Zlatan İbrahimoviç Kesin Olarak Galatasarayda Aksini Düşünen var mı Hala?

Kimse yonetimin yaptığı açıklamara inanmasın. Milan kulübüde ıbrayı yalanladı ama ibra transferinin onlarda Galatasaray gibi çok istiyorlar ama Gs bu transferi bitirdi Sneijder transferinde olduğu gibi prosedürler bekleniyor

Zlatan  İbrahimoviç  Kesin Olarak Galatasarayda Aksini Düşünen   var mı  Hala?

Güncellemeler:
İbra gelmezse soruya gelmez cevabını yazan arkadaşlardan hesap numarasini alarak banka hesaplarina 20 TL yatiracagim ama gelirse siz benim hesabima hepiniz 20 Lira yatiracaksiniz. Hadi varmisiniz iddiaya hadi hodri meydan

0|0
2|22

En İyi Kız Görüşü

• Ya yuruyun gidin hala mal gibi inaniyosunuz ibra kim siz kim belki 38 yasinda gelir oynar sizde

0|0
    0|0
    • Ya 3 yildizli takimin taraftari sen git kendi seviyenizdeki takımlarla laf dalasina gir Galatasaray size büyük

• Sus l*n sahasında kupa kaldırdığımın kızıı..

• Sadece lig değil Turkiye kupasindada sizi ikiye katladik. Avrupayi hiç acmiyalim Şampiyonlar Ligi'nde Drogba kadar gol atamamis ezik bir takimsiniz. Zaten 7 senedirde Şampiyonlar Ligi yüzü goremiyorsunuz kendi takimini Galatasaray seviyesinde görme
      Git kendi 3 yildizli takiminla ilgilen

En İyi Erkek Görüşü

• Attigin resim fake kardesim ya akil var mantik var tff ye lisans verecek ve aciklamicak ayni resmi basin bulamayacakmi ibra tamamen transfer siz ya da ufak transferler ile geçecek dönemin kandırmacasydi iyi lapinledi gs yönetim i sizi 2022 ye kadar tum gelirleriniz ipotekli iken ibra mibra gelmez alamazsiniZ

0|0
    0|0
    • Kardeş merak etme Galatasaray parayi bulur Fener gibi kara para aklayan hukemetten para alan baskanimiz yok ama basarilarla para gelecek
      Yuregin varsa gir benle iddiaya

• Ac gizlini gorelim

• Gizliyle ne alakasi var. Bizde agizdan laf çıktımi o laf yerine gelir

Kızlar Ne Diyor 1

• Dunku hakan hepcan trollemisinden sonra biseye inanmiyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hamza hoca çıktı Gomez'i almak isterdik ancak 9 milyon € bonservis bedeli istediler maddi olarak sıkıntıda olduğumuz için alamıyoruz dedi.

İbranın daha pahalı olduğunu düşünürsek bu mümkün mü sizce?

hayır nasıl inanıyorsunuz anlamıyorum.

0|2
    0|0
    • Sana dün cevabimi diger soruda yazmistim ama bir daha aciklayayim. Galatasarayin bundan 1 ay once forvet almaya niyeti yoktu. Gomez ve Huntelaar gibi isimler sadece kapidan yoklandi. Ama Galatasaray li iş adamlari ve taraftarlar o kadar büyük baskı yaptiki Galatasaray sponsor yardimiyla ibra transferini bitirdi.

• Sanirim sen beni tam olarak anlayamadin ya da anlamak istemiyorsun az kaldi merak etme. Bu transfer için benle iddiaya girebilecek yuregin varmi?

• Uefa sponsor yardımını kabul etmiyor kulüp parası olarak bakıyor

• kim düşünüyosa cıksın ortaya

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum ama gelirse iyi olur tabiki.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • ya olm bak fazla kapılmayın boşver uyanın artık burada van persie kabusu var :D

1|1
    0|0
    • Sneijder kabusunu yasatan bir takimiz biz bekle Zlatan Volkani her yerden pataklayacak

• Yapamadimi ahahahahaa Volkana soyle o sana söyler :)

• Herşey ortada size sadece bekle lig başlasın diyorum :D :D

• Yok öyle bir şey

0|0
    0|0
  • Gelmeyecek yillik 10 m € nerden versin yönetim? Uefa fair play kurallari var.

0|1
    0|0
    • Bildiğiniz tek şey Uefa Fair Play Kurallari... Keşke başka şeyleride bilseniz

• Hahahahahahahahahaa.

0|1
    0|0
  • İbra uzun gelmiş bilal kısa

0|0
    0|0
  • sokayım böyle yönetime

0|0
    0|0
  • Gelsin. Ben Fenerbahçeliyim ama Türkiye'ye gelsin.

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum ama ins olur bu is

0|0
    0|0
  • yalan olmasın

0|0
    0|0
  • arkadaşım bu zor bir transfer

0|0
    0|0
  • Haberi şimdi okudum Hamza hamzaoğlu ücreti çok yüksek ama elimizden geleni yapacaz diyor

0|0
    0|0
  • yav he he

0|0
    0|0
  • Bir galatasarayli olarak ihtmal vermiom gelmz

0|0
    0|0
  • inş gelir ama pek sanmıyorum açıklamalara baktım görüşmüyoruz demişler

0|0
    0|0
  • Imkani yok

0|0
    0|0
  • Başkan yok dedi

0|0
    0|0
    • Başkanlar bir satranç oyunu oynuyor Milanda ayni şeyi söyledi ama Gs transferi bitirdi Belgeler var elimizde

• Ne oldu idda?

• alabilir gs ama uefa tarafindan avrupadan men alir..😜😜😔😝😝

0|1
    0|0
Yükleniyor...