Çok yakın arkadaşımın bazı huyları gözüme batıyorsa aslında hiç yakın olmamış mıdır?

soru başlığı kısa de de göriym seni ks!

çooook bencil bi insan.ne söylersem söyliym bi açıklaması var.kendini aklayana kadar konuşur.beni kıskandığını da düşünüyorum...

bazen patlıycak gibi oluyorum yahu arkadaşım diyip susuyorum nereye kadar ey dostlar

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sende fazladan astar varmı :) HEY KS ÜYESİ :)

0|0
    0|0
    • yook hepsini arkadaşa verdim k.bakma yaa:D

• evet kiraz dudaklıyım kalınlar ve kışın ayrı bir tatlılığa bürünüyorlar . sorun da hata var bunun için beni suçlaman yanlış

ya arkadaşlar dün gece arkadaşımla yattım çok horluyo ya desem ben demedikçe erkekmi kızmı nerden bilcekler neyse teşekkürederim herşey için iyi geceler .

• ahhaa seni suçlamak mııı.ya yok öyle bişey:)

ben teşekkür ederim hoşçakal

Erkekler Ne Diyor 6

• evet bazıları var öyle haksızlığını kabul etmeyen uzak durmakta fayda var o insanlardan

0|0
    0|0
  • Ben bir insanın kendi kendini infilak etmesini istersem, kötü huylarını hayatta söylemem lakin çok seviyorsam onu zaten iyi huyludur da seviyordurum ama kötü bir davranışını, sözünü, bakışını, hareketini görürsem hemen ikaz ederim ki bir daha yapmasın. Senin arkadaşında sana yakınsa ikaz et değilse bırak infilak etsin.

0|0
    0|0
    • kanka ddik bağrımıza bastık ya.bi kere bencilsin dedim de içine dert oldu 1 ay sonra sen bana bencil demiştin de şöyle de böyle...ikaz etsen bi ton laf

• kanka manka için değmez bırak infilaketsin.

• Kendini haklı çıkarmak için bitaraflarını vericek insanlar tanıyorum ben :))

Aldırmıcaksın arkadaşınsa madem katlanıcan :))

0|0
    0|0
  • eveet yakın arkadasın olmadıgı kesın

0|0
    0|0
  • herkesin bir yapısı vardır.. kabul edersen yanında etmezsen uzağında olurr..

0|0
    0|0
  • yo zamanla tanıyorsun işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dikkat et yarın bir gün ekleye ekleye arkandan konuşmasın.bire bin katıp hakkında yanıltıcı cümleler kurmasın..Allah ın adını anıp iftiralar atmasın..

0|0
    0|0
  • en ii si sen arklıgını bitir

0|0
    0|0
Yükleniyor...