Kadınlar trafiğe çıkmasın diyenler el kaldırsın benim elim havada :D

Bende bir bayan olarak bu konuda eleştii getiricem kusura bakmayın 1 hafta önce arkadaslarla uygun bi sokakta bi dükkan önünde konusuyorduk orda yanımızdakı alanlara araba park edenler vardı bi kadın park edeyim derken geri geri gelirken nerdeyse bizi eziyordu son anda kaçtık arkamızdakı dükkan kepenklerine vurdu dikkat etmedim diyo park ederken arkaya dikkat etmiceksen nereye ediceksin :D yan koltuğundada makyaj mağzemeleri vardı :D bugünde tatil dısarı çıktık ilçenin iç kısmında belediye önünde karşıya geçicez bi kadın geliyo biz duruyoruz oda arabayla duruyo biz adım atıyoruz gaza basıyo yanımdan arkdsım geçiceksen geç diye bağırdı acemiyim diyip gülüyo kullanamıyorsan ne işin var yolda :D birileri çekip alsın şunları trafikten yoksa mezun olamadan beni ezicekler:D

Güncellemeler:
sorun erkekmi iyi sürüyor kadınmı değilkiiii ruj sürerken bizi çiğniyordu insan canı bukadar değersizmi bu tür kişiler çıkmasın diyorum kadınlar dedim çünkü erkekler yolda ruj sürmez heralde :D

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• seni ayakta alkışlıyorum

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ben kadın erkek ayırt etmem hak edeni eleştiririm :D

Erkekler Ne Diyor 13

• içeriği okumadım

kadınlar trafiğe çıkmasın aga

3-5 istisna var diye trafiği katletmeye gerek yok

otobanda sol şeritte 40la giden var amk

0|0
    0|0
  • ben motor kullanan bırıyım kadınlar trafıye cıkmasın demıyorum ama lutfen su heyecanı atın artık ustunuzden aynı sorun erkeklerdede oluyor bır motorun hızını hesaplıyamıyorlar talıden onume zıplıyorlar allahdan tecrube varda kımın zıplayıp zıplamıycagını bılıyorum...

0|0
    0|0
  • bir tane 50 60 yaşında vardı çok güzel kullanıyordu bizim burada bir sokak var zaten burda kullanan insan hertürlü kullanır:D

0|0
    0|0
  • ben ne yolda ne evde ruj sürüyorum bide arabada giderken telefonumu kurcalamasam daha ii olcak.

0|0
    0|0
  • haklı kızcağız

0|0
    0|0
  • çok iyi süren bayanlar da var bence, ama trafik katili olan bayanlar da var erkekler de. Özellikle de İstanbul trafiğinde.. Bence yeni başlayanlar gece trafiğin yoğun olmadığı saatlerde çıkıp pratik yapmalı biraz.

0|0
    0|0
  • bence türkiye de kimse çikmasin

0|0
    0|0
  • türkiyede yolmu var amk

0|0
    0|0
  • Cok iyi süren kadınlar tanıyorum erkeklere tas çıkartırlar

1|0
    0|0
  • Zaten bayan şöfôr yoktur: Allah'a emanet giden araba vardır.

0|0
    1|0
  • panik yolk fren ortada debriyaj solda , gaz sağda ...

0|0
    0|0
  • Bence çıksınlar her trafiğe çıkan kadın bir değildir her sarışın kadının bir olmadığı gibi;)

0|0
    0|0
  • Trafikte önümde veya arkamda yanımda kadın şöför varsa,fark edersem hemen başka şeride kaçarım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benimde ruj sürmeye çalışırken arkada konvoy oluşturmuşluğum vardır gelin alayı gibiyiz bunun neresinde tuhaflık var hiç anlamam

0|0
    0|1
    • o ruju sürerken bizi eziyordu olduğumuz yerden kaçmasaydık zaten sertçe olduğumuz yerdekı dükkana vurdu

• Benim abim iyi sürücü de babam çok geriyor bizi.

• 2 ay içinde 3 defa beni ezecek "erkek" şoförlerden son anda kurtuldum. bu işin kadını erkeği yok.

0|1
    0|0
    • erkekle yaşasaydım o sorunu şimdi erkekelre yönelik sorardım kadınlarla yasadım için böyle sordum ben kadın erkek ayırt etmem hak edeni eleştiririm

• kadınlar dikkatsiz, yavaş

erkekler hem dikkatsiz hem de hızlı

benim gördüklerim de böyle

iki taraftan da iyi olanlar var

• Kadınlar+babam.

0|1
    0|1
  • Bencede içeriği okumasam bile haklısın. Bir kere deneyim dedim kaldırıma çıktım. Kaldırım ağladı.

0|0
    0|0
  • erkekleri görüyoruz kırmızı ışıkta geçmeler alkollü araç kullanmalar valla haberler de görüyoruz trafik kazalarını hep erkekler yapıyo

0|0
    0|0
    • erkekler süper sürüyor demiyorumkiii bu olayları baylarla yasasam aynı soruyu erkekler için sorardım kadınlarla yasadım için basımdan geçenleri anlattım

• butür kişilerr çıkmasınnn ruj sürerken bizi çiğniyordu canım :D bu tür kişiler çıkmasın evet

• haklısın

Yükleniyor...