelenir. Ve paketlenir. Ve sevgiliye yatağının baş ucuna konulmak üzere buluşunca verilir. Artık kalan 4 TL ilede çay falan içebilirsiniz.

4|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 89

• Bir tane renkli kağıt ve renkli zarf al, birkaç tane de renkli kalem ve ona, baş harflerinden oluşan bir şiir yaz. Eğer içinde birazcık duygusallık varsa, verdiğin bu hediyeye içi gidecektir.

1|0
    0|0
  • bi kagıt bide kalem al eline durumu izah et sorada duygularını yaz içinden ne geliyosa onu yaz ver. anlamıyosa 5 dakka durma terket halden anlamıyor demektir. mantıklı bi adamsa bagrına basacaktır.

1|0
    0|0
  • yahu ne çok denyo var . millet makara peşinde prezervatif alsınmış estağfirullah. kendi kız arkadaşın alsa pek memnun olcaksın anlaşılan. sende boşver ne alcan yahu 10 liraya hediye alçaksın çocuğun yanına gidemeyeceksin sonra yol parası kalmayınca:) alamadım kusura bakma bende kendimi getirdim de .zaten anlayışla karşılar fazlasıyle hödük değilse ki olmadığı belli yoksa bu kadar sıkıntıya girmezdin ne alsam diye.

1|0
    0|0
  • bi tane ayna al paket yaptır pastanede rica edersin yaparlar ama yada kendin yap ama içinde ayna olduğunun anlaşılmaması gerek sonra paketi vermeden önce şu cümleyi kur bunun içinde dünyanın en güzel şeyi göreceksin dersin sonra açar bakar aynaya kendisini görür vede dünyanın en güzel şeyine sahip olduğum için rabbime her gün şükrediyorum dersin bi öpücük kondurursun en azından kızlarda işe yarıyor :)

0|0
    0|0
  • Neden bişey alma hissi içindesin? Sevgiler parayla ölçülmez, sevgilinin yanağına sevgi dolu mutlu yıllar öpücüğü kondur dünyada ki en değerli hediye odur. :)

2|0
    0|0
  • öyle bir toplum olmuşuz ki, yardım isteyen insanlarla bile makara yapıyoruz. herzaman doğru ol, gerekirse gerçeği söylersin. yeterli param yoktu hiçbirşey alamadım demen bile ona hediye olarak yeter.

1|0
    0|0
  • Ona cok ozel biriyms gbi davran hersey maddiyat degl paran olmayabilir utanma asla hersey Sende biter

3|0
    0|0
  • İsimlerinizin yazılı olduğu ip bir bileklik hediye edebilirsin.

1|0
    0|0
  • illaha bişi almak zorunda değilsin. olmadı bi pasta börek kek neyim bişi yapıver.

1|1
    0|0
  • pazarda 10 çifti 5 liraya çorap satılıyor panpa. ondan al ömnümüz kış ayaklarını üşütme dersin kakalarsın. üste kalan 5 liraya da 2 ekmekle 3 yumurta alırsın güzel bi kahvaltı hazırlarsın. çoraplarıda gazete kağıdına sar,çamaşır ipiyle fiyong yap

1|1
    0|0
    • hahahahh ulan gece gece güldürdün beni amk Allahta seni güldürsün dostum :D

• Ahh siteyi yeni buldum ve senin erkek arkadaşının doğum günü çoktan geçti . Ama seneye süper bir hediye yapabilirsin ve cokta pahalı değil. Onun en çok sevdiğin resmini yada ikinizin beraber çekilmiş resmini alıp fotoğrafçıda 150-200 parçalık bir puzzle haline getirebilirsin

0|0
    0|0
  • neden hediyeler sadece özel günlerde veriliyo ki ( sadece özel günlerde ) Bence en güzel hediye küçük bi tebessüm güzel bi gülüş bundan güzel hediye mi olur yılbaşı olur hediye al doğum gunu sevgililer günü ne gerek var İlla hediye alıcam diosan bi kartpostal yap bi şiir yaz seni seviyorum de geç

0|0
    0|0
  • Bu kutuyu al link

Sonra kutunun içine bunlardan koy link

En sonunda parfümünü üstüne sık bol bol güllerin üstüne seni seviyorum diye bir not yaz ver bu kadar :)))

0|0
    1|2
  • bir mektup yaz

en güzel hisleri ve duygularını yaz

ve 1 sene sonra tekrar beraber okumak istediğini söyle

senin için herşeyden önemli olduğunu

0|0
    0|0
  • Browni al üstüne mum sonra içten bi gülüş doğum gününü kutla bide sarıl adam gerçekten seni seviyosa zaten erir kül olur biter orda

2|0
    0|0
  • hedıye alma , sadece hedıye oalrak sevgını daha fazla goster o gun cok daha fazla , hedıye onemlı degıl yeter kı ask olsun

1|0
    0|0
  • sigara kullanıyosa çakma zippo alabilirsin zenciler satıyor gerçeğinden ayırt etmek zor ;)

0|0
    0|0
  • ne yaptığına dair güncelleme istiyoruz :))

0|0
    0|0
  • eti browni demişler iyi fikir mumla beraber. bide pamuk şeker veya elma şekeri al yeter bence

0|0
    0|0
  • 10 TL nin üzerine seni seviyorum yaz ver parayı öylece

0|1
    0|1
  • Bende hazır birtane hediye var verebilirim istersen para istemem merk etme:)

0|0
    1|1
  • illa maddi yönden bir hediye vereceksin diye bir kanun yok.

manevi yönden de güzel bir hediye verebilirsin. Mesela herhangi bir süpriz yaparsan hosuna gider bence.. özellikle bir kız tarafından yapılıyorsa ;)

0|0
    1|0
  • 10 tl param vardı saatlerce ne alacağımı düşündüm de

yemin ederim senden tatlı başka bi varlık olmaz o an onun gözünde

açık ol utanma

1|0
    0|0
  • vay bee 10 Tl ile hediye alma çabası bütün paranı sevgilin için hıı senin kıymetini bilmezse haindir

1|1
    0|0
  • önemli değil yahu herşey paramı bi öpücük kondur gitsin olmadı renkli boncuklardan bileklik yap zaman harcadım kendim yaptım de çok işe yarar

1|0
    0|0
  • eğer bu soru gerçekse ve bizle dalga geçmiyosan

yarın sevgiline onu ne kadar sevdiğini söyle ve samimi ol; en büyük hediye...

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapma sadece sarılıp kulağına iyiki doğdun de o hediyeyi falan unutur zaten :D

1|0
    0|0
  • bir gömlek alıver bitsin

0|0
    0|0
  • doğum günü hediyesi için illa ki maddi ihtiyaca gereksinim duyulmaz. ona verdiğin mutluluk en güzel hediyedir. bütün gün onun yanında olmanın vereceği mutluluğu bir ferrar bile veremez :)

0|0
    0|0
  • hiç bişe alma, param yoktu bişe alamdım bu sana hediyem olsun de, dudaklarından öp, yeter.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    59

Kızlar Ne Diyor 25

• çıktığınız gün sayısı kadar kırmızı kartondan kalp çiz ve herbirine ona olan duygulaarnı anlat emin ol alacağın her hediyeye bedeldir ve ona her gün birini okumasını söyle bylece her sabah kalktığında senin sözlerini okuyarak güne merhaba diyecek ve o yanında yokken dinlediğin müzikleri cd ye at

1|0
    0|0
  • o paraya çok zor:(

0|0
    0|0
  • bence hediyede kendini kasma bir öpücük , en pahalı hediyeye bile fazla gelir . Ama eğer kırılır diyorsan güzel bir kart alıp onu ne kadar sevdiğini ve kendisine çok iyi bakmasını çünkü daha fazla yaşayıp seni hiç bırakmaması gerektiğini anlat :)

( Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana bana da hediye olarak en iyi cevap ödülünü verirsen mutlu olurum :) :) :) )

0|0
    0|0
  • browninin üstüne mum koyarak kutla. hem şirin oluyor, hem maliyeti ucuz.

şahsen denedim, onayladım :D

0|0
    0|0
  • tatlım kırmızı karton kağıdı al kalp şeklinde kes we her birine onu çok sewdiğini we iyiki doğdun tarzı şeyler yaz sonra bu yazdığın kağıtları büyük kalbli bi kutu yapıp içine koyy tabi hepsi kırmızı olcak bunların kutuya da güzel bi fiyonk yap oldu işte yada hangi takımlıysa ona görede yapabilirsin erkekler aslında romantik şeyler bayılırlar böle şeylerre yaa

0|0
    0|0
  • Guzel bı söz yeter bence zaten o paraya bırsey alamazsın

0|0
    0|0
  • browni var ya hani onun üstüne bi mum koy senin için daha fazla şey yapmlıydım ama elimden bu kadarı geldi de

0|0
    0|0
    • böyle birisini bulamadık işte :(( soruyu soran şahsiyet bak bak buraya baak aradığın cevap burdaaaa :)

• pasta yap kendın guzelce cıkılotalı vs sonrada termusa cay ya da kahve koy sonrada gıdın guzel bır tepede oturun batanyede alın al ıste mıs gıbı

0|0
    0|0
  • top kek al + 1 mum = 10 tl nin yarısı cepte :S

0|0
    0|0
  • içinden gelen güzel bi mektup yaz hatta ferman okurlarya öyle birlestr kagtları okusun okusun btmesn bitürlü hosuna gder bence ama güzel yazman lazm

0|0
    0|0
  • bence parayla bir şeyler alma. bilmiyorum neler yazabilirsin ama bir kağıda onunla ilgili duygularını yaz mesela, ama baya bir kaç sayfa sürsün yazdığın şeyler. veya en basitinden elinde olan bir kitabı ver.

0|0
    0|0
  • deri eldiven al ? gayet hoş duruyo

0|0
    0|0
  • her evde vardır..biraz un,yumurta,süt,kabartma tozu,kako..vs..güzel ıslak kek olur ki pasta kıvamında..bir de güzel not yazarsın..ne güzel işte:))

0|0
    0|0
  • bütün yorumlari okudum ve erkeklerin (dalga gecenler haric) yorumlarini bayagi begendim ya ama kizlarinda hepsi dalga gecmis

bu dalga gecilecek bisey degil bence

bu millet insanlarla dalga gecmeyi niye bu kadar cok seviyor anlamiyorum.

0|0
    0|0
  • para harcama nap blynmu gyin süslen video cek yolla konuş içini dök bn yaptım ağlamıstı mesela

0|0
    0|0
  • sorunu geç gördüm ne yaptığını merak ettim ama çok düşüncelisin tebrik ederim seni...

0|0
    0|0
  • Keşke bişiler örseydin onun için erken olsaydı :((

0|0
    0|0
  • Çiğköfte ısmarla.

1|0
    0|0
  • Kendi Ellerinle kurabiye yap.

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar naptın gizlii alşsdkşasld

0|0
    1|0
  • kaç yaşında

0|0
    0|0
  • Kek yapsan ona

0|0
    0|0
  • Evlenme teklifi et :)

0|0
    0|0
  • pasta al bari mumda yak mumu veriyolar hediye pasta alınca exsta para almıyolar mumlara :)

0|0
    0|0
  • yün al atkı ör :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...