Havuza gidicem ama yüzme bilmiyorum?

Erkekler, Arkadaşlar yarın havuza gidicem ve yüzme bilmiyorum. nasıl öğrenebilirim

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence 1 günde de öğrenirsin ama en büyük iş cesarette bitiyor. Orada seni cesaretlendirecek bir şeyler ya da birileri varsa. Çok dert etme. Ben de yüzmeyi 3 sene önce yazın denizde kendi kendime öğrendim. Hatta farketmeden oldu her şey. Kuzenimle deniz topu oynarken biraz uzağa düştü attığı top. Zaten boyumu geçmeyen yerlerde deniyordum yüzmeyi. Bulunduğum yer de zaten göğüs hizamda falandı. Çevre de kalabalık, hatunalr vs ekstra olarak sahildeki birkaç arkadaş vardı. Dedim ki en fazla boyunumu birazcık geçer gidip alayım dedim. Gittim aldım geldim. Aşağı bir aktım temiz su gözüküyor. Parmaklar yere değmiyor. Epey geçmiş. Ama batmıyorum da :) Nasıl sevindiğimi o an kimse anlatmazdı :) Yüzmek o kadar güzel bir şeymiş ki o dakikadan sonra çok çok iyi anladım. Kuzene hafiften heyecanlı heyecanlı fısıldadım "lan yüzüyorum oğlum" diye vs vs. Bu da bir anı işte. Denemekten zarar çıkmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaslarinla git onlar ogretsin

0|0
    0|0
  • denizde yuzmeyi ogrenip oyle git

0|0
    0|0
  • 1 günde ogrenemezsin boyunu gecmiyosa sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
  • Hemencik öğrenemezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sakın ama sakın yüzme bilmiyorum diye kendinden utanma, bu işler havuza veya denize girmeden hallolacak işler değil. Sonuçta kimse emeklemeden koşmaya başlamadı. Yüzme kurslarını tercih etmiyorum pek. Çok fazla kısıtlama oluyor, kendin öğrenmeye bak.

0|1
    0|0
  • Suya atlarken göbeğini biraz dışarı doğru it sırtın çukur olsun. Suda böyle dur. Ellerini kürek gibi kullan yukarıdan daldır kolun düz bir şekilde arkaya dogru iğ suyu. Kafanı da hangi kolunu ileri atmiyorsan oraya çevir nefes al diğer tarafa çevirince ver. Zamanla alışırsın.

0|0
    0|0
  • Havuzda milleti izle

0|0
    0|0
  • Köşede serinle bosver yuzmeyi

0|0
    0|0
  • yüzmeyi öğrenmek öyle hemen olacak bir şey değil ilk sefer de anca yürürsün

0|0
    0|0
  • Ben Sana Öğretirdim Keşke Yanında Olsaydım...
    Nefesini Kontrol Etmekle Alakalı, Paknik Yok !

0|0
    0|0
Yükleniyor...