Sevgilinizle maç izlemek hosunuza gıder mı? Neden?

aynı takımı tutup tutup tutmamanız durumu degıstırır mi? sevgilizle maç izlemek hosunuza gider mi? sorum her iki cinsede

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• amann aman hiç iyi olmuyıo ben fanatik fb li o fanatik gs lıydı özellikle derbilerdeee owwww çok kötü şeyler oluyodu :))

0|0
    0|0
  • Aynı takımı tutuyorsak hoşuma gider ama Beşiktaşlı değilse, istemem.

1|0
    0|1
  • fb li sevgilim oldu kadikoydeki fb gs derbilerinden sonra hep dalga gecildim o sevindi ben uzuldum gs li sevgilim oldu kadikoydeki fb gs maclarindan sonra bu sefer ikimizde uzulduk..gecen sene yalniz izledim wala az daha yeniyoduk ..sonuncuyu tercih ederim :D

0|0
    0|0
  • çok zevklı ama tuttugum takım maglupken onun ıcın bıraz ezıyete dönusuyor

0|0
    0|0
  • aynı takımı tutuyorsak güzel. rakibim olan takımı tutuyorsa ayrılık sebebi. başka bir takımı tutuyorsa da orada benimle birlikte maç izliyorsa samimiyetsizlik olarak adlandırırım.

0|0
    0|0
  • farklı takımların taraftarıyız, birlikte izliyoruz. özellikle derbiler çok zevkli oluyo. biran önce başlasa da lig tekrar izlesek çok keyifli bence

0|0
    0|0
  • futbolla hiç aram yoktur hiç izlemişliğimde ama izlerim futbolda izlerim kadın programıda yeterki yanımdaki sevgilim olsun ne izlediğimin önemi yok

0|0
    0|0
  • Benim hosuma gitmez acikcasi. Ben o 90" dakikayi daha farkli degerlendirirdim. Bir ask filmi izleye biliriz mesela. Film bittikten sonra da macin skorunu ogrenirdik.

0|0
    0|0
  • benim cok hosuma gıdıodu helede bnle aynı takımlı olup bnle beraber bagırdıgında eglencelı oluyo bırbırımız ıcın yaratılmısız dıorum o an ama şu an o sevgılımden ayrıyım malesef sımdı buyuk maclar olunca sadce arkadas dedıgım kızları cagırıorum :D

0|0
    0|0
  • birlikte yapacağımız aktiviteler arasında en zevk almayacağım bu olabilir ya çünkü kadınlar cidden hiç mi hiç anlamıyo futboldan.

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olursa izlesin,değilse izlemek istemem birlikte...

0|0
    0|0
  • çokta hoşuma gitmez..

0|0
    0|0
  • sanırım evet :D bakalım görecezmi o günleri

0|0
    0|0
  • Ne maçı olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Gider sanırım hiç böyle bir şey yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Kurallari biliyorsa guzel olur

0|0
    0|0
  • sevgilimi izleyim ben saatlerce :D ama sürekli olmaz tabi :D

0|0
    0|0
  • Allah herşeyin hayırlısını versin :))

0|0
    0|0
  • maö izlemeyi geçtim beşiktaşlı değilse zaten direk ayrılma sebebi

0|0
    0|1
  • izlenebilir , kız da fanatikse süper olur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Futbol maçı izlemek hiç hoşuma gitmiyor,sevgilimle olsa dahi...Mümkünse futbol sevmeyen biri olsun...Başka maçlar izleyelim :D

0|2
    0|0
  • Evet tek başıma bile maç izleyen bir kızım ben sevdiğimle daha hoş olur ama, mimkinse takımdaş olalım kan çıkmasın :D

0|1
    0|0
  • Biz izledik. Ayni takimi tutmuyoruz. Ama o daha bi eğlenceli oluyor :)

0|0
    0|0
  • hayır ya maç sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç olmaz walla babamdan naşkasıyla izlemem :) uğurszluk falan getirde bi de onla ugraşamam

1|0
    0|0
  • sevgilim yok ki maç izleyelim :D

0|1
    0|0
  • hemde çok gider

0|0
    0|0
  • gider... beraber söveriz seviniriz :)

0|0
    0|0
  • gider gider