Sevgiliniz sürekli mankenlerle şarkıcılarla kucak kucağa olsa ne yaparsınız? Kıskanmaz mısınız?

Sevgilimin annesi baya tanınmış bir gazeteci-yazar. Babası ajans ortaklarından biri. Hani biraz bu piyasanın içinde bir sevgilim var. Tamam bu nedenle bazı şeyleri anlayışla karşılıyorum ama artık çok doldum. Yani sürekli twitter'da facebook' ta mankenlerle fotoğraflarını ekliyor çok ünlüleride var içinde ünsüz olanlarıda hepsiyle kucak kucağa zaten ama ünsüz olanların tamamen içine girecek nerdeyse. Tip ve fizik olarak olarak onlardan kalır yanım yok boyum 1.77 gayette beğenilen bir kızım. Yanlız ben arkadaşca olmadığını anlıyorum bu pozların çünkü şarkıcılarla falanda resimleri var onlarla daha bir arkadaşca daha doğal.Genelde onlar yaşca biraz daha büyük oluyorlar heralde ondan.19 undada manken var.Ama ben bunu söylediğimde banal oluyorum geri kafalı oluyorum.Ondan sonra mesafe koyuyorum bu seferde kapıma dayanıp ağlıyor beni bırakma diye.Ayrıca elinden geldiği kadar beni bu tanıdığı ünlülerle tanıştırmamaya gayret ediyor bunuda anlamış değilim.Yerimde olsanız ne yapardınız? Nasıl yorumlardınız bu hareketleri?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayı yememek istiyorsan onla işin olmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ona söylerdim hoşlanmıyorum diye yoksa da idare etmeye çalışırdım ama inceldiği yerden kopardı ben olsam. Çünkü ben aşırı kıskanç biriyim, gelemem böyle şeylere. Çıktığım kız hiç bir erkekle görüşemez ayarındayım :) Elinde sonunda biterdi benim böyle bir durumum olsa :/

0|0
    0|0
  • İş hayatı ne kadar ünlülerle mankenlerle ilgili olsada bir sevgilisi olduğunu unutmamalı.Bence kıskanmakta çok haklısın.Allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar kapına dayanıp ağlasada eminim ki elindeki fırsatlardan en iyi ihtimalle çok ama çok az da olsa yararlanıyordur. Bu işin teorisi böyle.

0|0
    0|0
  • EE BURDA NE ARYOSUN BASKA ISIN YOK MU KIZIM

0|0
    0|0
  • altın madalya takardım kucaktan kucaga Türkiye şampiyonu diye..

0|1
    0|0
  • işi bu normaldr

0|0
    0|0
  • Onda kimbilir senin gibi kaç sevgili vardır.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşınla kanka olmak istoyorum

0|0
    0|0
  • valla playboydur o artık , yapacak bir şey yok :) senin tercihin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kıskanırsın ıcın ıcını kemırrır ama sole bı durumda var adam belkı sadık olma ıhtımalı var

0|0
    0|0
  • ya bu duruma katlanacaksın ya da yol vereceksin.ne kadar güzel olursan ol adamın içinde varsa hiçbir şey yapamazsın.

0|0
    0|0
  • ağzına ... (boşlugu sen doldurursun canım :D)

0|0
    0|0
  • sevgilin kendini playboy sanıyor ona playstation olabileceğini hatırlat

0|0
    0|0
  • boyun 177 olunca guzel mi olmus oluyosun:D topuklu giyindiginde 190 oluyorsundur sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...