Medya türk futbolunu kurtarmak istiyorsa işe kendinden başlamalı diyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir?

Benim ki sorudan çok bir görüş;

Bugün insanlar artık birbirlerinin yüzüne ana avrat sövecek dereceye geldiyse bana göre bunun en büyük sebebi Televizyon ve o TV lerin spor yorumcusu diye çıkardığı şaklabanlardır. Futbolu futbol olmaktan çıkaran her pozisyonu kırk kez ayrı acılardan yorumlayan, futbolcuların ağızlarının içine kadar kemara sokup ne söylediklerini herkese izlettiren teknik ve taktik anlamda bir tek yorum yapmadan kişiler, kulüpler, hakemler üzerinden meniplasyon yapanlardır. Ardaya çok seviştiği için sakatlandı diyebilen adamları yorumcu yapıp sonrada türk futbolunu kurtarmaya kalkıyorlar. Ben daha A. Çakarın herhangi bir takımın oynadığı futbol üzerine yorum yaptığını görmedim. Bu insanların kendi takımlarına laf attığını gören taraftarlar o insana erişemediği için cevabını veremediği için rakip takım taraftarından hırsını çıkarmaya çalışıyor. Bu taraflı yorumlar yüzünden kin ve nefret artıyor. Her yeni gelen hocayı daha geldiği ilk gününde gönderme merakaında olan bir medyaya sahibiz. Fatih Terim GS başına geldiğininde bu adam uğursuz o kaptanken 14 yıl şampiyon olamadık diyen bir Hıncal Uluc gerçeği var bu ülkede. Medya türk futbolunu kurtarmak istiyorsa işe kendinden başlamalı diyorum. Sizin bu konuda fikirleriniz nelerdir?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı zamanlar açıyorum futbol programlarını 50-60 yaşına gelmiş adamlar ne söylediklerinden habersiz küçük çocuklar gibi birbirlerini yiyor. Evet çoğu zaman yangına körükle gidiyorlar ne eleştirmesini biliyoruz ne de eleştiri almayı. Hemen hemen herkes birbirini tehdit eder hale geliyor bu yüzden.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• o degilde milli takim bile guvenilmez bi hal aldi..ispanya milli takiminda bile real madrid barcelona ayrimi yapilmazken ki yanlis anlasilmasin barcelona katalan topraklarin takimi ve ispanyol halki milli takimlarinin son donemdeki basarilarinin barcelona kaynakli olduundan rahatsiz olmuyor ..ama bizim milli takimimizda fenerbahce galatasaray muhabbeti hatsafhada..arenada oynanan maclarda fenerli futbolcular isliklanir saracoglundaki maclarda galatasarayli futbolcular ..sonuc ortada 2014 dunya kupasina simdiden havlu attik ..buradan yorumculara gececek olursak malesef renklerini belli etmemek icin ugrasmak yerine diger takim taraftarlarini kiskirtmayi seciyorlar..hata onuda gectim hincal uluc ve osman tamburaci denen sozde azili fanatik gs li olan yorumcular her sartta galatasarayi yerden yere vurmayi aliskanlik edinmisler ..bende bu durumdan muzdaribim

0|3
    0|0
  • başkanı şikeden hüküm yemiş elinden türkiye kupası alınmış takımlar varken daha cok görürüz bu mahabbetleri

1|3
    0|1
  • Türk futbolunda futbolu bilen yorumcuların bazıları şov ğeşindeler, en büyük zararı bu veriyor..Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar çok çok şey biliyorlar.Korkusuzca söylüyorlar da ama onlarda çok şov yapıyor..Onun dışında, Rıdvan Dilmen, Ali Ece, Mehmet Demirkol, Metin Tekin, Sergen Yalçın ve GÜntekin Onay gerçekten futboldan anlayan yorumcular..Diğerleri bir işe yaramaz.

0|2
    0|0
  • cacık yaptılar yahu neyin yorumu :DDD

0|0
    0|0
  • Bence gerçekleri söylüyorlar.

0|2
    0|0
  • Hepsinin sorumlusu aziz yıldırım gibi adi insanlardır.Medya üzerinde yaptığı baskılar,oynadığı oyunlar arş ı alaya çıktı.Ercan saatçi,selçuk yula gibi maaşını kendi verdiği bir yığın paralı askerleri,tetikçileri var medyada.Bunun dışında federasyonu karıştırması,ordaki her kuruma kendi tetikçilerini yerleştirmesi,ayrıca şike,rüşvet,teşvik...kısacası adamda hertür pislik mevcut.Başta aziz olmak üzere tüpçü falan hepsi defolmalı.

2|3
    0|1
    • Allah aşkına bir kezde ercan saatcinin yorumlarını izledinmi, benim denk gelmişliğim bile yoktur ki türk futbolunda ercan saatciye gelene kadar işi çığrından çıkarmış ne yorumcular var. Ama siz aynı zihniyetin adamları her haltı yiyip biz hiç bişey yapmadık herşeyi fenerbahçe yaptı dediğiniz sürece bişey değişmez. Bugün sana tv ne gösteriyorsa onu seyrediyorsun eğeer TV de Azizin uzantıları olsaydı emin ol bunların hiç biri olmazdı

• ne geldiyse başımıza şikeci trabzonspor ve sivas ve fb yüzünden geldi

0|1
    0|3
  • türk futbolunu dibe burduran şikeci takımlar bular yüzünden geldi başımıza ne geldiyse başta fb sivas ve eskişehir ts olmak üzere yazıklar olsun hepsine

Galatasaray,

Beşiktaş,

Bucaspor,

Bursaspor,

Gençlerbirliği,

Giresunspor,

İstanbul BB,

Karabükspor,

Kayserispor,

Kasımpaşaspor,

Konyaspor,

Manisaspor,

MKE Ankaragücü,

0|0
    3|2
  • ne koymuşuz adamlara be bi tarafında yaş görseler bizden biliyolar. Fenerbahçe ulan!

0|1
    3|5
  • Türk Futbolundaki ayrımcılık,düşmanlık,kötüye dair ne varsa tek sorumlusu Fenerbahçedir..( etik dışı transferler,şike,teşvik,paralı kalemler vs...hepsi fenerin eseridir..

2|5
    0|2
    • Herşeyi fenerbahçe yaptı başka hiçbir takım hiç bir şey yapmadı. İşte buna canı gönülden inanarak söylüyorsan sana hiç bişey diyemiyorum.

Yükleniyor...